Хранителен режим-техн.Ваня Проданова!

  • 14 888
  • 65
# 60
Аз бях на режим преди година и половина. Ами 6м режим с проследяване, които включват и захранване. Ама захранването 1 месец ли беше ще излъжа.
Виж целия пост
# 61
Аз не съм стигнала до захранване. Какво представлява то- променят ти менюто ли?
Виж целия пост
# 62
Да и качваш три-четири кила и си оставаш на това тегло.
Виж целия пост
# 63
Колко време е захранването?
Трябва да ги разпитам пи месинджъра
Виж целия пост
# 64
Че месец ли да беше? Аз не съм свалила супер много кг, 15 някъде, но ако не спортувах щяха да са повече. На захранването два май качих.
Мой приятел свали 30кг и качи 3 на захранването и сега варира + - 3 вече около 4г си ги държи.Племенницата му обаче свали 60 за 1г, тя качи 2 на захранването и не е мръднала от тогава
Виж целия пост
# 65
То не знам дали захранването е водещо при запазването на кг или по- скоро вниманието какво ядеш и да не прекаляваш.
И аз вече съм -15кг, 2 месеца бях стриктна, сега ям почти всичко, но внимавам с порциите. Искам още толкова да сваля, ама нещо не могга да се мотивирам да вляза пак в режима
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия