🍒Черешката на тортата🍒 - Сезон 16

  • 36 389
  • 779
# 15
Благодаря за темата. 🌸
Герито е ужасна, дано да не спечели😉 затова даваше ниски оценки😜
Виж целия пост
# 16
Мистик, благодаря за темата.
"Охлювите са готови да влезНат във фурната" Rolling Eyes
Подозирам как само брито ще ми хареса, щото го обожавам и сладкото от смокини.Ха, какво стана и тя ще използва чесън?! Да ѝ се намалят 3 точки от оценката, веднага! Joy
Виж целия пост
# 17
Доматите и тиквичките да са с еднакъв диаметър, ама не си е взела уред за мерене.

Трябвал ѝ по-сочен диаметър.
Виж целия пост
# 18
"Житейският ми партньор" "... на пазара Ситняково, от който семейството ми ежедневно пазарува"
ЖДНБ! Село, село...
Да си беше вързала косата при всички нейни претенциЙ.
Виж целия пост
# 19
Аз ви казах за Гериту. Grinning Предупредих ви!

А тя, да не говори, че Велина беше пълна - беше си момичето едричко, но самата Гери не ѝ отстъпваше по килограми, а изглеждаше много по-зле от Велина. Туй за снощи.

Благодаря за темата на Мистичната и на Мари Мар за линковете. Hug
Виж целия пост
# 20
Готви с пусната коса тая скумрия! Язък и за претенциите
Виж целия пост
# 21
Цяла седмица мрънкане за чесъна и накрая купи чесън. Аз не ям и никога не готвя чесън, защото дори от малко ми е гадно.
Виж целия пост
# 22
Много "обичам" такива претенЗии, които най-елементарни неща не спазват. Чуди се как по-изкелифещено да приказва.

"Житейският ѝ партньор" е голяма флегма. Хващат ме лудите, само като го слушам.

Брех, днес всички ще ядем чесън.

Лика-прилика са двамата.

МанДЖев защо не протестира, че не готви сама мис Каприз, м?
Виж целия пост
# 23
Охх, милият, не ядял манджа от предния ден и се научил да си готви. Големи са превземки идвамата.
Виж целия пост
# 24
Търкулнало се гърнето и си намерило похлупак.
Виж целия пост
# 25
Моят половин каза, че вероятно всички предходни "житейски партньори" на госпожа Гергана са се самоубили.
И двамата са гига семпли и досадни.
Виж целия пост
# 26
Аууу, чи ко стана сига? Нали чесън не ядяхме?! Сега обърна палачинката - или всички ядяли, или никой! 😝😆
Житейският й партньор, който никога не яде храна от вчера, готвач ли е?
Виж целия пост
# 27
Търкулнало се гърнето и си намерило похлупак.

Тъкмо мислех да го напиша 😂😂😂
Виж целия пост
# 28
При предните две участия имаше ли житейски партньор? Определено е решила де са похвали с тоз...охлюв. Да си рупат чесън и да се скрият в черупките си.

Да ѝ дава Манчо плакета и да не ни тормози с повече ПР участия!
Виж целия пост
# 29
Смятам че е добре, че е флегматичен партньора. Такива са големи спокойствия и не им пука много... и така я издържа. Ако беше някой нервак нямаше да я издържи примадоната. Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия