Топло лято е, слънчице пече, малко февруарче скоро пола си ще издаде!- Тема № 2

  • 34 006
  • 737
# 525
Ариел спокойно според мен е нормално да утихват симптомите. Сама каза всяка бременност е различна, така, че мисли позитивно и не се притеснявай излишно.
Виж целия пост
# 526
Аз минавам едновременно да се оплача и да се похваля. Вече една седмица не съм повръщала, само понякога ми се повдига. Обаче редовно пия деган.
Почти си загубих гласа, вече 10 дена кашлям, хремата беше за 2-3 дни, но ми остана една гадна кашлица. Правих тест за Ковид, за всеки случай, излезе отрицателен. Смуча едни лукчета и малко по- добре се чувствам. Детето не ме чува, защото аз само мога да шепна, пък тя си мисли, че си играем и ми се смее на среща Cry
Отделно, че както казвах, че проблеми с течение или като цяло оплаквания не съм имала, сега става нещо. Даже не знам какво се случва. Имам дискомфорт, нямам парене при уриниране, обаче е леко възпалено цялото място и имам нещо като брадавица. Много ми е странно какво е. В края на другата седмица имам записан час, дано до тогава да не се влошат нещата.
Виж целия пост
# 527
Аз минавам едновременно да се оплача и да се похваля. Вече една седмица не съм повръщала, само понякога ми се повдига. Обаче редовно пия деган.
Почти си загубих гласа, вече 10 дена кашлям, хремата беше за 2-3 дни, но ми остана една гадна кашлица. Правих тест за Ковид, за всеки случай, излезе отрицателен. Смуча едни лукчета и малко по- добре се чувствам. Детето не ме чува, защото аз само мога да шепна, пък тя си мисли, че си играем и ми се смее на среща Cry
Отделно, че както казвах, че проблеми с течение или като цяло оплаквания не съм имала, сега става нещо. Даже не знам какво се случва. Имам дискомфорт, нямам парене при уриниране, обаче е леко възпалено цялото място и имам нещо като брадавица. Много ми е странно какво е. В края на другата седмица имам записан час, дано до тогава да не се влошат нещата.
Аз също съм без глас от днес. Само шепна. Ларингит. Не съм кашляла досега, имах хрема, главоболие и болки в гърлото. За 3 дни всичко отшумя, но ми изчезна и гласа. Сега се опитвам да кашлям, но трудно отхрачвам.
Виж целия пост
# 528
Аз от много кашляне си изгубих гласа. Усещам, че има някакъв секрет, но не мога да го откъртя. Много дразнещо. Не помня някога да съм имала такава кашлица. Обикновено като боледува. Имам хрема, температура или някоя гнойна ангина. Кашлица не съм лекувала, може би като съм била малка ама не помня. Много било гадно.
Взимай мерки докато е време, дано да не се влачиш като мен толкова много време.
Виж целия пост
# 529
За пресипналия глас може да пробвате с хомеовокс
Виж целия пост
# 530
Здравейте,
Някой ползвал ли е това слънцезащитно олио и дали е подходящо за бременни?
Виж целия пост
# 531
Идвам да ви кажа, че 80%товата девойка от бхс-то в Оскар миналият месец, днес се показа като истински мъж. Имам си и снимки за доказатество Animal Bug 😬, а уж ниската ми плацента(според арабаджиева в оскар) си е перфектна според моя док и се психясах напразно. Та от мен имат черен печат, дано поне другото са видяли вярно.
Да оздравявате бързо, дано не ви мъчи дълго, пиете ли биозин? Аз мисля да го започна края на другия месец, за да ми подсили имунната система, че всеки вирус ме хваща по принцип.
А аз гадене не съм имала, но по това което четох е нормално да утихва, защото плацентата вече е изградена.
За спането мисля, че в един момент единствения ни вариант ще е да спим на ляво. По гръб ще ни става лошо, а на дясно бебето ще недоволства, та за момента спя както ми е удобно и ще продължавам докато мога.
Виж целия пост
# 532
Ооо сега ме замисли въобще на втората морфология на ходя в Оскар пак. Въпреки, че бях при Стратиева надявам се всичко което е казала да е така.
Виж целия пост
# 533
Марков е доказан лекар
Виж целия пост
# 534
Момичетаа, може да ви се стори странно, но мисля че вече започвам да усещам бебчо 😊
Вчера през деня, докато си стоях на дивана и усетих някакво пърхане, което не съм усещала досега..И сега през нощта 2 пъти се събудих от някакви “ритници” и двата пъти съм била по корем и си мисля дали не съм го притискала 🤷♀
Може и да си въобразявам и да е от наместване на червата, но пък дори и да е така чувството е хубаво 🥰
В 14 г.с. съм почти
Виж целия пост
# 535
Аз съм се насочила към Надежда за морфологията в 20 седмица така или иначе. Но определено съм разочарована от Оскар. А моя док беше дал предположение за момче още седмица преди бхс, та бях много изненадана като казаха момиче на скрийнинга.
Виж целия пост
# 536
Хибискус честити сини гащи . Не се ядосвай май на доста места се случва . Няколко Приятелки вече ми се оплакаха от същите истории . Не знам дали са ходили и те там ,но се случва.
Галина ,това е много хубаво и аз вече нямам търпение да дойде денят в който ще го усетя . Аз от днес съм 13+1 дано скоро се случи.
Относно запушения нос и аз понякога съм така ,но не постоянно .
На всички настинали пожелавам бързо да се оправяте.
Аз да ви се оплача от вчера ме боли кръста мисля ,че болката е малко над опашката . Много се чудя дали да звънна на доки . Чета различни мнения ,някои казват нормално ,други не . При вас как е има ли някоя мацка която и нея да я боли кръста ?
Хубав и усмихнат ден и поздрави от морето !
Виж целия пост
# 537
Мен от две седмици някъде ме боли доста силно, док каза, че е нормално дори и на този етап и препоръча да се раздвижвам повече.
Не съм разочарована заради това, че не са познали пола, а защото ме наплашиха, че ми е ниска плацентата.
Виж целия пост
# 538
Мен от две седмици някъде ме боли доста силно, док каза, че е нормално дори и на този етап и препоръча да се раздвижвам повече.
Не съм разочарована заради това, че не са познали пола, а защото ме наплашиха, че ми е ниска плацентата.
Това вече е много неприятно ,да . Не стига ,че не трябва точно сега да се притесняваме ,и да ти кажат нещо което не е така и няма за какво да се притесняваш е ужасно.
Виж целия пост
# 539
Хибискус, бях ти честитила розовите гащи, хайде сега честити сини Simple Smile. Аз за следваща фетална запазих при Марков. И аз съм с ниска плацента, но повечето се вдигат до 20 г.с., мисля да не я мисля до тогава Simple Smile
За усещанията - ако сте със задна плацента и ви е втора или следваща бременност, е възможно, завиждам благородно Simple Smile. Аз си чакам търпеливо следващ преглед да се успокоя
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия