90 Day Fiancé / 90 дни до сватбата Тема X

  • 29 510
  • 752
# 735
Да, същия...абе тия жени как раждат по 8 деца и изглеждат като, че не са родили нито едно?
Виж целия пост
# 736
Имат добър доктор 😄😄😄
Виж целия пост
# 737
Оххх аз с едно полудявам осем как се гледат Незнам ..
Виж целия пост
# 738
Имат добър доктор 😄😄😄
Спорен е въпросът, с Анжела нещо не се получиха нещата, но пък тя е отишла на партито за РД.
Виж целия пост
# 739
Тя тая е като развързана...сега с новата визия съвсем няма да се спре.
Виж целия пост
# 740
При Анжела трудно ще се получат нещата. Нейното е нездравословен живот години наред.
Виж целия пост
# 741
След малко излизам, ще се прибера след няколко часа и ще пусна нова тема. Телефонът е с мен, но от него не мога да я оформя хубаво.

Да, докторът на Анджела бил много шавлив...
Няколко новини - ако сте чували за Ю тубъра Yourwetsock - изглежда той и Стефани (на Ерика, дето уж е бисексуална), са сгодени. Първоначално хората предполагаха, че е шега, но май не е. Той беше обвързан с момиче с български произход, но са се разделили.

Друг слух от Реддит: Ед и Лиз са се сдобрили и са сгодени. Фенка на предаването ги е срещнала тези дни в ресторант и те самите са го споделили.


Още снимки на сладката Майла - прилича на Джоуви 😄
Виж целия пост
# 742
Майла е много сладка, но не баща й е малко незрял
Виж целия пост
# 743
Нещо интересно случи ли се снощи, че не можах да гледам, заради "Игри на волята"? Simple Smile
Ще опитам да хвана повторението.
Виж целия пост
# 744
Аз сега го гледам и са в студиото, обаче в началото казаха част 2? 🤔
Виж целия пост
# 745
Нещо интересно случи ли се снощи, че не можах да гледам, заради "Игри на волята"? Simple Smile
Ще опитам да хвана повторението.
Преди малко започна.
Виж целия пост
# 746
Аз сега го гледам и са в студиото, обаче в началото казаха част 2? 🤔
И аз това щях да питам, миналата седмица ли са давали част 1?
Виж целия пост
# 747
Някой знае ли Яра бременна ли е?
Виж целия пост
# 748
Някой знае ли Яра бременна ли е?
Явно не е, ако се съди по видеата, които публикува в профила си.
Виж целия пост
# 749
Не са давали част 1. Епизода свърши като не показаха какво ще се случи в следващият, т.е. сезона е свършил, но пък не дадоха в аванс, че ще има и Tell All. Тъпо ще е, ако почват от част 2.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия