Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета - 40+, Юли 2021 (Тема 12)

  • 98 477
  • 1 168
# 255
https://btvnovinite.bg/sport/88-godishna-livanka-e-istinska-fitn … zacija-video.html
https://laf.bg/art-93155-%D0%A2%D0%B0%D0%B7%D0%B8_81-%D0%B3%D0%B … D0%B8%D0%B0%D0%BA
Приятно четене и гледане, мацки Simple Smile Жените като тези от двата линка са вдъхновение.
Когато тренирах (47-48 г.), и аз носех къси панталони. Смъкна ли килата, намъквам шортите.
Виж целия пост
# 256
В свободното време и вкъщи много нося къси дънкови панталони, но само в комбинация с кецове, маратонки и ниски сандали. Докато мога да си го позволя, няма да се отказвам от тях.
Виж целия пост
# 257
Отивам на двоен рожден ден - свекърва и дъщеря й. Как ми се пада?
Виж целия пост
# 258
Зълва
Виж целия пост
# 259
Никаква, ако не я понасяш Simple Smile
Виж целия пост
# 260
Не знам, но ти си прекрасна 😍
Виж целия пост
# 261
И аз много харесвам къси панталонки с дълго кимоно, особено когато е с красиви и ярки краски. Heart
kativita , чехлите от показаната снимка какви/ откъде са?
Виж целия пост
# 262
Не си представям лятото без късите панталонки! Обожавам ги!
Сега съм на вълната къси гащеризончета.
Виж целия пост
# 263
А ръкавичките с какво комбинираш, Копче?
Имам спешна нужда от летни, но в червено и не си намирам. Sad
Виж целия пост
# 264
А ръкавичките с какво комбинираш, Копче?
Имам спешна нужда от летни, но в червено и не си намирам. Sad
Ххаха-ха! Това ми е аутфита за карене на колело! Просто кадър, точно преди да излезем, съм тук. С  тях карам, защото, иначе ръцете  -тук на морето, особено, ми стават после на въглен от слънцето. А и ръцете първи издавали възрастта, нали? Laughing
Този аутфит за каране на колело повече не повторих, разбра се, поради дължината на крачола на гащеризона.Laughing Зарадвах доста туристи нея вечер из Слънчака! Ххаха-ха!
Виж целия пост
# 265
А ръкавичките с какво комбинираш, Копче?
Имам спешна нужда от летни, но в червено и не си намирам. Sad
Ххаха-ха! Това ми е аутфита за карене на колело!

Това питах всъщност, какво караш Stuck Out Tongue Winking Eye И на мен ми трябват с такава цел, но не си харесвам нищо.
Виж целия пост
# 266
Смейте се, обаче и на мен ми иде да си сложа ръкавици! Имам пришки на ръцете от бутане на количка! Баси и разбитите тротоари !
Виж целия пост
# 267
И аз много харесвам къси панталонки с дълго кимоно, особено когато е с красиви и ярки краски. Heart
kativita , чехлите от показаната снимка какви/ откъде са?

ТиЛи, през 2018 г бяхме в Португалия и когато  посетихме Гимараеш си взех чехлите за 20 евро (градът е известен с обувките и зеленото вино )... виното не ми допадна, но чехлите ги нося вече четвърто лято...много удобни и здрави.
И аз много нося къси панталони ( както и къси рокли/поли )....най-удобното нещо за лятото  са ми....Предполагам, че в някакъв момент в годините напред ще трябва сигурно да ги поогранича,но не заради кг, а по -скоро заради увисване,вени,капиляри....но да се надявам, че това е далеко ....все още..Grinning
Тези са ми любимите къси панталони от предното лято,които и това не спирам да нося
Скрит текст:
Виж целия пост
# 268
Извадих си дългата цветна рокля за изборния ден.)
Виж целия пост
# 269
Много сте сладки, Ейнджъл! Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия