Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 413

  • 31 925
  • 737
# 120
Благодаря за превода Two Hearts
Чудесно интервю, усмихна ме Smile Дано се включва по-често с такива нещица нашия човек, за някое списание да направи интервю, фотосесийка ... ей такива работи Smirk приятно ми е да го гледам в такава работна среда Yellow Heart
Виж целия пост
# 121
Благодаря за превода Two Hearts
Чудесно интервю, усмихна ме Smile Дано се включва по-често с такива нещица нашия човек, за някое списание да направи интервю, фотосесийка ... ей такива работи Smirk приятно ми е да го гледам в такава работна среда Yellow Heart

Много хубаво интервю, сега сварих да го изгледам цялото...

Сигурно е изморително, да снимат и да пътуват на толкова много места..

Но пък повечето филми се снимат така, на много места и в движение...
Има и своите положителни страни за актьорите и крайния резултат е най-важен

Hug

Лека нощ..
Виж целия пост
# 122


Доставка от Али експрес - мрежата говори... #EnginAkyürek hep ileride/Енгин Акюрек, винаги напред: https://twitter.com/serrademet/status/1415386009215422476
С хубави дрехи обличаха Санджар.

Източник: https://twitter.com/BeeBorjas/status/1415364837119496199

Скрит текст:

И тук източник: https://www.facebook.com/EAOfficialGeorgianFans/posts/3945286068931618
Скрит текст:
Виж целия пост
# 123


Приятни сънища!
Виж целия пост
# 124


Доставка от Али експрес - мрежата говори... #EnginAkyürek hep ileride/Енгин Акюрек, винаги напред: https://twitter.com/serrademet/status/1415386009215422476
С хубави дрехи обличаха Санджар.

Източник: https://twitter.com/BeeBorjas/status/1415364837119496199

Скрит текст:

И тук източник: https://www.facebook.com/EAOfficialGeorgianFans/posts/3945286068931618
Скрит текст:

😂 Second hand

Лека

Виж целия пост
# 125


Лека нощ момичета Two Hearts

Сега да поспим, пък утре ще се посмеем. Смехът се равнявал на серия физически упражнения.
Да изсмеем някое и друго "лишно"кило.
Виж целия пост
# 126


Добро утро момичета.
Днес на сянка, с климатици - пазете се.
Новините - ще дойдат.
Успешен четвъртък.

И един поздрав - пуснете си звука: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=40526230548548 … d=534056433378251
Виж целия пост
# 127
Добро утро,



Продължавам с въпросната ризка.Hug

Момичета, Hug

Здрав и спокоен ден.
Виж целия пост
# 128


Момичета, сладур е нали???
Ками се изгуби нещо...
Обаждайте се, дано всичко е добре.
Виж целия пост
# 129


Добро утро момичета Two Hearts
Хубав и успешен ден!

Да пием кафе с Енгин, Санджар и бонус чай, сирене и симит с  Йомер.
Виж целия пост
# 130


Момичета, на 15 юли 2015 година, бе излъчена финалната 54 серия на сериала "Мръсни пари и любов". Преди 6 години. Сериалът вече е гледан в 170 страни и продлжава да буди интерес - излъчва се за втори, трети път...
Виж целия пост
# 131


Добре че ни подсети.
Можем да си припомним тези прекрасни моменти - първо от сериала, после от сета.
Разкошни Енгин и Туба, както А.Т.Т. и Илкин, Бурак и Бестемсу също бяха в Бурса/Муданя.






Виж целия пост
# 132




Източник: https://twitter.com/AkyurekArab/status/1415629221918019584

Днес снимат в планинския район на Афионкарахисар.
Дано е по хладно...
Виж целия пост
# 133


Честита годишнина.Hug
Виж целия пост
# 134


Още приятни спомени.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия