
Снимката на Светата троица
ми разтури баланса за седмици напред. Грозде
, Ели

ми разтури баланса за седмици напред.
, Ели
Нямам време обаче да кавам клипове, само кратък обзор на случващото се 
Джан с бялата риза... пак закопчал 3 копчета само... абе, ще се мре... ясно е! 






Все повече ми харесва този симпатяга 


Цялата банда 'убавци са се събрали, нещо пак за Тудорс снимат, галиба 

Профи 
благодаря татлъ за "краткия" обзор

"






















от снощи и на Гроздето
от сутринта,аз да добавя снимки!












И то върху каква снимка! Някой ден тази снимка с тези автографи ще струва милиарди... сега струва само няколко милиона
Ето какво е написала Аурора в профила си в ИГ 


















Ама така е! Този мечок сладък си тежи на мястото! Па и като се появи забива всичко - жени, мъже, компютри, телефони...

Качили са три снимки на разни звезди, но Джано е първи!
Що ли не се учудвам 

Носи се като народна песен, а фенките слушат ли, слушат
Направо ме изби на поезия и метафори 





























Направо ми изтръпна душичката
Криастиано Роналдо може! 







Ели 
















Ах, вързал е кокче май... подкастрил брадата... Вай, вай, вай мнооооого секси... 




Препоръчани теми