На море в Гърция 2021 - III

  • 57 337
  • 804
# 570
Няма как да не се съглася с горното мнение. Фаласарна е чудесен плаж за всеки ден, но в него няма нищо уникално, освен може би залеза.
Фаласарна


Елафониси е много красива лагуна и тълпите не са случайни. За мен розовият пясък е най-наситен там.

Виж целия пост
# 571
Имам въпрос с попълването на формуляра. Вкарвам себе си,съпругът,но как да вкарам детето? Все пак то е част от семейството ,а директно излиза  да впиша други хора с които пътувам но не са членове на семейството.
Виж целия пост
# 572
Аз го запазих и после редактирах.
Виж целия пост
# 573
Имам въпрос с попълването на формуляра. Вкарвам себе си,съпругът,но как да вкарам детето? Все пак то е част от семейството ,а директно излиза  да впиша други хора с които пътувам но не са членове на семейството.
Трябва още като ви излезе бутонът Add Family Member да го натиснете 2 пъти за двама и после да попълвате.
Виж целия пост
# 574
Здравейте,
някой знае ли, дали антигенния тест с който ще преминем границата ще важи и за фериботите до Закинтос или там трябва да се прави нов?
Виж целия пост
# 575
Ако е в рамките на 48 ч. важи.
Виж целия пост
# 576
За Крит да коментирам постовете по-нагоре: Различни сме хората и са ни различни възприятията. Елафониси е нещо, което не се вижда всеки ден, това е уникален плаж. А Фаласарна е малко тип градски плаж, да не кажа, че се чувствах все едно съм на Градина - вълни, широк залив, и само в крайчеца малко розов пясък. Няма как да кажете, че е повече от Елафониси....
Никой и не твърди подобно нещо, двата плажа нямат нищо общо. Идеше реч къде е най-розово розовото. Фаласарна си е баш тип градски плаж.
Виж целия пост
# 577
Здравейте! Планираме почивка на о. Крит след средата на август. Тези, които вече са посетили острова през тази година, могат ли да споделят как са цените в момента? Тук визирам заведения, гориво и т.н. Ако имате и препоръки за фирма за изгодна кола под наем, са повече от добре дошли Simple Smile

Благодаря предварително и весело лято Simple Smile
Виж целия пост
# 578

Устието на река Ахерон при Амудиа, под Парга. Здравей прекрасно гръцко море!
Минахме границата малко след полунощ, две коли само бяхме. Погледнаха набързо документите и ни пожелаха приятна почивка. На една масичка отстрани скучаеха двама проверяващи за Ковид.
Виж целия пост
# 579
Дамухари от мен:

Виж целия пост
# 580
От мен Хриси акти, Евия
Виж целия пост
# 581
Имам въпрос с попълването на формуляра. Вкарвам себе си,съпругът,но как да вкарам детето? Все пак то е част от семейството ,а директно излиза  да впиша други хора с които пътувам но не са членове на семейството.
Трябва още като ви излезе бутонът Add Family Member да го натиснете 2 пъти за двама и после да попълвате.

Не пречи и след като е попълнено за един член на семейството - пак да се натисне отгоре бутона и ще се появят полета за още един и така колкото е необходимо. Просто ние сме свикнали за нови полета бутона да е след написаното, а той си е в началото и трябва да се върне нагоре човек на страницата.
Виж целия пост
# 582
Цените на Крит ми се виждат много добре, сравнено с предходни години, нали няма ДДС на островите.
Пък може и някакво понижение да има, знам ли.
На плажа днес примерно: еспресо, геврек, вода -2.70 евро. Два сладоледа и кафе -5.00 евро.
В селото където сме таверите имат много приемливи цени също.
Е, в хубавите ресторанти в Ханя е по-скъпо, но напълно очаквано.
Виж целия пост
# 583
На Крит, особено извън най-туристическите места, цените са си много по-ниски от другаде в Гърция.
Виж целия пост
# 584
Хубави плажове за малко аматьорска сватбена фотосесия някъде около Парга, може ли да ме ориентирате? Нещо по диво, за да няма нали много хора или пък нещо друго, което става за снимки 😁
Благодаряя

Виж плаж Спартила на север до църквата в скалите.Аз на моята девойка и подарих годежния пръстен на Лихнос по изгрев слънце като и направих писмо в бутилка в морето.

Къде точно е плаж Спартила, не мога да се ориентирам. Все още търсим такова място, дори да е на км от Парга..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия