Цистит - традиционно и алтернативно лечение- тема 9

  • 53 716
  • 755
# 60
Да, но Уроваксом-а е само за Ешерихия, а Уростим и за още някои. Уростима е бг и по-евтин. Пие се 2-3месеца по едно на гладно сутрин. После почивка 3 м и може пак. Ако може бих го пила нон стоп. Но не знам дали може, имаше един клип с един руснак, трябва да го намеря.. Дали не говореше той за 6 м при хронични, не помня.
Виж целия пост
# 61
Урокомфорт пия аз
Да, но Уроваксом-а е само за Ешерихия, а Уростим и за още някои. Уростима е бг и по-евтин. Пие се 2-3месеца по едно на гладно сутрин. После почивка 3 м и може пак. Ако може бих го пила нон стоп. Но не знам дали може, имаше един клип с един руснак, трябва да го намеря.. Дали не говореше той за 6 м при хронични, не помня.
Виж целия пост
# 62
А БГ даже е по-евтино.
Аз за това се притеснявах да не би да не става, но ще взема от него.
Ако се чуя с док, ще питам дали може 6 месеца.
Виж целия пост
# 63
На моята леля и бяха изписали Уроваксом, за 6  месеца!

Аз си поръчах чай Кидни и ще го пия месец - два!
Виж целия пост
# 64
На моята леля и бяха изписали Уроваксом, за 6  месеца!

Аз си поръчах чай Кидни и ще го пия месец - два!
И аз подозирам, че може и съжалявам, че не се информирах навреме да не го спирам. Сега като съм спряла не знам мое ли да подновя...но факт е че нещата бяха много добре докато го пиех.
Виж целия пост
# 65
Мен ЛЛ ме посъветва, да го пия 3 месеца, после 3 почивка и още 3 да го пия. До тук имам два месеца и нещо, та ще се радвам ако някой споделе мнание от специалист, дали е добре да се приема по-дълго време.
Виж целия пост
# 66
А когато го почнахте, урината стерилна ли ви беше?
Виж целия пост
# 67
Не!
Аз питах и ми казаха, че няма проблем, че не е чиста и го почнах веднага!
Виж целия пост
# 68
От къде си го поръчахте? Има ли наличност в аптеките?
На моята леля и бяха изписали Уроваксом, за 6  месеца!

Аз си поръчах чай Кидни и ще го пия месец - два!
Виж целия пост
# 69
Ако питаш за чая, поръчах го от сайта на Марви.
Виж целия пост
# 70
Да, стерилна беше като почнх
Виж целия пост
# 71
Питам, защото се чудя дали да го почвам сега, веднага или да изчакам до понеделник микробиологията.

Не!
Аз питах и ми казаха, че няма проблем, че не е чиста и го почнах веднага!

Да разбирам следното- пила си антибиотик, не ти е минало, имала си все още бактерии и на микробиологията са открили Е.Коли, но си почнала Уростима? Ако правилно съм разбрала... Simple Smile
Виж целия пост
# 72
Да, правилно си разбрала. Започнах го, въпреки наличието на Ешерихия.
Виж целия пост
# 73
Здравейте, по антибиограма ми назначиха ципрофлоксацин за е коли. 10 на 5та степен в стерилна урина за 5 дни.
2 по 500.
Пет дни не е ли малко, ако някой е пил, каква беше профължителността на приема?
Виж целия пост
# 74
Буболинке, благодаря, ще изчакам за всеки случай стерилната и ще видя какво ще правя .

Да ви питам нещо друго, някой пил ли е Нелидикс?
Каза ми го позната, било много ефективно .
Звучи ми като някакво измислено лекарство, съставката му е Нелидиксова киселина???
За цистит е баш иначе , но за пръв път го чувам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия