Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета - 40+, Юли 2021 (Тема 12)

  • 98 480
  • 1 168
# 360
Дез, честит рожденник!
Толкова ли е студено при вас?

Онзи ден бях с по-скандално къси панталони, макар и по-широки. Нося ги само, когато се разхождам в парка и не предвиждам ходене до магазин. Това, което ми направи впечатление не са как ме гледат мъжете (че там пък каква ли изненада да има), ами жените - ей, не е хубаво така!
Виж целия пост
# 361
Дез, да ти е живо и здраво детето. Много ми хареса тренчът и кецовете и въобще аутфитът.
Виж целия пост
# 362
Погледите на жените са най-сигурният индикатор, че си изглеждала чудесно, Харпи!

Дез, да ти е честито порасналото момче! Комбинацията ми харесва много, но без шала за мен лично.

След като успях да си загубя паспорта (и да ми го намерят след като им казах) на летището във Виена вече съм в Милано на 22С и безумно щастлива, че Италия не ме посрещна със Софийска жега. Последните 3-4 дни се влачех като болно куче в жегите.
Виж целия пост
# 363

Понеже казах, че няма да излизам - отивам до магазина. Не мога да изляза от тийн визиите и това е.
Виж целия пост
# 364
Dez, живо и здраво да е порасналото ти момче!
Изглеждаш чудесно.
Виж целия пост
# 365
Аз съм на 35 градуса. По обяд не знам къде да си слагам ръцете и краката, за да не залепват! Заредила съм си къси панталони - до магазина, вкъщи, до плажа...
Честит рожденик на Дез!
Виж целия пост
# 366
Агент, и аз имам история с паспорт и още нещо, но не е за споделяне 😆.
Прибирате ли се?
Виж целия пост
# 367
Аз съм на 35 градуса. По обяд не знам къде да си слагам ръцете и краката, за да не залепват! Заредила съм си къси панталони - до магазина, вкъщи, до плажа...
Честит рожденик на Дез!

В София не са по-различни градусите, но няма бриз.
Отново съм изцяло с ленени дрехи и отново едва дишам.

Дез, да ти е жив и здрав младежът.
Виж целия пост
# 368
Клеми, в тези горещини кой ти гледа кой с какво е облечен. Simple Smile
Виж целия пост
# 369
Дез, здраво и честито да ти е детето! Heart

И аз съм без шала, Дез. Иначе, супер свежо. Flowers Hibiscus
Клеми, супер си. Без чехлите. Kiss
Виж целия пост
# 370
Агент, и аз имам история с паспорт и още нещо, но не е за споделяне 😆.
Прибирате ли се?

Толкова ли е шантава историята, Реюниън!?! Simple Smile

Всъщност се прибирам вкъщи след ваканция от цели 6 дни в БГ по малко по дълъг и сложен маршрут, благодарение на Луфтханза, която ми канселира платени полети. София - Виена - Милано - Ню Йорк - Бостън Simple Smile)) Дори на мен не ми се случва всеки ден подобно пътешествие, но гледам да се забавлявам и снимам - като ще е гарга...
Виж целия пост
# 371
Много кратко бе Агент, но пак е нещо. Ще ти я разкажа моята някой път, но беше инфарктна. Завърши добре 😆.
Виж целия пост
# 372
Дез, честит да ти е рожденика!
Роки страхотен тренч!
Клеми екстра е тийнейджърската визия.
Агент ако трябва да измина този път ще съм се гътнала, добре че го приемаш от към веселата страна.
Виж целия пост
# 373
Дез, да ти е живо и здраво момчето! Много ми хареса избора ти - без шала за мен.
За температурите няма да се включвам. Влагата е убийствена! 😢
Виж целия пост
# 374
При влага и умерено високи температури се чувствам, като сварена.
Предпочитам лошо време, пред това.

Стоенето дълго време прав на едно място понякога е убийство, но да стоиш с часове седнал също не лесно. Мен ме удря в кръста и горната част на гърба.

Чакам едни маратонки за тренировки. Първо ще ги понося малко в ежедневието и после ги вкарвам в употреба. Грозни и криви са, но точно такова исках, нещо по-различно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия