Ти какво сготви? Снимай, покажи! 136-та тема

  • 98 447
  • 740
# 660
И аз благодаря.
За да не е спам, от мен лимоново-сметанов кекс:
Виж целия пост
# 661


Вечеря
Виж целия пост
# 662
Ориз с телешко, с мъничко шафран за проба (благодаря,  Джаста)


П.п. в тази връзка,  приемам препоръка от къде да си купя тавичка.(кауфланд, лидл, бриколаж,  метро - има около мен от веригите)
Взели бяхме някаква, май от Кауфланд, ама тя се разпадна! Почна да й се бели покритието...

П.п. 2  Оо, да, +1000 за апетитния сладкиш на Пейч
Виж целия пост
# 663
Мезенца и винце
Виж целия пост
# 664
Гъста супа с пилешко и спанак

Ябълков обърнат сладкиш на тиган
Виж целия пост
# 665

Домашна царска туршия

Домашно филе Елена

Свинско с гъби и сметана

Редовния десерт у дома зимата

Последната градинска реколта, набрана тази сутрин при температура 3 градуса🙂
Виж целия пост
# 666
Страхотни неща видях!
Ще искам рецепти, да знаете!:smile:

Една торта за рождения ден на синът ми, която правих преди малко повече от два месеца, и един кекс направен лично от него. Собственоръчно!:heart_eyes:









Пълнени чушки с кайма и ориз, снимката е стара:



Дежурните баница и палачинки за закуска:





AraniaG, може ли рецептата за десерта и домашното филе "Елена"?
Виж целия пост
# 667
Пиле фрикасе и Свинско със кисело зеле

Виж целия пост
# 668
Пилешки бутчета на фурна в KFC стил
Виж целия пост
# 669
Направо пиши и рецептата Fork And Knife Heart Eyes
Виж целия пост
# 670
Fork And Knife Poultry LegPoultry Leg Бутчетата изглеждат страхотно
i_peych, и аз ще питам за рецептата Smiley
Виж целия пост
# 671
Бухтичките на баба Немзие

Виж целия пост
# 672
“Баница” със сух квасен хляб,козе сирене,праз,яйца,кис.мляко+сода,масло 😋
Виж целия пост
# 673
Първи "Канелени рулца", от-до (т.е. месих тестото, правих плънката, както и глазурата Party Time ). Сигурно можеше и по-красиви, но си отбелязвам следващ път да ползвам по-голяма тавичка, доста се надуват при печене.



Преди да ги полея:


Рецептата:
Виж целия пост
# 674
Салата: марули, ананас, орехи, сеждамер сирене и меден дресинг
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия