Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 413

  • 31 925
  • 737
# 150




Караваната на Енгин.

Източник: https://twitter.com/melihhhjk/status/1416011273641267206
* Хора,  филмът yolun açık olsun ще бъде заснет в нашето село, скоро ще отида на снимачната площадка. Чудя се дали ще видя Енгин Акюрек и Толга Саръташ.
* Отидох на снимачната площадка на филма Yolun Açık Olsun, където видях Енгин Акюрек, дори разговаряхме с него, той е невероятно искрен човек, не можахме да направим снимка, защото беше в костюм, но той наистина е кралят.




Ееее, фотнаха го. И той ги прихвана.



https://twitter.com/melihhhjk/status/1416020707067187203

Фенката е фен,  продължава: Един от автомобилите, използвани във филма.
Виж целия пост
# 151




Караваната на Енгин.

Източник: https://twitter.com/melihhhjk/status/1416011273641267206
* Хора,  филмът yolun açık olsun ще бъде заснет в нашето село, скоро ще отида на снимачната площадка. Чудя се дали ще видя Енгин Акюрек и Толга Саръташ.
* Отидох на снимачната площадка на филма Yolun Açık Olsun, където видях Енгин Акюрек, дори разговаряхме с него, той е невероятно искрен човек, не можахме да направим снимка, защото беше в костюм, но той наистина е кралят.




Ееее, фотнаха го. И той ги прихвана.



https://twitter.com/melihhhjk/status/1416020707067187203

Фенката е фен,  продължава: Един от автомобилите, използвани във филма.

Flowers Bouquet

Значи да очакваме още снимки...
Виж целия пост
# 152


Изненада........
Виж целия пост
# 153



https://www.youtube.com/watch?v=0VVFT1kzBi8

Едно видео за Афион - нали там снимат филма.
Крепостта, характерна за града, е на 3 400 г.





Хайде - още една нова снимка.
Виж целия пост
# 154



https://www.youtube.com/watch?v=0VVFT1kzBi8

Едно видео за Афион - нали там снимат филма.
Крепостта, характерна за града, е на 3 400 г.





Хайде - още една нова снимка.

Flowers Bouquet

Е, настроението  е добро.Hug
Виж целия пост
# 155


Капитан Салих - накуцва галиба.
Пак прихвана, че го снимат...
Виж целия пост
# 156


Капитан Салих - накуцва галиба.
Пак прихвана, че го снимат...

Накуцва, нали е с протеза
Виж целия пост
# 157


Капитан Салих - накуцва галиба.
Пак прихвана, че го снимат...

Ох, така ще го гледаме.А Енгин.HeartТрудна работа.
Виж целия пост
# 158


Капитан Салих - накуцва галиба.
Пак прихвана, че го снимат...


Най-вероятно да е с протеза /нали бяха писали преди, че поне единият ще е с ампутиран крак/.
Ама дали е вярно или беше някакво предположение - ще разберем като видим филма.
Обаче там където влиза - има балони и някакъв надпис /който не разчитам/.
Нечий празник?
Виж целия пост
# 159
Здравейте момичета!
На първо място искам да ви благодаря за     всичко , което споделете свързано с Енгин и новият му филм. След приключването на Дъщерята на посланика много от нас се "загубихме" , но оставаме верни фенове и продължаваме да  четем и се информираме чрез темата .Flowers Bouquet
Искам да  споделя с вас още нещо за Афион . Била съм там за междинна  нощувка и нямахме време за обиколка на забележителности . Афион е известен с минералната вода . Противно на очакването , басейни и спа центрове липсваха  .Предвид консервативноста на азиатска Турция,  в банята на хотелската стая имаше малък басейн . Градът е  много спокоен, а хората отзивчиви и топли.
Скоро смятам да посетя Бодрум и се надявам да споделя впечатления и от там .
Хубава и прохладна вечер ! Heartpulse
Виж целия пост
# 160


Момичета Two Hearts
За хубава вечер!
Виж целия пост
# 161


Днес направо снимкопад - Енгин и Толга.
Виж целия пост
# 162


Днес направо снимкопад - Енгин и Толга.
Е- ха, направо се разсъних.
Виж целия пост
# 163


Днес направо снимкопад - Енгин и Толга.
Е- ха, направо се разсъних.



Днес много ни разглезиха ,утре ще искаме още.Много са хубави.
Виж целия пост
# 164


Днес направо снимкопад - Енгин и Толга.
Е- ха, направо се разсъних.

И аз 😍🙂.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия