🎭 Като две капки вода - сезон 9 All Stars, тема 8 - След финала

  • 34 504
  • 745
# 225
Тази информация от Уикипедия ли беше? И преди е имало бутон за първото предаване.
Виж целия пост
# 226
Имаше сезони с бутон преди първия концерт, имаше и такива без бутон. Това няма никакво значение.
Виж целия пост
# 227
Фънки: В юбилейния сезон на „Като две капки вода“ няма да отстъпя от принципите си


Нищо ново. Каруцарският език е налице. Защо ли не се учудвам, че харесва Мариана Попова!

Кофражистите се скъсаха да го славославят.
Виж целия пост
# 228
За това са платили авторски права - това ще гледаме и слушаме. Вероятно не стават толкова лесно нещата, особено в не чак толкова богата държава като нашата. Че те дори на наша почва имаха неразбории миналата година - заради правата над текста на "Огън от любов".

Точно така. С тази разлика, че тук не касае парите на държавата, а в частност на продукцията.
Виж целия пост
# 229
Разбира се, че не парите на държавата "играят" тук, просто стандартите са различни. Даже и при продуцентите. На нас може Маги да ни се струва несметно богат, но неговото богатство да не е чак толкова голямо, когато стане въпрос за уреждане на авторски права навън.
Виж целия пост
# 230
Извинявайте, ако сте го коментирали, но да попитам - казаха ли кога стартира новия сезон?
Виж целия пост
# 231
Извинявайте, ако сте го коментирали, но да попитам - казаха ли кога стартира новия сезон?

В понеделник, на 14.02.

Виж целия пост
# 232
Защо ли не се учудвам, че харесва Мариана Попова!
Че си и приличат по говорен дефект двамата.
Виж целия пост
# 233
Той не я харесва. Каза го с неговото специфично чувство за хумор.
Подозирам, че по време на формата ще я преоткрие и ще има момент, в който ще напусне масата на журито, за да й стисне ръката и да й се поклони.
Виж целия пост
# 234
„Като две капки вода“ изненада феновете си по необичаен начин

Виж целия пост
# 235
Едва ги познах! Особено Крисия!👀

Виж целия пост
# 236
Крисия е младо, хубаво момиче, но за съжаление е започнала да кифлее и да слага тонове грим. Предишната Крисия ми харесваше. А е само на 17 години...

Виж целия пост
# 237
Това Крисия ли е? Сякаш не беше такава на "Маскирания певец".
Виж целия пост
# 238
Крисия е младо, хубаво момиче, но за съжаление е започнала да кифлее и да слага тонове грим. Предишната Крисия ми харесваше. А е само на 17 години...


Странно, но въобще не ми прилича на Крисия ното по форма на лицето, нито по устните ...
Виж целия пост
# 239
Смайлис, това Крисия ли е? Има голяма разлика между двете снимки. И на двете снимки изглежда много далеч от образа, който видях последно в шоуто на Рачков.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия