Звездни компромати - Юли'21

  • 317 267
  • 3 085
# 2 310
Какво й е на Камила. Вятърът й е духнал косата, друго не виждам..
Виж целия пост
# 2 311
Гущерова, в страхотно ансамбълче! Участвайте може да спечелите блузка леопард! 🤭😂

Страхотно комплектче, в долнището има място да си обуеш памперс.
Виж целия пост
# 2 312
В потурките има място и за Хриси.
Виж целия пост
# 2 313
И ако ходиш за диня от пазара, не ти трябва торба.
Виж целия пост
# 2 314
В потурките има място и за Хриси.

Ама моля ви, как Хриси, пак не разбирате от мода, на това долнище друго приложение е да послужи като шапка на Хриси.
Виж целия пост
# 2 315
Тази горната дама, с "комплектчето" пижами ли рекламира?
Все се опитвам да запомня кой йой е и все пропуски имам.
Виж целия пост
# 2 316
Дадох шанс на Белобрадова, но няма да се повтори. Вече разбирам защо е "Козата"... то врясъци, то чудо...

Агресията й е непоносима. Не мога да се идентифицирам с такъв човек, нито желая някъде да ме представлява 🤮🤮🤮

Един оправен и организиран човек може да се нахрани, без да хвърля плюнки по следващите го... Щом просто да се нахрани и облече е такава драма ...какво остава "да оправя света" 🤣🤣🤣

Аман от панаирджийски мечки...

Аз също гласувах с преференция за нея, но днес прочетох пост колко яко било да ръкопляскаш на Янаки Стоилов и Бойко Рашков и колко яко било мненията на Христо Иванов и Крум Зарков се припокриват и често казано започвам ужасно да съжалявам за избора си!
Виж целия пост
# 2 317
Камила Кабейо Close
Скрит текст:

Може ли толкова да се отпуснеш и занемариш..
Не разбирам защо през 2 поста се акцентира, че Камила Кабейо е напълняла и го наричаме в конкретния случай “занемаряване”. Първо тя е певица, не е манекенка, актриса или бг мутреса, че фигурата ѝ да има кой знае какво значение за кариерата ѝ, за да трепери за всеки грам. Второ, тя май е кубинка по произход и като латина, най- вероятно се харесва с голямо дупище, а като гледам и гаджето ѝ няма нищо против. И трето нека не забравяме, че все пак социалното огледало е важно и като изключим България, Румъния, Япония и Китай, където все още е важно жената да е слаба, не се сещам в момента за друга държава, в която слабото тяло да се счита за красиво, дори напротив. И за да не звуча като някоя годзила, която я мързи да отслабне, държа да отбележа, че съм слаба и тренирам редовно от 2007 и се харесвам в дънки, въпреки това съм с ясното съзнание, че в останала част от света, идеалът за красота е друг.
Виж целия пост
# 2 318
Цитат
Първо тя е певица, не е манекенка, актриса или бг мутреса, че фигурата ѝ да има кой знае какво значение за кариерата ѝ, за да трепери за всеки грам. Второ, тя май е кубинка по произход и като латина, най- вероятно се харесва с голямо дупище, а като гледам и гаджето ѝ няма нищо против.
Не искам да апострофирам, но състоянието и се коментира широко и тук.
Да, тя по произход е мексиканска кубинка. Латинките, като цяло, са харесвани малко по-пищни, но не и в този запуснат диапазон.
Виж целия пост
# 2 319
Конър Макгрегър и Джъстин Бийбър.
Скрит текст:

Виж целия пост
# 2 320
Конър Макгрегър и Джъстин Бийбър.
Скрит текст:

...рекламират уискито на Макгрегър.
Виж целия пост
# 2 321
Тя и Дженифър Лопес е латина, с голям дирник, ама я я виж как изглежда. То е ясно, че ако не изглеждаш добре изхвърчаш от бизнеса. Не всяка може да си позволи да е Адел.
Виж целия пост
# 2 322
Скрит текст:

Камила К. и гаджето й чакат борсата да отвори и да я запишат...

... защото е изхвърлена от шоубизнеса заради  задника си. Да не е Адел, бе, какво си въобразява!

Е, то и Ела Фицджералд не е била Адел, ама...

Тука Камила е хванала популярността си за крака и реве: моля те, моля те, не ме изхвърляйте от бизнеса. Кажи на Холивуд, че ше отслабнааааааааааа.

Люси Иларионов на Малдиви.

Нов кастинг в Била. Скоро и в Централния. А дано!
Виж целия пост
# 2 323
https://www.instagram.com/reel/CRsfWRiFkO2/?utm_medium=share_sheet


Реклама на естетична клиника - Николета , Тита, Лидия Алфа, Папи И Кондаков , петканова . И мн др…..



Галена
Скрит текст:


Алисия
Скрит текст:
Палома и Жулиета? Втората е представяла България в конкурс Top Model of the World
Скрит текст:





В стори има много клипчета, как се кълчат по масите в дневен бар.
Бритни
Скрит текст:
Виж целия пост
# 2 324
Уф, Бритни изобщо не изглежда добре (ментално).

Били Айлиш
Скрит текст:
Скрит текст:

Джей Ло
Скрит текст:
Скрит текст:

Камила и Шон
Скрит текст:
Скрит текст:

Алекс Родригез на ваканция с яхта. Отказал се да прави опити да си върне Джей Ло
Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия