
ФЕМИ* станахме половин артисти и танцьоризаради любимците,но-о-о от никъде/ нищо за нас,
в немилост фенска сме, да я преглътнем с

коктейл *Учтивост* - пиеш и не питаш к,во..


ФЕМИ* станахме половин артисти и танцьори


Дано от *Учтивост* е останало нещо. Ще пия без да питам.
То и да питам, и да не питам вести от нашите красавци няма. 


ЕМИ* този ритъм е убийствен,










ЕМИ* интервюта има - филм няма,










благодаря ти, че редовно наминаваш в темата и ме редуваш. За сега няма нищо ново около любимците, но аз не губя надежда. Все ще изникне някоя снимчица или новина, ако не - отиваме по адреси
и ще издирим красавците. Няма да ги оставим на мира, докато не се появят.

Ламбадата не е за мен, ще се впусна в нежен и романтичен валс. Ти пусни ламбадата (ако си на компютъра), а Софи, ще ни подготви по един коктейл за разтуха и забрава.

ЕМИ* предлагам тази вечер
ФЕМИ* още ритъм за да се появат убавците.

Такива клипчета е пуснал, 


ЕМИ* в първия момент си помислих



Зор, чок зор, но пък си заслужава - гали окото това тяло.
Вихри въображението на старо и младо. 

Препоръчани теми