Седмокласници 2020/2021 - Втора изпитна седмична тема - (21.06 - 27.06)

  • 97 857
  • 1 417
# 1 365
gia_fire, много са ти сладки котенцата 🥰
И нашият сега в жегите спи по същия начин 😁 Ох, котките са ми голяма слабост.
Добри, и аз не съм сигурна дали ще имам възможност да рефрешвам днес непрекъснато, защото по стечение на обстоятелствата в понеделник в офиса ни е най-натоварено. Но когато тогава. Преди малко си намерих 0,50 лв. Дали е знак 😁

Добро утро и късметлийска седмица на всички 🍀
Виж целия пост
# 1 366
На всички днес здрави нерви в очакване на резултатите. А след излизането им - радостни изненади!
Успешно начало на седмицата!
Виж целия пост
# 1 367
Добро утро,
Младежа замина на училище с голяма неохота. Само той щял да бъде, най-много да били 5 човека. Успех на всички днес! 🍀🍀🍀
Виж целия пост
# 1 368
Добро утро момичета,
Добри новини ви пожелавам, за нас не съм оптимист,  защото като цяло много не му върви на моето момче., но се надявам поне да не са по -ниски точките от това , което очаквам и отново до останем неприятно изненадани. Затова чакам резултатите със свито сърце -много се притеснявам , че отново ще бъде безкрайно разочарован от себе си и постоянно повтаря какъв карък е.
Днес отиде на училище с голяма неохота и каза, че щял сигурно да е единствен , но го насилих да отиде , поне му позволих да е без чанта. Утре щели да си връщат учебниците.
Виж целия пост
# 1 369
Добро утро! Изчетох ви най-накрая и ми се иска да ви усмихна малко - поне котколюбките Grinning
Ей така се живее 100 години:





Страшно са сладки!
Виж целия пост
# 1 370
Реденето на желания е от 5-7.07 нали?
Виж целия пост
# 1 371
Докато чакаме резултатите с нетърпение ,малко да се разсеем....какви подаръци купихте за вашите класни?Аз се спрях на този часовник (на снимката, какво ще кажете )[/img]
Виж целия пост
# 1 372
Реденето на желания е от 5-7.07 нали?
Да Simple Smile
Днес моя син няма да ходи на училище, защото сме на Алерголог. Снощи ми каза, че последните два дни от миналата седмица са били по 10, 12 деца от 24. С нетърпение чака и той резултатите.
Успех на всички! 🍀🍀🍀
Виж целия пост
# 1 373
Нашите днес са на екскурзия до Плевен и Ловеч. Само за днес, но младежът замина с приповдигнато настроение - рано в зарана.
Виж целия пост
# 1 374
Ще се пуска ли нова седмича тема? Не за друго, да знам къде да следя.

Успех на всички, искаме, неискаме - ще излязат, споко. Не вярвам някой чиновник в осем часа да натисне ентер-а.
Виж целия пост
# 1 375
Добро утро момичета,
Добри новини ви пожелавам, за нас не съм оптимист,  защото като цяло много не му върви на моето момче., но се надявам поне да не са по -ниски точките от това , което очаквам и отново до останем неприятно изненадани. Затова чакам резултатите със свито сърце -много се притеснявам , че отново ще бъде безкрайно разочарован от себе си и постоянно повтаря какъв карък е.
Днес отиде на училище с голяма неохота и каза, че щял сигурно да е единствен , но го насилих да отиде , поне му позволих да е без чанта. Утре щели да си връщат учебниците.
Аз не очаквам някакви максимални резултати. Знам колко се панира и притеснява на изпити и това ще му е изиграло лоша шега. Искам само да са достатъпни, за да влезе в училището и специалността, която иска.
Виж целия пост
# 1 376
Докато чакаме резултатите с нетърпение ,малко да се разсеем....какви подаръци купихте за вашите класни?Аз се спрях на този часовник (на снимката, какво ще кажете )[/img]
Ние - икона Simple Smile
Виж целия пост
# 1 377
И аз чакам със свито сърце. Надявам се на резултати сходни с пробните матури. Последните дни набора се вижда, че много притеснен и очаква пълен провал, дано не му се сбъднат очакванията.
Вчера докато подреждаше учебниците, попадна на няколко пробни матури. Отидоха веднага в кофата и каза, че за матура повече не иска да чуе.

Успех на всички.
Виж целия пост
# 1 378
Очаквам да ги пуснат най-рано в девет или около (министерствата официално работят от девет)... Резултати около пробните у нас са само мечта, дано не е много под очакваното, защото и така е разочарован, а иначе ще ме затрудни безкрайно в писането на желания.
Виж целия пост
# 1 379
Желая успех на всички и резултати, които да удовлетворят децата ни по най-удачния за тях начин, за да намерят добра среда, приятели и учители! ❤🍀❤🍀❤🍀
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия