Летни страсти и вълни сбъдват всичките мечти ! ~бебеправене 391~

  • 30 321
  • 769
# 345
Възможно е теста да не е отчел, ако толкова те притеснява пусни кръвни, те не лъжат (често). Имам позната, която през лятото пропуска по някой месец - изобщо не ѝ идва, но при нея си е така от години и не слуша като ѝ кажеш да отиде на лекар.

Честно казано, много ме е страх да отида на кръвни изследвания, защото сега поне се надявам Simple Smile
Виж целия пост
# 346
Paramiadi и при мен беше така наскоро. Почти 9 дена закъснение и два отрицателни теста, но накрая си ми дойде. И аз като тебе не съм имала такова закъснение и аз така пишках повече и нямаше хабер от М. Дано при теб да не е така. Има и случай с отрицателни тестове и са си бременни момичетата. Както казват момичетата по-горе. Като почнем да бебеправим и странни неща почват да се случват Simple Smile
Стискам палци да си от бременните с отрицателни тестове.
Виж целия пост
# 347
То хем се случват, хем обръщаш внимание на неща, на които преди не си, отдаваш важност на неща като подуване и болки в кръста (примерно). Като гледам се делим на два типа - едните се изненадват на психиката на другите как може да чакат до закъснение да направят тест или вторите се изненадват на психиката на първите, че правят ранни тестове още преди забавяне  Grinning
Виж целия пост
# 348
Paramiadi и при мен беше така наскоро. Почти 9 дена закъснение и два отрицателни теста, но накрая си ми дойде. И аз като тебе не съм имала такова закъснение и аз така пишках повече и нямаше хабер от М. Дано при теб да не е така. Има и случай с отрицателни тестове и са си бременни момичетата. Както казват момичетата по-горе. Като почнем да бебеправим и странни неща почват да се случват Simple Smile
Стискам палци да си от бременните с отрицателни тестове.

Ох, аз два теста направих, единия шур чек другия с Т нещо беше и ги направих един след друг. И мамка му без извинение толкова наситена една черта, че направо очите ми извади. Дсже нямам сексуални желания ако нямам съмнение, че съм в овулация. Толкова изчатках и си мисля дали да не се свържа с психолог. Имам усещането че няма да видя тези две черти. А миналият септември имах химическа бременност. И до ден днешен ходя по лекари, които нищо не ми казват. Не пия и нищо.
Виж целия пост
# 349
Здравейте, момичета! Идвам с един въпрос. Ще ходя на лекар до края на седмицата ако не ми дойде.
Така имах мъртво раждане и кюртаж февруари.
Май месец ми закъсня много (трябваше на 14.05  да дойде) и лекаря ми изписа дуфастон за предизвикване на цикъла (дойде на 30.05). И така ... Всичко 6 Grinning  Този месец гостенката я няма отново 6ти ден, въпреки, че на 30.06 трябваше да ми дойде дойде на 28.06 първо ръждиво и после светла кръв и това чудо за 2 дни .. на някой случвало ли му се. Та възможно ли е овулацията да си върви със старите дати или се нагажда по новите Grinning Тестовете отрицателни ...
П.С. не издържаме и започнахме с бебеправенето долу горе според последна дата на цикъл по време на овулация (не засичана с тест).
Ясно ми е, че не сте лекари или гадателки искам обмяна на опит Simple Smile
Виж целия пост
# 350
Парамиади, много се напрягаш и това ще ти изиграе лоша шега. Тест не би отчел с разредена следобедна урина, но със сутрешна ако е отрицателен - на 6 дни закъснение, според мен причината ще е друга. Нямам намерение да подклаждам фалшиви надежди, надявам се да не ми се сърдите, момичета, защото после разочарованието е още по-голямо.

Callum, според мен организма ти не е възстановил хормоналния баланс. Изследвала ли си текущо щитовидна жлеза, полови хормони? Тези забавяния са големи, не изглежда просто закъсняла овулация. Да си напълнявала, отслабвала рязко? По принцип, ако си имала мъртво раждане в напреднала бременност е нормално организмът да не се е възстановил. С правене на опити на сляпо обаче, според мен няма да успеете скоро при нередовен цикъл.
Хубаво е да си направиш пълния "пакет" изследвания:
- микробиология и цитонамазка, за да видиш след аборта как са нещата
- ТСХ, фТ4, фТ3, ТАТ, МАТ - при разбутана жлеза като нищо може да почни така да прескача цикъла
- полови хормони на 3 ден от менструция (естрадиол, тестостерон, пролактин, ЛХ, ФСХ)
- евентуално за ИР, ако имаш резки промени в теглото - там влияе на качеството на яйцеклетките и износването, Мацето преди 2 страници писа подробно.
Виж целия пост
# 351
Парамиади, много се напрягаш и това ще ти изиграе лоша шега. Тест не би отчел с разредена следобедна урина, но със сутрешна ако е отрицателен - на 6 дни закъснение, според мен причината ще е друга. Нямам намерение да подклаждам фалшиви надежди, надявам се да не ми се сърдите, момичета, защото после разочарованието е още по-голямо.

Callum, според мен организма ти не е възстановил хормоналния баланс. Изследвала ли си текущо щитовидна жлеза, полови хормони? Тези забавяния са големи, не изглежда просто закъсняла овулация. Да си напълнявала, отслабвала рязко? По принцип, ако си имала мъртво раждане в напреднала бременност е нормално организмът да не се е възстановил. С правене на опити на сляпо обаче, според мен няма да успеете скоро при нередовен цикъл.
Хубаво е да си направиш пълния "пакет" изследвания:
- микробиология и цитонамазка, за да видиш след аборта как са нещата
- ТСХ, фТ4, фТ3, ТАТ, МАТ - при разбутана жлеза като нищо може да почни така да прескача цикъла
- полови хормони на 3 ден от менструция (естрадиол, тестостерон, пролактин, ЛХ, ФСХ)
- евентуално за ИР, ако имаш резки промени в теглото - там влияе на качеството на яйцеклетките и износването, Мацето преди 2 страници писа подробно.

Със сутришната първа урина ми бяха и двата теста. Права си. Ако не ми дойде тази седмица ще ходя на лекар. Няма да правя повече тестове. Не се обиждам, напротив дори някой трябва да ти каже нещо здравомислещо. Благодаря.
Виж целия пост
# 352
Искам да благодаря на всички, които ме подкрепяха всичките тези месеци. Вдъхвахте ми кураж, давахте ми сили да продължа и да се боря. Огромно благодаря. Пожелавам на всяка една да види двете чертички и не след дълго да гушка най-ценното на този свят.
ПП- Сега се върнах от АГ. Болките ми са от разтягането на матката. Имам си сърчице и прекрасна първа снимка, която с радост споделям с вас ❤️
Виж целия пост
# 353
Ех, че хубава новина Креми. Поздравления. ♥️
Хайде спокойна бременност и до финал. ♥️♥️♥️🥰🥰🥰🥰
Искам да благодаря на всички, които ме подкрепяха всичките тези месеци. Вдъхвахте ми кураж, давахте ми сили да продължа и да се боря. Огромно благодаря. Пожелавам на всяка една да види двете чертички и не след дълго да гушка най-ценното на този свят.
ПП- Сега се върнах от АГ. Болките ми са от разтягането на матката. Имам си сърчице и прекрасна първа снимка, която с радост споделям с вас ❤️
Виж целия пост
# 354

Кременуша, честито и на финала пухкаво бебче Revolving Hearts
Виж целия пост
# 355
Браво, Креми, да расте точицата!

Парамиади, радвам се, че така го приемаш - всяка от нас минава през такъв момент - пренавиване, отрезвяване. Само да дам акъл - пий фолиева киселина, метилирана най добре (примерно неофолик мета, но има и други, просто аз това взимам) - в крайна сметка тя е водоразтворим витамин и няма риск да натрупаш, а е много важно да се пие поне 3 месеца преди забременяване, за да се развие правилно невралната тръба на ембриона. Това важи за всички мацки Simple Smile
Виж целия пост
# 356
Креми, колко хубава новина. Сега се успокой и се наслаждава на бременността! Без негативни мисли!
Хайде момичета давайте смело напред кэм мечтите. Нека всяка една скоро се похвали с такава снимка като на Креми 🧡💚💛💙❤
Виж целия пост
# 357
Креми честито сърчице!❤️ Сега се успокой и само позитивно мислене! 🤗
Виж целия пост
# 358
Креми, точно такива новини очаквах Heart Честито сърчице и лека бременност до финал!
Виж целия пост
# 359
Честито сърчице, Креми! Успех, леко, спокойно,  само положителни емоции и да ръсиш с прашец всички дами на пролет!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия