

Аз не се чувствам така. Втори сезон за мен е ново начало. Все едно гледам сериала отначало. Първите 11 епизода ми бяха любими. Но последните 11 са ми още по-любими. А от тях съм гледала само 3 и въпреки това съм категорична. Просто Серкан и Еда “като възрастни”, като родители, са ми по-интересни от младите Серкан и Еда. Историята в началото съм я гледала безброй пъти в много сериали. Да, говорили сме си за клишетата и, че е важно как е разказано едно клише, така е, но първите епизоди в сравнение с тези сега са ми по-младежки. Честно казано, все едно гледам два различни сериала и този сега ми харесва още повече. Кираз е била липсващата бръмка, поне за мен. Енгин и Пъръл като семейство и родители също ми харесват повече. Селин въобще не ми липсва. Дениз дори ми харесва и ми е доста забавна. Айфер и Айдан ме дразнят като в началото, но не ми пречат. Мело е симпатична, по-забавна от преди. Ердем се търпи. Керем и Пина са много сладки. Бурак е приятен образ също. Сейфи е страхотен, голям смях пада с него. Щеше ми се да са повече от 11 епизода, но какво да се прави. Та с много думи обясних нещо, което можех да кажа в едно изречение - магията за мен не се е изгубила, тъкмо обратното, има я и е в пъти повече в сравнение с преди.


) и толкоз. Всички други турски сериали съм ги започвала и зарязвала, те не са и много де - Кара севда, Чукур и Ичерде. Но пък съм гледала много други сериали (всякакви по народност) и затова споменах клишетата. Защото зараждаща се любов има навсякъде и някак си в това няма нищо изненадващо (поне за мен). Е, да - чакаш първата целувка и кой ще си признае пръв, но не това ми е толкова интересно на мен. 
Боза голяма, ама всички знаем защо го гледаме, нале.

Добро утро, прекрасни момичета! 






Не само в нашия сериал, а по принцип най-силно двойките могат да ме развълнуват при неосъзнатото си влюбване, после ми е някак предвидимо...
Утре да кажат, че е финала няма да тъгувам. Просто ми доставиха приятни емоции, които при обсъждането с вас в темата се удвоиха. И така...
Веднъж по Нова, друг път БТВ, ДФ, но изключително рядко ми задържат вниманието до степен да следя редовно и търся допълнителна информация/епизоди. И в този смисъл нашия ми е специален

Надявам се да си дадат заслужена почивка, преди да се впуснат в нови начинания. Определено ще имам нужда от време, преди да ги гледам отново, в други роли. Със сигурност ще следя кариерите и проектите им. Превърнаха се в мои любимци, още повече ги харесвам като двойка.




Препоръчани теми