Спам тема(Юлски Спам!) - от 01.07. до 31.07.21г.

  • 30 018
  • 1 696
# 1 560
къде па толко ходи човек. ако е кръкнал в 19 напред часовете са аут. паркирането е лом в София. за извънградско да си решаваш кога да тръгнеш да
Виж целия пост
# 1 561
Абе, качиш ли се на кола, после слизане няма, аз с моя кораб мога се паркирам и на място за смарт Joy
Виж целия пост
# 1 562
от десет години не съм карал откак щех да направа голем фал на руски памятник. /по здравословни причини/. не съм усетил някво страдание но аз и не пътувам. само ме пращат да пътувам кат пътешествие е
Виж целия пост
# 1 563
Абе, качиш ли се на кола, после слизане няма...:

И с  влака е тъй Joy

Мноо го уважавам. Широки дълги коне вътре, простор, ширина...ей в колата ни стана лошаво със синко..то друса кат каруца, не мръдваш на йота вътре, сал очите мож движиш, задникот - не....не ми го фалете...
Виж целия пост
# 1 564
И пари да ми дават не се возя на влак или автобус повече от час Joy
Виж целия пост
# 1 565
... само ме пращат да пътувам кат пътешествие е
Към Пловдив ли? Grinning

Добро утро! Петък е. Wink
Виж целия пост
# 1 566
да. маинаси

в нощния влак за морето е много смешно. винаги има образи. разменяте си пиене цигари иху аху всички са ти нови хора горе-долу интересни
Виж целия пост
# 1 567
С добра компания влакот никой ни мой го бие Simple Smile
Виж целия пост
# 1 568
Абе, да, бе, мърсотия и некви чужди хора ти се мандахерцат по влаковете, ц, ней за мен Laughing
Виж целия пост
# 1 569
Кико, на ПП не ти ли се мандахерцат чужди хора ...Grinning
Виж целия пост
# 1 570
препикал съм 2-3 пейки самко за нас
Виж целия пост
# 1 571
препикал съм 2-3 пейки самко за нас
Joy Joy Joy
Тва е култово напрао.

За много дълго пътуване - влак. Мое да висиш на прозорците, се има како да видиш. Мое се разхождаш. Екскурзиите с автобус, еле па има таквиз за 4-5 деня ... тва мий ужасно само да си го помисла. Па най-добре самолет. Мое и ракета, както каза Холдън. Joy

За бързина и чистота - лична кола. Grinning
Виж целия пост
# 1 572
нощния влак чак ми липсва, едно лято го ползвах по-често от градски транспорт, коли мразя и ми се ще да ги няма изобщо, на мен не ми трябва, другите да се оправят Grinning
Виж целия пост
# 1 573
Утре ще пътувам с чужда кола на доста голямо разстояние. Момчето поиска торта, като го питах какво да му платя за услугата. Хубу, че не поиска кекс (че на това му нямам рецептата). Sunglasses
Виж целия пост
# 1 574
Живот си живеете ейййй.

Аз лежиМ болна. До сега спах.... Главата боза, хрема, синузит, уши, гърло...на Авирон съм и други тъпотии... Мани мани.... Живот ли е туй! Това ми е 8 дневната почивка дето я чакам от миналата година 🙉🙈🙊

Снимки ще има кат оздравя нявга! 😂
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия