Ваканцията след ОСМИ клас - част 3!

  • 31 918
  • 757
# 660
Didia, Неда много прилича на теб!
Виж целия пост
# 661
Боже, какви сте прекрасни всички!
Tasia, много ми харесва снимката как те е гушнал младежа, моя е на фаза "не ме пипай". И ми липсва.
Вчера се обади за 30 секунди със заръка да не го притеснявам, добре е, с приятели. Днес и дума не е писал.
Виж целия пост
# 662
Я, ето на кого прилича Неда! Одрала ти е кожата, Дидиа! 💕

Още обича да ме гушка, сам идва да ме напрегръща, нацелува и после бързо изчезва 😁
Виж целия пост
# 663
Прекрасни! Прекрасни родители и деца видях. Много мила тема.
Виж целия пост
# 664

Ето една стара снимка на над 10 години, а аз уви вече съм с над 10 кила отгоре.
Виж целия пост
# 665
Колко е хубаво да виждам лицата ви зад никовете!
Пак предизвиквате широки усмивки в темата! Благодаря, момичета! Страхотни сте! Истински, готини!

Бисе, сега виждам откъде идва никът ти. Много си красива, момиче, много!
Виж целия пост
# 666
Ей,това е Неда току що донесена от родилния дом с впечатляващите 2 кг 200.Роди се 2600 и 49 см.
Скрит текст:

                          Родата на зетя не отрича ,че си е наша. Yum В някои моменти на снимка е точно,като майка си, майка и прилича на мен.Брадичката и очите обаче са на баща и.Проблемът със зъбите и също е на другата рода. Yum Добре,че ортодонта се оказа много добър специалист и тя издържа почти 7 години на мъчението.
Виж целия пост
# 667
Кога литнаха тия години...
И аз това се питам.
Свекърва ми навремето ми казваше: "Живейте си сега живота, че много бързо минава!"

Прекрасни сте, девойки! Прекрасни! И страхотни деца имате, живи и здрави! Blue Heart
Виж целия пост
# 668
Ето ни и нас:
На изписването с бебче на 3 дни - 28.09.2006 г


На кръщенката, на 11 м.:


На около 1,7-1,8 г:
Виж целия пост
# 669
Олеее
Аз няма да се показвам
Никога
Пу пу
Виж целия пост
# 670
Олеее
Аз няма да се показвам
Никога
Пу пу
Я бързо слагай снимка! Виж аз как се престраших след Бисето!
Тук сме събрали само хубави, млади и умни 😊
Виж целия пост
# 671
Откак умря циганката дето ни хвалеше Simple Smile
Виж целия пост
# 672
Чудни сте момичета, чудни! И бебоците също! ❤🥰 Аз нямам хубави снимки от тези периоди, трябва да потърся нещо. Но не съм се снимала, само децата. Някои жени разцъфват като са бременни и родят, аз бях ужасна. Нямах време да се погледна в огледалото. Не че сега като имам повече си обръщам внимание...
Виж целия пост
# 673
Ако в четвъртък е още актуална темата, ще покажа и аз снимки - още сме на морето 😀
Виж целия пост
# 674
Момичета, чудесни сте! А бебчовцитеее 🥰. Хайде и аз при вас:
Скрит текст:



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия