
Всичко снимки от днес на линка:
https://vk.com/feed?q=%23CanYaman§ion=search&z=album … 9343470_280917733



https://twitter.com/hashtag/%C3%A7anyaman?f=live
https://vk.com/club173526015?z=video-173526015_456242439%2F31f17 … l_wall_-173526015

)... Година по-късно Джан върви с горда стъпка по червения килим на един от най-големите филмови фестивали в света





















За сега само разбрах, че е казал "Тази награда е за майка ми" 







Има десетки, стотици снимки, клипове, статии... Мисля, че успяхме да отразим най-важното, да видим колко неотразим е нашия Джан и как блести насред Венеция, където му е мястото! Лека и спокойна нощ ви пожелавам! 







Да му е честита наградата! 


Еми
Мони
Феми 














Медиите "гърмят" с името на Джан във всяко заглавие... Замая ми се главата докато преглеждах социалните мрежи... Айде ще започна с една уникална снимка, която ме изпълва с много радост и гордост...
Чичо Тони беше Джан Яман на 90-те години
И на тази възраст все така готин и горещ 









Добре дошла в клуба































Айде наваксвай и почвай да хвалиш Патрона както само ти можеш, заслужил докато те нямаше! Не мисля, че е случайност, че така се промени към старото си АЗ, докато ти беше в отпуск
Стресна се човекът, че го изостави!

Посвещава наградата на всички жени! Благодаря ти, Джан, доживях някой да посвещава награда и на мен! 



,добре завърнала се,джанъм!Този път много дълго ни изостави! 
Еми
,благодаря за преводите и видеото!







затъжих се за вас мЪ.. хвалбите са неизбежни, виж какви ги върши нашия изневерник
Нови проекти, престижни награди.. хубавее от ден на ден до безобразие.. гумената му "годеница" вече я няма..
все хубави неща му се случват 
даа, този път много отсъствах.. исках Джано малко да се стресне
сега изкупува грехове, (заради пластмасовата проскубана фотошопка .. малко ли ни изтормози)
и не спира да ни радва през последния месец : ))
с паста и сос..
откакто Елка ги сложи тук в темата.. за пране, гладене, поддръжка ... от този сорт мисли са..)




Иска да им докара инфаркт ли, що ли... 
Препоръчани теми