Знаете ли кого видях - 39 тема

  • 110 516
  • 735
# 285
И аз днес го видях на пътя между Слатина и Дружба.
Виж целия пост
# 286
В трамвай 20 сигурно Joy .
Виж целия пост
# 287
Сега видях, че дават по Нова Ол инклузив и се сетих, че видях миналата седмица Любо Бъчваров със съпругата му под ръка на разходка и един бийгъл бавно ходеше редом до тях. Много приятна гледка за окото бяха.
Виж целия пост
# 288
Сега видях, че дават по Нова Ол инклузив и се сетих, че видях миналата седмица Любо Бъчваров със съпругата му под ръка на разходка и един бийгъл бавно ходеше редом до тях. Много приятна гледка за окото бяха.

Всяка сутрин го срещам с бигълката Simple Smile Приятен, любезен човек.
Виж целия пост
# 289
И аз днес го видях на пътя между Слатина и Дружба.
По тротоара си вървеше човека. И маска даже си беше сложил.
Виж целия пост
# 290
Почти всяка сутрин засичам Ваня и Евгения Джеферович на Хан Аспарух в центъра. Мисля, че подготвят нещо, но не мога да кажа дали ще е заведение или магазин.
Също в района Любен Дилов и Жената на Д. Донков.
Виж целия пост
# 291
Любомир Петкашев-Начо от "Пътят на честта".Много свеж изглеждаше,ами като е "далеч" от Бонка е така!
Виж целия пост
# 292
Почти всяка сутрин засичам Ваня и Евгения Джеферович на Хан Аспарух в центъра. Мисля, че подготвят нещо, но не мога да кажа дали ще е заведение или магазин.
Също в района Любен Дилов и Жената на Д. Донков.
Бар е, отворен е вече.
Виж целия пост
# 293
Пламен Манасиев тези дни в квартала. Беше се нарамил с доста багаж и говореше по телефона. Чакаше някой да дойде да го вземе.
Виж целия пост
# 294
В неделя Кр. Каракачанов - на полет Варна - София.
Маска не сложи дори под брадата.
Високомерен и искрено удивен, как не всички пътници и екипажа го познават. Този път не мъкнеше торбичка от Била.
Виж целия пост
# 295
Вчера клиент ни беше един актьор от Пътят на честта - героят му се казва Асен.
Много симпатичен младеж и много възпитан.
Виж целия пост
# 296
Мартин Захариев в жълт джип Мазерати
Виж целия пост
# 297
Брат Аргиров (този с боядисаната коса) влезе в една пицария.
Онази лигавата актриса, която участваше в "Под прикритие", дъщерята, в "Аванти". Попита една жена с бастун дали има нужда от помощ. Иначе беше с някакво момиче, изглеждаха си близки.
Виж целия пост
# 298
Тази седмица, привечер, по Славянска се разхиждаше Мамалев. Мъничък, скромен изглеждаше, средностатичтически дядо.

Пак в този район, може би, Малин Кръстев. Казвам може би, защото човека, когото видях беше много висок, а все си мислех, че актьорът не е.
Виж целия пост
# 299
Мамалев със сигурност не е от скромните.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия