В*Е*Л*И*К*0 *Т*Ъ*Р*Н*О*В*О - 46

  • 55 823
  • 787
# 315
Някой да знае къде има Зентел за острици в Търново? Детето ги е хванало и трябва да вземаме всички.
Виж целия пост
# 316
Здравейте, къде правят антигенни тестове за 10лв във ВТ или това не е истина?
Медилаб на 2ет. в политиката.
Някой спомена във фейсбук, че от Медилаб са казали, че за сега техните не важат за издаване на сертификат.
Виж целия пост
# 317
Мисля, че и в "Рамус" правят, но тази до " Бачо Киро", не до поликлиниката.
Виж целия пост
# 318
Извинявам се, но в сайта на Медилаб пише бърз антигенен тест 33лв. Споменаха ми за фургон до мола, не знам дали е вярно?
Виж целия пост
# 319
Извинявам се, но в сайта на Медилаб пише бърз антигенен тест 33лв. Споменаха ми за фургон до мола, не знам дали е вярно?
Явно тези от 9 лв не се признават.
Виж целия пост
# 320
Извинявам се, но в сайта на Медилаб пише бърз антигенен тест 33лв. Споменаха ми за фургон до мола, не знам дали е вярно?
Явно тези от 9 лв не се признават.

Е нали точно тези от 9лв би следвало да са тези, които част са поети от държавата. Къде е логиката те да не се признават за сертификат ?
Виж целия пост
# 321
Извинявам се, но в сайта на Медилаб пише бърз антигенен тест 33лв. Споменаха ми за фургон до мола, не знам дали е вярно?
Явно тези от 9 лв не се признават.

Е нали точно тези от 9лв би следвало да са тези, които част са поети от държавата. Къде е логиката те да не се признават за сертификат ?
Още от миналата година тестовете за антитела в Медилаб бяха 9 лв, а в Медика  28 лв. (сега са 31,50) - техните са на Роше и може би точно тези видове се признават сега.
Държавата поема антигенните тестове, а не тестовете за антитела. Има разлика.
Виж целия пост
# 322
Извинявам се, но в сайта на Медилаб пише бърз антигенен тест 33лв. Споменаха ми за фургон до мола, не знам дали е вярно?
Явно тези от 9 лв не се признават.

Е нали точно тези от 9лв би следвало да са тези, които част са поети от държавата. Къде е логиката те да не се признават за сертификат ?
Още от миналата година тестовете за антитела в Медилаб бяха 9 лв, а в Медика  28 лв. (сега са 31,50) - техните са на Роше и може би точно тези видове се признават сега.
Държавата поема антигенните тестове, а не тестовете за антитела. Има разлика.

Питането беше за антигенен, не за антитела . Различни неща са определено.
Виж целия пост
# 323
Извинявам се, но в сайта на Медилаб пише бърз антигенен тест 33лв. Споменаха ми за фургон до мола, не знам дали е вярно?
Питах лично докторката и каза, че са по 10лв и дава сертификат.
Виж целия пост
# 324
Питането беше за антигенен, не за антитела . Различни неща са определено.
Да, моя грешка.
В началото бяха обявили, че антигенни с договор от РЗИ, т.е. по 10 лв, правят само Медика и фургона пред болницата, но към днешна дата дали има промяна не зная.
Виж целия пост
# 325
Антигенен за 10 лв. правят в  Медика, на колелото на бърза помощ и Рамус до поликлиниката. Аз съм ходила 2 пъти на бърза помощ - в почивен ден се чака много.  Сертификат на момента.
Виж целия пост
# 326
Някъде в Търново има ли ресторант, където да има брънч или нещо подобно на ресторант с шведска маса, където плащаш определена сума и си избираш от всичко налично на масите? Във Варна има такъв ресторант, който е по цял ден с такава маса и ми е интересно дали и в Търново може да се намери нещо подобно?
Виж целия пост
# 327
Благодаря на всички за информацията!
Виж целия пост
# 328
" Шаро" е до Марно поле, от Алегро тръгваш надолу по улицата.
"Шаро" имаше и там, където сега е БИЛЛА Слънчев дом (бившият Дензел) в началото на Беляковско шосе. Гледам, обаче, че имаше табелка, че са го изместили някъде по ул. Пейо Яворов (това е улицата точно срещу въпросния магазин БИЛЛА). Не знам къде точно, но вероятно е пишело и номер, така че вероятно лесно ще се намери.
Виж целия пост
# 329
" Шаро" е до Марно поле, от Алегро тръгваш надолу по улицата.
"Шаро" имаше и там, където сега е БИЛЛА Слънчев дом (бившият Дензел) в началото на Беляковско шосе. Гледам, обаче, че имаше табелка, че са го изместили някъде по ул. Пейо Яворов (това е улицата точно срещу въпросния магазин БИЛЛА). Не знам къде точно, но вероятно е пишело и номер, така че вероятно лесно ще се намери.
Точно под новия блок, който строят вляво.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия