Искам да кажа ... (184) през юли 2021

  • 48 009
  • 1 096
# 1 065
Последно пряко включване от плажа
Виж целия пост
# 1 066
Боби, обичаш ли шаран? Да те пратя в един ресторант в Банско. Иначе в района температурите миналата седмица бяха 12 градуса вечерта.
Ели, честит да е баща ти. И да се окажат напразни притесненията ви.
Като гледам шефчето какво прави, се чудя защо се пънат производителите с всичките тези играчки. Ами, че на децата са им интерсни съвсем други неща.
И една бухтичка видях. Майка и все още има време да почива, че после като тръгнат крачетата...
Новинка, затваряй очи и избирай работата, която ти е най-на сърце.
Али, разбирам те. Мими ми бяга няколко пъти и знам какво е. Хеле пък ако липсва от 7 етаж. Срам не срам, първо го търсех долу в градинките. Оказа се слязъл до 5 етаж. Прозвъних половината блок докато открия достъп до него. Слязъл и го е страх от хората да се върне нагоре.
Хубаво, че се заговорихте за ваксините. Трябва да принтирам какви има Калин и да ги занеса на ЛЛ. И за Мими обещах да му принтирам здравния статус.
Съни, лек път и приятна почивка.
Ние имаме майстор в къщи, слага ни подпрозоречни каменни первази, че се изтормозих с пластмасовите. После газ към Калофер. Този път съм приготвила и дебели дрехи, че миналата седмица в Банско вземах назаем:)
Виж целия пост
# 1 067
Титина, честита къща!

Боби, хубаво да си изкараш

Алечка, инфарктно е било това с котарака.

Аз имам да събирам багаж, нощес потегляме към Бургас.
Виж целия пост
# 1 068
БУБОЛИНА, в Банско съм, Спа хотел "Св. Иван Рилски"
Служебно.
Популяризиране на дуалната система за обучение.
Много хубав хотел, прекрасна храна, лека програма....
Сега ще посетим две училища в Гоце Делчев.
Новинка, стискам палци.
Виж целия пост
# 1 069
Здравейте! Не съм ви чела, влизам да се отбележа, че вече съм добре. И най-накрая морски снимки и от мен.
Виж целия пост
# 1 070
Браво, Рей!
Виж целия пост
# 1 071
Приятна почивка, Рей!

Ес, на теб също!

Марти ми е с Т днес. Щемусенезнае. В настроение е поне, не е като да лежи цял ден.
Виж целия пост
# 1 072
Рей, чудесно!

Селесте, да не влачи нещо от преди?

Не можахме да се разберем с ММ кой какво иска за Едене, кой ще го приготви и отидохме на заведение, пък така хубаво си хапнахме, че и надухме Joy В 18ч седнахме на последната свободна маса, всичко резерве. Добре готвят Animal Pig

Наздраве, сипах си биричка и полегнах даже.

Боби, добре да си изкараш, ние може би в четвъртък ще сме там.

Али, знаеш си-намачкай го този Лио Hug

Ренко, аз не разбрах с картофите, сортирани ли са?
Виж целия пост
# 1 073
Рей, наслади се на почивка.
Ние се прибрахме, оправихме багажа, подкарах вече пералните, а навън вали като из ведро. Пуснах една прахосмукачка и се омазах с черна маска. Толкова от мен за днес.
Виж целия пост
# 1 074
Приятна почивка на всички почиващи!
При мен е пълна лудница-много работа! Grinning Нека де! Уморена съм много, но съм доволна.
Цял ден съм на хладно, на работа, но в квартирата разчитаме на вентилатор. Жега е.
Новинка, дано направиш най-добрия избор!
Але, ах, този разбойник!
Поздрави на всички!
Виж целия пост
# 1 075
Аз знам, че има ваксина следващата година, но реших, че пропускам нещо за тази Blush
Бяхме на разходка до Рилска скакавица днес. Напълни ми се душата с красота






Виж целия пост
# 1 076
Ети, картофите са сортирани, обезпаразитени и заземени 😁.
Бях на втора доза днес.Леко ми е свинско, чак щях да заспя одеве на дивана.Пих парацетамол и ся бивам
Селесте,дано е безобидно и еднократно при Марто!
Виж целия пост
# 1 077
Ренко, леко да мине.

Боби, много красиво. Приятно изкарване.

Рей, Ес, весело и на вас.

Ети, звучиш ми доволна! Браво!

Селесте, бързичко да мине!

Да се похваля, че вече съм с нов телефон. Днес ми пристигна Самсунг S21. Дано е здрав и да изкара дълго
Виж целия пост
# 1 078
В София валя дъжд! Чудо! Сега е прохладно, направо не вярвах.
Виж целия пост
# 1 079
Завиждам за дъжда. Тук е мор, а до преди малко целия град нямаше ток.
Селесте, дано е фалшива тревога.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия