Любители на кучета - 119

  • 32 675
  • 746
# 105
Да се запишем в темата. Дзак!
Скрит текст:
  Космите на Капоне се сливат с мебелировката вкъщи, спряхме да носим черни дрехи и всичко е точно Bowtie Satisfied
Стискаме палци и лапи на който има нужда Animal Paw Prints

Happy Birthday на БубичА - да ви е здравичка, жизнена и беладжийка Simple Smile
Виж целия пост
# 106
А Буба за рождения си ден тия дни получи ваксина и по грешка двойна доза лакомства... Снимки няма, напоследък на клипове сме го ударили Simple Smile Важното е, че е добре след Доксициклина, след това обезпаразитяване и след това ваксина - понесе я даже по-добре от миналата година. И беше на две инжекции, защото сега нямало Еурикан в една, а не искахме да си правим експерименти с нова марка.
Виж целия пост
# 107
Няма погрешно дадена двойна доза лакомства. Те по дефиниция никога не стигат.
ЧРД!
Виж целия пост
# 108
Абе, така си е и не бих казала, че ми е особено гузно... Grinning
Само се притеснихме да не й стане лошичко, че беше няколко часа след ваксината. Ама тя е кораво момиче Simple Smile
Виж целия пост
# 109
ЧРД, на Хуба-Буба! Тук важи правилото - колкото повече, толкова повече Stuck Out Tongue Closed Eyes
 Да е здрава, за да ги получава дълго време и в двойна доза, щом не и се отразява зле!
Виж целия пост
# 110
ЧРД на Буба ! Innocent
Не двойна ами четворна доза лакомства да получи YumStuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 111
Оф, толкова сте мили, че то стана празнично Heart Ето тогава още едно видео от мен (сами сте си виновни за спама) Simple Smile
РД й беше вчера и тя се позабавлява (тук вече е поизморена); не обръщайте внимание на недовършения ни двор - той си е недовършен от миналата година и явно поне до другото лято ще има работа по него Grinning
https://drive.google.com/file/d/1GLggTnELI19cSL_MvuRm2Y2IjsKdWQb … /view?usp=sharing
Виж целия пост
# 112
Оф, толкова сте мили, че то стана празнично Heart Ето тогава още едно видео от мен (сами сте си виновни за спама) Simple Smile
РД й беше вчера и тя се позабавлява (тук вече е поизморена); не обръщайте внимание на недовършения ни двор - той си е недовършен от миналата година и явно поне до другото лято ще има работа по него Grinning
https://drive.google.com/file/d/1GLggTnELI19cSL_MvuRm2Y2IjsKdWQb … /view?usp=sharing
Е как спам _ пепел ти на устата Grinning .
Всеки път толкова се радвам като гледам видеата на Буба Hug
Виж целия пост
# 113
ЧРД на Буба! Birthday
Все така щастлива и игрива!
Виж целия пост
# 114
Честита да е Бубата! Все така да лъщи козинката и, да сте заедно дълги години, щастливи и здрави!!!
Виж целия пост
# 115
Честито, Бубче, здрава и щастлива да си. Сладкиш игрив ❤
Виж целия пост
# 116
ЧРД на Буба! Да те радва само, ToniShu!
Виж целия пост
# 117
ЧРД на Буба 🥳🎂
Да е жива и здрава, и винаги така сладко да се плези 🤭❤️
Виж целия пост
# 118
Ах, сладките клипове на Бубето!!!Да е жива и здрава!
Виж целия пост
# 119
Честита да е Буба! Много години да ви дава и получава любов! Много мокри целувки от Айк и прегръдки от мен! Heart
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия