В*Е*Л*И*К*0 *Т*Ъ*Р*Н*О*В*О - 46

  • 55 821
  • 787
# 345
Здравейте четох за благотворното действие на  варбургия капсули против гъбички и паразити, дали мога да ги намеря някъде в Търново. При мен тези състояния са като хронични и търся нехимична превенция.
Виж целия пост
# 346
Някой в града да е виждал да се продава въздушен танцьор?
Виж целия пост
# 347
Извинявам се ако е коментирано, стоматологията с какво работно време е, в колко отварят
Виж целия пост
# 348
Момичета, да имате идея къде в града мога да си намеря домашни пантофи от овча кожа с типичните пухове на глезена. Предполагам в някое по-малко магазинче, предлагащо български стоки, но не съм ориентирана къде точно.
Виж целия пост
# 349
Момичета, да имате идея къде в града мога да си намеря домашни пантофи от овча кожа с типичните пухове на глезена. Предполагам в някое по-малко магазинче, предлагащо български стоки, но не съм ориентирана къде точно.
Според мен сега като започне базара ще има на някоя от къщичките Simple Smile
Виж целия пост
# 350
На базара със сигурност ще има, да.
Виж целия пост
# 351
Базарът започва на 28.11, нали?
Досега не съм го посещавала, понеже последните години не бях в България. Предполагам, че има хапване/пийване, разни вкусотийки. Joy
Виж целия пост
# 352
Според мен заради извънредната обстановка не трябва да се таят някакви надежди за вкусотийки Grinning
На 26-ти ще го откриват.
Виж целия пост
# 353
Имате ли представа откъде мога да видя достоверен списък с песните, изучавани до 7ми клас?

Част от изпита за музикалната паралелка в Емилиян Станев е изпълнение на 2 песни, едната от които да е от учебното съдържание, та затова питам.
Виж целия пост
# 354
Според мен заради извънредната обстановка не трябва да се таят някакви надежди за вкусотийки Grinning
На 26-ти ще го откриват.
А миналата година имаше, но сега вече зависи кой какво разбира под вкисотийки - има козуначено коминче, понички, палачинки, царевица на пара, някоя друга скара ....май нещо забележително не е имало никога
Виж целия пост
# 355
Искам координати на фризьорка, която прави хубави кичури с фолио, че недолюбвам тези с шапка.
Виж целия пост
# 356
А за да посетиш коледния базар ще искат ли зелен сертификат,че за софийския искат,нищо че е на открито?
Виж целия пост
# 357
Искам координати на фризьорка, която прави хубави кичури с фолио, че недолюбвам тези с шапка.

Аз през последните 20+ години не съм видяла да се правят с шапка.
Катя от Крейзи дълги години ми правеше кичурите, но това е било последно преди 12 години, в салона на Стельо също добре работят.
Виж целия пост
# 358
Деси "Захир" - и с шапка работи мисля, но балеажа със сигурност го прави с фолио
Виж целия пост
# 359
Искам координати на фризьорка, която прави хубави кичури с фолио, че недолюбвам тези с шапка.

Аз през последните 20+ години не съм видяла да се правят с шапка.
Катя от Крейзи дълги години ми правеше кичурите, но това е било последно преди 12 години, в салона на Стельо също добре работят.
Моята фризьорка прави. Прави и с фолио, обаче явно я мързи.
Благодаря!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия