Знаете ли кого видях - 39 тема

  • 110 515
  • 735
# 255
Асен Григоров със сигурност беше местен,но отдавна  не съм го  виждала, а и тв не гледаме , още ли е в БНТ?
Денди съм виждала покрай антикварните магазинчета.Но съм си втълпила ,че живее до/ на Кристал.
Виж целия пост
# 256
В някакъв момент се премести на Гурко 🙂
Виж целия пост
# 257
Около Кристал върти Денди, но последно го видях на Петте кюшета.

По принцип цената на имотите е доста показателна за квартала и състоянието му. Няма нужда от сарказъм и кавички. Аз съм виждала Жорж Ганчев (лека му пръст) да си изкарва мерцедеса от един безистен, точно на “Екзарх Йосиф” малко преди Женския пазар. Ще ме накара ли това да живея там? Съмнявам се. Но, ако квартала ме кефи, защо не.
Виж целия пост
# 258
Ж.Ганчев. живееше във Владая.
Виж целия пост
# 259
Не знам къде е живеел, но и аз съм го виждала няколко пъти в района на ЖП. Може апартамент са са имали там.
Дим Дуков също живееше на Екзарха.
Виж целия пост
# 260
В някакъв момент се премести на Гурко 🙂
Отдавна, след като се раздели с благоверната си бивша. Близо до мен беше, имам изключително неприятни спомени от него.Ужасно поведение.
Виж целия пост
# 261
Вероятно сте видели призракът на Жорж Ганчев дошъл от отвъдното,защото той почина преди една или две години беше! Yum
Виж целия пост
# 262
Вероятно не сме дошли в София тези дни, което се подразбира от глаголното време, в което сме писали.
Виж целия пост
# 263
Тази седмица (или края на миналата) видях две близначки, мургави и много къдрокоси, от музикалната (май)  сцена. Не се сещам как се казват, но изгряха с някой от риалити форматите.
Бяха на "Шейново", говореха с едни възрастни хора, очевидно техни близки. Всъщност много по-симпатични на живо са и двете, доста по- фини и стройни от това, което си представях.
Виж целия пост
# 264
Алекс и Влади?
Скрит текст:

Не е истина какви безполезни глупости знам и помня 🙃
Виж целия пост
# 265
Даааа, точно те! Благодаря Simple Smile
Виж целия пост
# 266
А случайно да забеляза, че след името на Жорд Ганчев съм написала лека му пръст, че да уточняваш, че е починал?
Виж целия пост
# 267
Мариана Маринова в Ринг мол вчера. Доста нисичка.
Виж целия пост
# 268
Асен Блатечки днес пред едно магазинче на "Асен Златаров". Мммм, не. Не е наслада за очите, определено. По анцуг, размъкнат...
Виж целия пост
# 269
И аз често съм виждала Жорж Ганчев на ''Екзарх Йосиф'',точно до ЖП.Асен Григоров не знам дали още е в бнт.Лятото седяхме на съседни маси в готиното кафе на ЕЙ преди психодиспансера.Беше с термобек след тренировка.Като написах за психодиспансера се сетих,че в блока на ''Цар Симеон'' живееше Милен Цветков.Беше предизвикал смях в студиото като каза един път,че живее с/у лудницата.Част от блока с гледка към задният и двор.Аз бях останала с впечатление,че Дим Дуков живее на Дондуков.Често го виждах да влиза в един вход.Спомням си преди много години как Сергей Антонов ходеше като сянка по същият булевард.И той там живееше със семейството на сестра си.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия