Хоби - Фотошоп VI

  • 39 275
  • 466
# 405
sage , много е готин този сайт с ШАПКИТЕ, аз дето не си падам по ПЛЕТЕНИТЕ неща просто се влюбих, дали ще изнамеря някой да ни наплете не знам, но определено ще си сваля копия на повечето, за да ги ползвам към някой КОЛАЖ... Joy
Виж целия пост
# 406
аз да похваля моята майка, която с голяма любов е оплела почти всички шапки на малена. подобни са на тези в сайта, но смятам да й покажа някои нови модели. Сигурна съм, че веднага ще се алови за работа. newsm35
Виж целия пост
# 407
Ау , красота  са тези шапки .
Вече писах в темата за плетките , но и тук да кажа , ако някой има още линкове към детски шапки от този тип , да ги дава .  Grinning

Аз си имам пък свекърва и майка дето ще ги изплетат съм огромно желание   Heart Eyes
Виж целия пост
# 408
След дълга почивка - нещо есенно от мен, нищо че на вън е почти зима,
но всичките ми снимки от Велинград са предимно такива.


Уф, с тези шапки ме загложди любопитството- само аз ли не мога да заредя сайта им  Blush.
Виж целия пост
# 409
Ох, сега с риск модераторите да ме наплюят за спам, много моля някой който има идея как се плетат тези шапки да ми пише на ЛС Praynig Положението е много сериозно - от сутринта само за това мисля и направо съм болна вече. Прерових половината руски форуми да търся схеми и модели Rolling Eyes
Виж целия пост
# 410
Ох Luluto и аз най - после успях да ги видя и сега съм като болна, с плетките се справям до някъде / друг е въпроса, че въобще нямам време/,
но според мен това е на една кука / или се лъжа  newsm78/, а мен там въобще ме няма,
а и нямам баба за плетене, абе ще си остана с мечтата за такава шапка  Sad.

Сори и от мен за спама   bouquet.
Виж целия пост
# 411
Mira 55 благодаря за отговора, но не ги открих тези настройки в Windows. Нищо ще продължавам да се опитвам да ги нагаждам и да трия, което не ми трябва. Confused


Фотошопа ми е 7-ца, може на другите версии да го няма, ама не ми се вярва. Когато отвориш меню Window, от долу на горе, в падащото меню са наредени така:
status bar
paragraph
character
и после BRUSHES. Натискаш там и тогава ти се отваря друг прозорец с разни настройки на четките. И още веднъж:
* настройките на четките са четвърти подред, от долу на горе, в падащото меню на window във фотошопа!
Виж целия пост
# 412
Мира55, тя надя май пита за една от четките Scattered Maple Leaves  - така се казва поне в моята версия....  Thinking при която има серия от елементи който се появяват при ползването и....  аз си мисля че най лесно ще е да си избереш друга четка  с листа , която ги прави единични... ама го обясних и аз...  Embarassed  аз пък точно това харесвам на въпросната четка, имам и още 3-4 с  пеперудки и цветлета.... и тъкмо мислех да питам как да си направя и други такива четчици...  newsm78

Биляна, Горска Фея дайте и насам бабите ще си платим поне по една от тези СТРАХОТНИ шапки да ни направят   bouquet  Hug  bouquet макар от толкова много варианти трудно ще се спра само на една...  Blush аме ето тази май ми е фаворит за сега

Виж целия пост
# 413
Не ми говорете за тези шапки, че така се запалих... Свалих си няколко модела и сега ще нося на баба ми да видя дали се сеща как би могло да се изплете без схема... И без това все не мога да намеря шапка на Мартина, която да ми харесва... Както и да е... сори за отклонението.

Ето сега една нова шаренийка от мен /държа да отбележа, че това не съм аз, а сестра ми с нейното момченце и моята дъщеря... то не че имаме особена разлика де... близначки сме Simple Smile/

Виж целия пост
# 414
И аз цял ден поглеждам шапките CrazyДовечера първата ми работа е да ги покажа на майка. И тя плете много, особено сега за зимата си е подготвила много моделчета. За една кука обаче не съм сигурна дали ще се справи. Моята баба беше голям майстор и като малка имах желание да ме научи, за съжаление за малко ooooh!
Виж целия пост
# 415
хе-хе, тези шапки голям пожар спретнаха!
ето го и моят фаворит:http://www.yellbaby.com/images/DL2085.jpg
само че пъвро ще трябва да си родя момиченце  Laughing
Виж целия пост
# 416
Моля ви, помогнете ми! Praynig
Нещо съм активирала във фотошопа и сега като си избирам елементите за работа, не ми излиза картинката на елемента който ползвам, ами някакъв мерник, който много ме дразни  #Cussing out, не го искам  #2gunfire.
Виж целия пост
# 417
Леле, а аз си мислех, че само аз съм се запалила по шапчиците от линка Simple Smile)))))))) Нищо не разбирам от плетене Sad( но мисля, че са на една кука (crotchet - кукичка) Simple Smile)) Дано свеки се навие или поне да "наеме" друга баба за плетене Wink))) - иначе и аз се записвам към желаещите Simple Smile))

Ще се опитам да намеря схема в нет, след като приспя децата,  обикновено съм късметлия в търсенето Simple Smile)))))
Виж целия пост
# 418
Благодаря на всички за розите:) Сега се надявам да ми остане време да направя колажчето:) но май няма да имам сили за нощите, защото ми започват очните.
Mama Vessi , аз не мога да ти помогна, но и на мен от време на време ми се получава така на Actions. newsm78
A шапките сааааааа ...връх, нямам думи просто.
Виж целия пост
# 419
сори ама аз днес съм ката ДРОГИРАНА и само за ШАПКИ мисля, та ето ви следващата ми творба с ШАПКИ... Hug

ето ви едно Колажче с ШАпКИ и Actions


не ми се СМЕЙТЕ цял ДЕН ги ПЛЕТА и вижте КАКВА КОЛЕКЦИИКА СИ СПРЕТНАХ.... hahaha Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия