Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 413

  • 31 925
  • 737
# 675


Heart

Кого ли ще ни зарадват с филма...Май няма да е септември....
Виж целия пост
# 676
Привет!

 

  Благодаря за новините,  колкото толкова. То и при сегашната ситуация липсата на новини може и да е добра новина 😏 Важното е, че Енгин работи,  снимките на филма вървят и сме в очакване на трейлър,  тийзър или каквото там ни пуснат. Тоя зелен екран от студиото е за нещо такова може би 👀👀👀.
   Хубава вечер и бъдете здрави ❤️

 
Виж целия пост
# 677






Енгинист Махта докладва....
Виж целия пост
# 678


Лека.
Виж целия пост
# 679


https://twitter.com/adrianalr_7/status/1428111090085515266

Добро утро.
Феновете на Енгин от ФБ страницата в Испания Керимерас, са направили второ дарение за възстановяване на природата от пожарите.
Ето какво написаха:
Да се ​​надяваме, че в бъдеще в района на Мугла ще има 770 дървета от хората, които щедро се присъединиха към тази кауза.
Енгин Акюрек е не само любимият ни актьор и писател, той е и нишката, която ни обединява и с която създаваме нови контакти.
Виж целия пост
# 680
Добро утро,

Цитат
Ето какво написаха:
Да се ​​надяваме, че в бъдеще в района на Мугла ще има 770 дървета от хората, които щедро се присъединиха към тази кауза.
Енгин Акюрек е не само любимият ни актьор и писател, той е и нишката, която ни обединява и с която създаваме нови контакти
.
Hands Plus1



Момичета, Hug

Здрав и спокоен ден.
Виж целия пост
# 681


Добро утро момичета Two Hearts
Хубав и успешен ден!
Да го захванем с най-добрите баща и дъщеря.
Виж целия пост
# 682


Тези дни приключват снимките за филма, чакаме вече тийзър.
Виж целия пост
# 683
Бъдете здрави, където и да сте!
Щастлив четвъртък,
прекрасен ден
и много късмет на всички!


Виж целия пост
# 684


Една "küçük" целувка по обедно време от Керим - просто ей-така...
Виж целия пост
# 685




На път за опит да открие новини за капитан Салих, за Енгин...
Виж целия пост
# 686


Санджар Ефе...
Виж целия пост
# 687


Heart
Виж целия пост
# 688
Привет момичета.Позахладня малко,няма ги тези горещини вече.Днес е Четвъртък,дали нашия момък,няма да се сети и да пусне някоя снимчица.А дано де.Ще се надяваме а до тогава..
Чакаме,чакаме..
Виж целия пост
# 689


Четвъртък - красив Даахан.
Останалото е чакане.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия