Седмокласници 2020/2021 - Второ класиране - (19.07 - 25.07)

  • 63 100
  • 923
# 240
Честито на тези, които на второ класиране са осъществили желанията си. На другите - Господ си знае работата!
Виж целия пост
# 241
Чета ви и настръхвам от кеф. Поздравления за всички.
Виж целия пост
# 242
Момичета, споделям нашата радостна новина- Приет на първо желание ЕГ Пловдив с НЕ на второ класиране.
Честито на останалите дечица!

Честито, ще бъдеМ съученици Simple Smile
Виж целия пост
# 243
Моето се докопа до корейската паралелка в 138-мо
Виж целия пост
# 244
Моето се докопа до корейската паралелка в 138-мо
Честито, моите бяха в 138мо до 7ми клас.
Виж целия пост
# 245
ние не сме мръднали - оставаме английската гимназия Пловдив с английски език

Колко точки ви делят? Понякога и на второ не всички се записват…

Всъщност все още няма статистика
Виж целия пост
# 246
Моят не е мръднал. Остава си в 33ЕГ с френски език. На него му харесва, на мен не, защото ще пътува доста според моите критерии, ама аз съм  свикнала всичко да ми е на макс 10мин пеша. 😆
Езикова паралелка не е професионална, нали, т.е. не трябва медицинско?
Виж целия пост
# 247
Момичета, споделям нашата радостна новина- Приет на първо желание ЕГ Пловдив с НЕ на второ класиране.
Честито на останалите дечица!

Честито, ще бъдеМ съученици Simple Smile
И с моя син.
Но... те са 4 паралелки, та ще (се) "видим".
Виж целия пост
# 248
Класиран - Системно програмиране в Попов. Много сме щастливи Simple Smile
Виж целия пост
# 249
Честито на всички!

Олив, много се радвам, че стана!
Виж целия пост
# 250
Приета във 2АЕГ с испански (ИЦ и ГИ), момиче! Честито на всички!
Май трябва да направим група на тази паралелка Simple Smile
Виж целия пост
# 251
Младежа си остана на същото място. Късмет.
Честито на всички !
Виж целия пост
# 252
СМГ с немски, първо желание.
Тази година явно балът на СМГ доста е паднал, интересно защо. Миналата година със сегашните си 482 точки синът ми щеше да бъде под чертата, защото последното прието дете на второ класиране има половин точка повече.
На първо класиране беше приет в 91 НЕГ.
Виж целия пост
# 253
Моето се докопа до корейската паралелка в 138-мо
Поздравления, един от езиците на бъдещето! Приготвила съм се да плащам за частни уроци, за да не се прекъсва наученото 7 години.
Виж целия пост
# 254
Май не само в СМГ доста е паднал.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия