🔥 Джан Яман 🔥 - Свободна тема за размисли и страсти ... *тема 6

  • 77 533
  • 737
# 540
Уви, не мога да се впиша в критериите нито ръстово, нито възрастово. Joy

Снимката на Светата троица Crazy ми разтури баланса за седмици напред.

Грозде Hug, Ели Hug
Виж целия пост
# 541
Редактирам се! Социалните мрежи пак гърмят с фотки и видеа на Джано и новата реклама на Тудорс, която снимат в сърцето на Рим Nature Star2 Нямам време обаче да кавам клипове, само кратък обзор на случващото се Wink

Та, Джано пак подлуди фенките. Огромни струпвания около мястото на снимките. Нищо ново под слънцето Grinning Джан с бялата риза... пак закопчал 3 копчета само... абе, ще се мре... ясно е! Grinning







След ползотворния работен ден бандата са отишли на вечеря Simple SmileBeers



И сладура Лука Аржентеро. Качил е този фотошоп в ТТ с лека закачка Grinning Grinning Grinning Все повече ми харесва този симпатяга Grinning



***

Профи Flowers Hibiscus

Ново стори от Джано Heartbeat Цялата банда 'убавци са се събрали, нещо пак за Тудорс снимат, галиба Thinking

Виж целия пост
# 542
Добро утро рагаци!


Злате Hug Профи Hug
Елке Hug благодаря татлъ за "краткия" обзор Hands Plus1 Grinning
Аз ще бъда още по- "кратка", за да обобщя "с две три думи", цялата галимация.. суматоха, придружена от силни вълнения за предстоящото събитие, изпълнено с големи емоции, хаос и пълен безпорядък ..
(по едно време си викам.. абе Джано да не е дошъл в Карлуково??) Joy


И такааа ....

от ИГ на Tudors
Добавянето на Италия към нашите международни дестинации беше много лесно благодарение на вас. Благодаря! Джан Яман Nature Star "

От ИГ на canyaman
"Поздравления @tudorsofficialза откриването и за рекламата, която най -накрая успяхме да заснемем днес в Рим. Ще бъде готино ⭐️"

Тудорсите улучиха бингото.. Зевса им отвори пътят към Европа .. ще си продават ризките като топъл хляб... може и с по- малко копчета да ги пуснат.. чак тогава мъжете ще си счупят краката да пълнят торбите.. Grinning
Айде малко картинки да постна, защото усещам, че взехте да се изнервяте в очакване да сложа нещо интригуващо и леко смущаващо ....


Какво се киприш Джано.. по- сладък и захаросан няма накъде да станеш..  : ))


нИдей бара копчетата какиното, нИ смей!!


Едричко ни е момчето ..МЕЧОК СЛАДЪК! Animal Bear
Едричък = Идеален.. Пу за мен!  Heart Eyes


Гелиорум аморе.. сакино!








-----------------------------

Джан и всички негови Ангели, пуснаха това Стори..
На Piazza Del Popolo за снимките на Тудорс : ))





--------------------------------

Любов ли бе да я опишеш.. Heart Eyes


Кратки кадри от деня, за да сме наясно кой, кога, какво и защо.. : ))





https://youtu.be/yhD_YbIOquM

---------------------------------------

Голям шегаджия е Лука Аржентеро .. Раул Бова също е споделил фотошопа с хилещ емотикон.. Забава ще има на снимачната площадка (на Сандокан)... като децата са!! Joy

Скрит текст:





Имайте щастлив и забавен ден!

https://twitter.com/ssillvi/status/1436017874854948873/video/1
Виж целия пост
# 543
Добро утроо! Nature CloudNature Partly SunnyHug



След обзора на Ели Hug от снощи и на Гроздето Hug от сутринта,аз да добавя снимки!



















Желая ви красив и приятен петък!
Виж целия пост
# 544
Още една редакция от мен и лягам да спя Grinning

Ама просто не мога да се сдържа, толкова е сладка следващата фотка Heart Eyes





Момиченцето е Аурора Мененти - малка очарователна актриса на Lux Vide, която учваства заедно с Раул Бова в сериала "Дон Матео". Докато чака чичо Бова на снимачната площадка е взела автографи от наш`те хора Blush И то върху каква снимка! Някой ден тази снимка с тези автографи ще струва милиарди... сега струва само няколко милиона Grinning Grinning Grinning Ето какво е написала Аурора в профила си в ИГ Simple Smile

"Неочаквани срещи .... но красиви, твърде красиви !!! Благодаря ви @canyaman @lucaargentero. Докато чаках @raoulbovagram на снимачната площадка, вече мога да кажа, че тази снимка с техните автографи в спалнята ми ще бъде бомба 💣🔝. Какво ще кажете днес имах късмет? #kidsactor #doc #violacomeilmare #donmatteo13 #graziedicuore❤️ #sorrisi #roma🇮🇹 #tvseries #setlife🎥 @luxvide"


О, Аурора, сладурке! Kъсмет не, ами... ! На 7-8 милиона жени по света им се прииска да са на твоето място Grinning




***

Update!

Джан днес заедно с Моника Селесте и Линда Карбоун, дизайнерите на костюми в екипа на Lux Vide. Явно вече започнаха да мерят и кроят за #ViolaComeIlMare Blush



Мечо Пух на излизане към работа днес сутринта Camera

ScreamScreamScream Nature FireNature FireNature Fire















***

Чао, рагаци Simple Smile

Злати Hug

Грозде, толкова са ти тежки гифовете, че ми заби телефона, бе жена Grinning Ама така е! Този мечок сладък си тежи на мястото! Па и като се появи забива всичко - жени, мъже, компютри, телефони... Grinning Grinning Grinning

Хотел SINA Centurion Palace, където Джан беше отседнал във Венеция си прави реклама Simple Smile Качили са три снимки на разни звезди, но Джано е първи! Nature Star2 Що ли не се учудвам Grinning



Вижте го какъв e симпатяга Grinning Grinning Grinning Носи се като народна песен, а фенките слушат ли, слушат Grinning Направо ме изби на поезия и метафори Grinning



И от снощи, нападнат отвсякъде за селфита. Разбира се, това е само една нищожна част Wink

Виж целия пост
# 545
Добро утро! HugTwo Hearts



Ели Hug

Наминавам на бързо,че съм баба-бавачка.







Джан с режисьорът на Тудорс...
Скрит текст:
Режиссер рекламного ролика Tudors, в Риме, Левент Онан.
Компания Shorkurt production, которой принадлежит авторство ролика, снимает самую качественную рекламу Турции для таких именитых брендов как Тurkcell, Toshiba, Molfix, Istikbal, а также социальные ролики.
https://www.instagram.com/shortcut_production/




Желая ви приятна събота! Flowers Four Leaf CloverFlowers Fallen Leaf
Виж целия пост
# 546
Добър ден!


ИГ пост от Джано..
"Истински приятели ✅"



-------------------------------------------

Аз и Елка ..
Мой е! Нее, мой е! Мой! Мой! Мой! Мой е мЪ! Нее, казах вече.. мой е! Hands V
(последното е моя реплика, табики!)
Hands V Joy


-------------------------------------------

Гледам тази снимка и сърцето ми се усмихва : )))
Когато Джан се снима с деца става още по-красив, свети с такава топла светлина, идваща отвътре и изливаща се от красивите му кадифени очи.. и тази сладка усмивка, предназначена само за деца ..
Друг е въпроса, че аз покрай този невинен поглед, виждам чупливата му коса, така съблазнително и примамливо падаща на челото ... дяволски красив е ............... Heart



-------------------------------------------

Пак е сменил 5678 ризи.. сам си ги носи, нашето голямо мече.. колко му е : ))


-------------------------------------------

Стори от снощи на Джано.. Джан Яман Мания е изчерпан, чака се следващата партида : ))


Дава и линк в Сторито си
Скрит текст:

Сложил си е Джан Дивит.. еххх Sunglasses Heart


-------------------------------------------

Нови кадри от Венеция.. Божествено красив е ...








Виж целия пост
# 547
Здравейте, момичета Wink

Сторита от Джано. Гледа Манчестър Юнайтед vs Нюкасъл Soccer
Като видях, че гледа мач и си викам "Оооо, не.. само да не гледа италианското първенство" Grinning Направо ми изтръпна душичката Grinning Grinning Grinning Криастиано Роналдо може! Grinning



Иначе е получил рисунка от фен явно и си я е сложил на видно място Simple Smile





Виж целия пост
# 548
Добро утро в неделя! HugNature Sunny



Грозде Hug Ели Hug



стилът в рекламата за Тудорс


InstaStory на Джан...
"Невъзможно е да се спре!"

https://vk.com/club173526015?z=video-173526015_456242507%2F3406d … l_wall_-173526015

Джан Яман & Венецианския кинофестивал...
Това събитие беше отразено от много медии, турски, италиански, испански, арабски, сръбски, чешки.




Желая ви щастлива и безгрижна неделя! Two HeartsFlowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 549

Heart Decoration

Heart Decoration Ей тъй да ви мине неделята!
Виж целия пост
# 550
Привет рагаци

Нова фотка от Джано.. Добре дошъл Франческо Демир! Sunglasses Heart

"Репетиция, тест за облекло, прическа и грим, коучинг по диалог и всичко ... Всички сега работят много усилено с максимална скорост в студиата на Lux Vide във Формело. Франческо Демир е на път с предстоящия „Viola Come il Mare“. И с нетърпение очаквам ⭐️"



Аааа, все по -близо и по -близо...
В очакване на момента.. Идва ....
Ще мрем задружно.. ясно е от сега......
Head Band


Подстриган ли е или е вързан.............

Ели, Злати, Софи
Виж целия пост
# 551
Аууу Грозденце припаднах на тая снимка. Ако е с такъв причос в сериала ще се радвам. Сякаш е подкъсил и брадата. Rolling Eyes
Хайде ще чакаме сериала. Сега се подготвят и края на септември почват да снимат.
Франческа да му мисли как ще издържи на изкушението.
Виж целия пост
# 552
Франческо Демир ..Демир е турско име, най- вероятно героят му ще е с турски корени или наполовина турчин ..
На опашка или кок е.. няма начин да се подстриже, за Сандокан му трябва дълга коса.. брадата е оформил.. абе супер секси чаровник ще е отново!! Heart Eyes

Още не зная полицай ли ще го играе или детектив.. скоро и това ще разберем!
Можем да почваме да извършваме престъпления.. белким ни арестува.. Key Misc Gun Joy

Трябва да измислим, как ще му викаме на галено!! : ))

Вчера Джано е тренирал.. време е да ни покаже малко и от тренировъчния процес! Какво се е изолирал като някаква скрита лимонка.. аамаха!
В очакване на някаква такава фотка съм ........


И на Виола й е време да се покаже вече!


Виж целия пост
# 553
Франческо, кака... умрях днеска към 320 пъти Scream Ах, вързал е кокче май... подкастрил брадата... Вай, вай, вай мнооооого секси... FlushedNature Fire





Грозде, уж детектив трябва да го играе Thinking

Рагаци, как ли ще върви превода на сериала... Лесно беше като беше на турски... Поне на руски, ако се правят субтитри, че иначе ще я окъсаме с италианския...
Виж целия пост
# 554
Ето го и интервюто за сръбското Hello magazin..
Прекрасно интервю!!

ПРЕДВАРИТЕЛНОСТТА МЕ СЛЕДВА ОТ МАЛЪК: Джан Яман е честен за детството си и голямата популярност, която спечели с ролята си в сериала „Мечтател“



Джан Яман, турски актьор, за когото много се говори напоследък и чиято работа се следи отблизо, изглежда възнамерява да предефинира представата за слава, с която сме свикнали. Той не бяга от ордата от фенове, които го очакват на всяка крачка, шегува се с репортери, активен е в социалните мрежи ... Невъзможно е да не забележим, че е мотивиран от любов към това, което прави.

Тридесет и една годишният Джан Яман предизвика голям интерес сред чуждестранната публика и пресата, когато сериалът „Мечтател“, в който играе главната роля, започна да се показва извън Турция. Въпреки че все още е в началото на кариерата си, той е много наясно какво иска и какво не.

Очаквахте ли огромния успех на сериала "Мечтател", който той постигна?

- Когато създавахме персонажа на Джан Дивит, разговаряхме с Аслъ Парлак, която проектира моя стайлинг и възнамерявахме да конструираме мъж, който да бъде феномен. Мъжът в сценария беше с жилетка, беше малко пренебрегнат, дори небрежен, но когато прочетох набора от герои, исках да видя човек, който ще се превърне във феномен с всичко, което носи и каквото прави. Изучавахме езика на тялото му, външния вид, енергията, начина на говорене, хумора ... Купихме всички дрехи заедно. Този оригинален герой, с уникален стил, привлече много внимание. И не само в Турция, но и в Италия, Испания ... Знаех, че правим нещо добро, когато привличаме зрители от САЩ. Това беше моята цел. Аз съм в този свят от седем години и вярвам, че това е само началото, винаги ще се опитвам да дам всичко от себе си.

Поредицата приключи, но сякаш все още виждаме Джан Дивит. Това ли е най- близката ви роля стилистично, по отношение на начина на живот и вярванията?

- Понякога имам чувството, че дори не съм излязъл от ролята, записахме 51 епизода, което не е малко ... Приех толкова много негови движения, че все още правя някои. Всъщност това е ролята, която ме освободи най- много, в която вложих много креативност и която от своя страна ми даде много. Моето мнение беше уважено, въпреки че не бяха съгласни с него, но нито режисьорът, нито продукцията ме ограничиха. Например имаха съмнения относно косата ми, татуировките и бижутата, но успях да се справя. Важно е да застанете твърдо зад това, в което вярвате, и да бъдете упорити.

В края на поредицата сякаш „Джанмания“ е започнала по целия свят ...

- Това стана ли? Благодаря ви, но това, което мога да кажа за това, зависи от другите да говорят.

Оставяте впечатление за уверен мъж. Наистина ли е така?

 В гимназиалните си дни живеех в Америка, после заминах за известно време в Италия, без никакъв опит, хвърлих се в огъня в „Бизнес на сърцето“ ... Работя непрекъснато от седем години и постоянно съм пред камерите. Може би не съм развълнуван, защото отдавна съм в среда, която е в рамките на моите очаквания. Израснах в нормално семейство, влюбен, имах добри приятели, спортувах, така че мога да кажа, че съм живял пълноценен живот. Това ме прави развълнуван и едновременно спокоен. Понякога може да се разбира като арогантност, но всъщност не е така. Вместо вълнение, мотивацията ми се увеличава, създава се положителна енергия и това ме прави по -добър в работата си.

В Америка спечелихте специална награда, която беше много дискутирана в социалните мрежи ...

 Не знам за какво се говори, знам, че имаше няколко интерпретации, но проблемът е ясен - на американския сайт „E! News“ се проведе гласуване за „най -добрата водеща мъжка роля по телевизията“, който е посетен от близо 30 милиона души. Резултатът от анкетата, която беше отворена за всички, беше моето 92% представяне срещу Jensen Eccles, който играе главната роля в поредицата "Свръхестествено". Седемдесет процента от гласовете ми дойдоха от Италия, Испания и Филипините. Бях много щастлив. За първи път наградата бе спечелена от актьор извън англоговорящия свят. Бих искал да бъде аплодиран, вместо да се водят дебати.

Защо мислите, че той не е аплодиран?

 За съжаление в турската култура това, което идва отвън, е преувеличено, докато нашите успехи намаляват. За да се разбере защо културата на критика, омраза и линч стана толкова широко разпространена, е необходимо да се надраска социологията на обществото. Без никакво разбиране, изследване и съпричастност тези, които са се откроили малко и привличат вниманието, ще се спънат, това не е вярно само в моя случай. Не се кандидатирах за гласуване в Америка, нямах кампания, не застрашавах правата на никого. Тази награда всъщност е успехът на турските сериали. Вълната, която започна с „Хиляда и една нощ“, „Лудо сърце“ и „Каучук“, се засили през последните няколко години; поредицата не само печели пари на територии, близки до културата на Близкия изток и Турция, но и чупи рекорди по целия свят. Успехът на всяка серия влияе върху успеха на другата. Когато проектът е обичан, нормално е актьорите също да бъдат обичани и признати. Ако актьорът се откроява извън Турция и оставя положително впечатление, той подобрява репутацията на страната. Не трябва ли да се разглежда така? Точно както си представям държава без замърсяване на околната среда, аз си я представям без умствено замърсяване.

Колко дълго ще продължи този интерес към турските сериали?

- Някъде четох, че сериалите и телевизията трябва да имат печалба от поне един милиард долара до 2023 г. Всяко събитие, което носи нещо положително в Турция, всяко, което го тласка напред, е нещо, към което трябва да се обърнем. Гледането на нашите филми и поредици събужда любопитството на други страни към турската култура, ястията, градовете, начина на живот и марките, което носи невероятен принос за туризма. Не става въпрос за това кога актьорите ще заминат за Холивуд, а кога цялата ни продукция ще достигне холивудското ниво, качество и бюджет. След това ще започнем да говорим за тази цел и заедно ще вървим към нея. Вярвам, че по това време ще има постоянно търсене на сериали.

Знаменитостите най- вече бягат от феновете си и вие се снимате с тях с часове, сякаш никога не искате да оставите настрана и да нараните. Трудно ли е?

- Почти прочетох интервю с Брад Пит, в което той разказва за това как от време на време се чувства като лъв сред газелите. Понякога наистина е така. Благодарен съм за толкова много любов и внимание, но понякога това може да бъде плашещо и да ограничава свободата. Разбира се, има дни, в които рисуването ме изтощава, но професията също ме изтощава. Преминавате от емоция към емоция през целия ден, на снимачна площадка, която понякога продължава двадесет часа, със скоростта на супергерой, нямате личен живот и често не можете да заспите. Плакахте преди две минути, след две минути ще се смеете, пейзажът се променя постоянно и се опитвате да си спомните всяка нова. Ако работите в група от сто души, трябва да се отнасяте с уважение към всички. Дори да имате инцидент по време на снимките, трябва да спестите енергия и да останете позитивни.

Значи сте свикнали с умората? Изглежда, че ви харесва?

 На 31 години съм и навлязох във възрастта, когато преглъщам, смилам и приемам определени неща. Ако вече се радвам на този вид интерес, мисля, че трябва да го приема, да му благодаря и да го направя забавно. Трябва ли да се избягва фотографията? Някои го критикуват, смятам, че е грешно да не се правят снимки. Мисля, че така обръщат гръб на зрителите, когато не искате да споделяте с тях вложка от нов сериал. Използвам социалните мрежи за тези цели и там общувам с феновете. Както съм на живо, така съм и там. Докато снимахме „Мечтател“, правехме много видеоклипове зад кулисите, опитвахме се винаги да бъдем мили с тези, които идваха да ни срещнат, винаги разговаряхме с тях ... Мисля, че това е една от тайните на нашия успех.

Хората обикновено растат его, когато получат толкова много внимание, как това се отразява на вас?

- Краката ми са здраво стъпили на земята. Що се отнася до егото, съгласен съм с Nuri Bilge Ceylan, скромността никога не е била качество на велики хора. Скромността не се уважава в нашата професия, всички стъпват един върху друг. Съзнавам това, но се опитвам да остана джентълмен. Живеем в общество, което обича да философства и да казва големи думи, но това не е животът.

Публичните личности са по -достъпни от предишните години поради социалните мрежи. От друга страна, не искате да криете ежедневието си. Не мислите ли, че е рисковано да бъдете толкова близо до аудиторията си, когато всичко се консумира бързо?

- Вярвам, че тази ера се е променила и че такава перспектива е остаряла. И понятието за слава не е това, което някога е било. Има известни личности, но има и полу-знаменитости. Има и „YouTubers“, феномени в социалните мрежи, микро-инфлуенсъри и макро-инфлуенсъри ... Анди Уорхол каза: „Един ден всеки ще бъде известен за 15 минути“, но днес всички те са звезди. Благодарение на социалните медии всички те са издатели. Където и да отидете, тайно ви заснемат. Нашата поверителност е намалена и не можем да избягаме от това. Хората, които все още бягат от тази епоха, всъщност бягат от времето, в което живеят. Те критикуват и профила ми в Instagram, защото се гордея с училищата, които съм завършил, и нямат представа как това може да бъде добър стимул за тийнейджър, който иска да стане актьор и който го гледа. Бих предпочел хората да се хвалят с образованието си, отколкото с нова кола.

Не е ли това отклонение от термина "звезда"?

 Във време, когато всеки може да намери всеки, концепцията за слава трябва да бъде преосмислена. Според мен решението е да има известна доза достъпност, но и резервация. Хората, които се примиряват, са успешни. Това е като когато и двамата сте невинни и секси едновременно ... Бих искал също да изключа Instagram и да изчезна за известно време, но работата ми и времето, в което живеем, не го позволяват.

Когато се дразните от негативни коментари в социалните мрежи, знаете как да реагирате без колебание. Познава ли публиката истинския Джан?

- Instagram е малко по -различен, но за съжаление виждам Twitter като основна платформа за линч. Сякаш има надпревара да атакуваш първи. Известно е, че са насочени към думи, които не са изрекли. Ако реагирате на някакъв социален проблем, веднага възниква въпросът защо не реагирате на другите. Троловете са жестоки. Когато видя някакъв коментар или осъждане с ниска интелигентност, трябва да напиша алузивен отговор.


Публикувано на 12. септември 2021 г. / 12:00:34
Източник: Hellomagazin.rs
https://nadlanu.com/631733/od-malih-nogu-prate-me-predrasude-dza … tm_source=twitter

-----------------------------

2013 Снимка на Джано от участието му във видеоклипа на песента "Porsellen Duşler" с певицата Gülnur Gökçe


Ели и аз се надявам поне на руски да има превод.. и от руският може после да направят и БГ .. айде дано!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия