💄Новите ни козметични похождения - 93

  • 96 557
  • 722
# 105
От нотино и златна рибка на промоции когато бяха всичко за първи път купувам.
Виж целия пост
# 106


Запасче с любимия Pastel Nude 751 Bride
❣️❣️❣️
Виж целия пост
# 107
Къде в София купувате Apivita?

Аз днес бях в ДМ на Стамболийски  - super fancy това магазинче,защото си нямаме ДМ в Щатите и не ми е скучно като в Сефора и Дъглас.

Купих си маски на Балеа от тези в дози пакетчета ,взех си 2 душ гела на Алверде,душ гел на Балеа,шампоан,кърпички за лице...толкова са хубави и сладки опаковки и някакви символични цени..Много ви завиждам на DM-ите и утре пак ще го посетя Simple Smile






(някакво промо има вмомента на сет от дневен  и нощен крем).
Виж целия пост
# 108
Апивита се продават в аптеките.
Виж целия пост
# 109
По добре поръчайте он-лайн от аптеките и не се мъчете да обикаляте и да ги търсите, защото не и във всяка аптека ги има. В центъра по често се намират на място, но в покрайнините си е мисията невъзможна. Ремедиум, Марви и други ги предлагат он-лайн.
Виж целия пост
# 110



Виж целия пост
# 111
Виж целия пост
# 112
Видях 3 дъна този месец, та запълвам празнините. Blush
Виж целия пост
# 113
От намалението на Златна Рибка. Ампулата на Олиосета ще я използвам за първи път, а спрейчето е много приятно. Гъбката си я взех по препоръки от форума.

Четката е от Лили - за сухо четкане, а мострите са подарък към поръчката. Blush
Виж целия пост
# 114
Виж целия пост
# 115
























Виж целия пост
# 116

Виж целия пост
# 117
Красота! От размяна Heart Eyes
Виж целия пост
# 118
Виж целия пост
# 119
Morphe имат супер голямо намаление, за тези, които ги харесват. 😍

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия