Кандидатстване с рисуване след седми клас - тема 7

  • 36 491
  • 745
# 375
съвсем сериозно НПГПФ трябва да предприеме нещо и да промени програмата си за да може адекватно да отговори на всички новозасилили се натам. Едва ли някога са си мислели, че ще обират каймака на талантливите деца борещи се за училища по изкустватва. Добре ще е да отговорят на високата летва подготвени деца, които приемат и да могат да развият потенциала , който постъпва при тях.

А някой знае ли каква им е програмата?
Колко часове имат по специалните предмети? Колко рисуване се учи?
На сайта им няма такава информация
Виж целия пост
# 376
Да. В повечето случаи лекарите вече ги разпечатват директно от компютрите си и им слагат прчат и подпис.
Благодаря, Амели!
Виж целия пост
# 377
Изпитите минаха и сега се започва с документите.
"Лична здравноосигурителна карта"  се изисква от НУИИ.
Това стандартната здравно-профилактична  карата  ли е?
Не ми отговарят от училището Sad

Ние тъкмо се записахме. Оказа се, че напразно изваждахме личната профилактична карта и тичахме за снимки - не са необходими сега. Казаха в началото на учебната година. 👍Иначе девойката беше 31 записана т.е. доста деца са записани още на първо класиране.

Успех на всички на следващите класирания и на дечицата, които очакват резултатите от Фотографското. 🍀
Виж целия пост
# 378


MichelleHeaven, Успехи и късмет на детето в гимназията! Според мен направихте чудесен избор! Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 379

MichelleHeaven, Успехи и късмет на детето в гимназията! Според мен направихте чудесен избор! Flowers Hibiscus
Paper moon - Благодаря! Аз съм щастлива много, всички роднини също, учителката и по рисуване също, но детето все още с надежда чака НГПИ  и някоя от желаните специалности. Така исках днес да е щастлива и въодушевена. Даже първоначално не искаше да идва с мен за записването, все пак в последния момент дойде. Виждам, че има наченки на приемане на ситуацията .... но хем ми е щастливо, хем горчиво.
Стискам палци и на вас, Paper moon! Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 380
Аз почти съм се отчаяла за НГПИ. За НУИИ - напълно. Нооооо имитирам ентусиазъм и надежда пред хлапето, че може да му се получи и да влезе.... Чакам и МОН-ското класиране, но там няма нищо, което да я запали.
Оффф, извинете за спама, ама трябваше някъде да се оплача Animal Hear No Evil

MichelleHeaven, честито! Много успехи на детето.
Успех, на тези, които още чакаме и се надяваме Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 381

MichelleHeaven, Успехи и късмет на детето в гимназията! Според мен направихте чудесен избор! Flowers Hibiscus
Paper moon - Благодаря! Аз съм щастлива много, всички роднини също, учителката и по рисуване също, но детето все още с надежда чака НГПИ  и някоя от желаните специалности. Така исках днес да е щастлива и въодушевена. Даже първоначално не искаше да идва с мен за записването, все пак в последния момент дойде. Виждам, че има наченки на приемане на ситуацията .... но хем ми е щастливо, хем горчиво.
Стискам палци и на вас, Paper moon! Flowers Four Leaf Clover
Аз съм абсолютен фен на Изящното. Честито!
Но също така разбирам и огорчението, което изпитва девойката. Ако не стане в приложното, ви пожелавам огорчението бързо да отстъпи място на радостта. Изящното е мега яко. И ако им се случи оше в края на осми клас да им позволят практика извън София, съм сигурна, че детето ти бързо ще усети преимуществата и всъщност ше се накефи Simple Smile
Но каквото и да е, няма нищо по-хубаво за една майка от шастливо дете! Пожелавам ви скоро да подскачате от радост!
Виж целия пост
# 382
Звъннах във фотографското преди малко, казаха, че резултатите ще излязат: "най-рано утре привечер".
Виж целия пост
# 383
Ние днес се записахме в приложното, детето е супер щастливо , тя не искаше да чува за никое друго училище. Две приятелски деца са приети в изящните и се опитваха да я подхлъзнат да отиде при тях , НО тя не се даде Simple Smile
Осовбодихме едно място в изящните.
Късмет на всички деца чакащи второто класиране Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 384
Ние днес се записахме в приложното, детето е супер щастливо , тя не искаше да чува за никое друго училище. Две приятелски деца са приети в изящните и се опитваха да я подхлъзнат да отиде при тях , НО тя не се даде Simple Smile
Осовбодихме едно място в изящните.
Късмет на всички деца чакащи второто класиране Flowers Four Leaf Clover

Честито, kimbolina, желая вдъхновение и успехи на детето! Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 385
Честито Кимболина! Браво на щастливото дете! нека работи с кеф, вдъхновение и ентусиазъм!
Виж целия пост
# 386
И ние днес се записахме в НГПИ. Подадохме и здравно-профилактичната карта, нищо че личната сложи дата 07.09 Simple Smile да не й се трупаме пред кабинета Simple Smile  Училищната психоложка също бе там и говорихме с нея....останах с добри впечатления като цяло. Не посмях да хвърля око на санитарните помещения, за които коментирахте, но много ми се иска поне на родителската среща да има възможност да разгледам училището.  Девойката го оприличи на дворец. Гледах програмите и паралелките от мин. година и чак сега схванах, че те са по 2 специалности (16 и 8 деца) в една паралелка... а втория език се оказа руски:)....
Виж целия пост
# 387
Няма драма с това, че са по 2 специалности в паралелка. Повчето предмети са еднакви за всички. Само специалните се различават, но по никакъв начин не се бъркат. Ще видиш. Руския май само една година го учеха, учителката е готина, ако е същата. Моята с кеф си го учеше, ама тя всякакви езици учи с кеф.
Виж целия пост
# 388
Скрит текст:

MichelleHeaven, Успехи и късмет на детето в гимназията! Според мен направихте чудесен избор! Flowers Hibiscus
Paper moon - Благодаря! Аз съм щастлива много, всички роднини също, учителката и по рисуване също, но детето все още с надежда чака НГПИ  и някоя от желаните специалности. Така исках днес да е щастлива и въодушевена. Даже първоначално не искаше да идва с мен за записването, все пак в последния момент дойде. Виждам, че има наченки на приемане на ситуацията .... но хем ми е щастливо, хем горчиво.
Стискам палци и на вас, Paper moon! Flowers Four Leaf Clover
Аз съм абсолютен фен на Изящното. Честито!
Но също така разбирам и огорчението, което изпитва девойката. Ако не стане в приложното, ви пожелавам огорчението бързо да отстъпи място на радостта. Изящното е мега яко. И ако им се случи оше в края на осми клас да им позволят практика извън София, съм сигурна, че детето ти бързо ще усети преимуществата и всъщност ше се накефи Simple Smile
Но каквото и да е, няма нищо по-хубаво за една майка от шастливо дете! Пожелавам ви скоро да подскачате от радост!

Амели, аз също съм убедена, че много бързо след началото на учебната година ще бъде във възторг. Последните дни препрочитам темите за кандидатстване с рисуване от предишните години. Ей, колко изпита, оценки, класирания преживях. Laughing  Амели, искам специално да ти благодаря за полезната информация, добрите думи, подкрепата към всички, не само сега, но и предишните години. Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 389
Здравейте,
Чакаме оценката и класирането във фотографията и ако до утре сутринта няма нищо, ще отидем да се запишем в Приложното, за да не си изпуснем мястото, като ще подадем заявление и за второ класиране.
Въпрос - трябва ли детето да присъства при записване във фотографското? За Приложното ми казаха, че не е необходимо, достатъчно е само да се подпише на една от техните бланки, които си ги теглим и разпечатваме предварително. Но за фотографията?
Не го свърта вече, иска да ходи при приятелите в провинцията, а се очертава още чакане и дебнене на класиранията до окончателното решение и записване 🙂
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия