Коремчето все повече ме издава, че през ЯНУАРИ аз ще ставам мама! - тема 2

  • 54 643
  • 731
# 330
С вагинален ехограф е най-точно. С ръчен преглед допълнително лекарят следи дали (не энам терминът на български :Д) има омекване в таэи част, раэкритие?. Абе със сигурност е вагинален ехограф+ръчен преглед.
Виж целия пост
# 331
Шийката най-точно се мери с вагинален ехограф.
Виж целия пост
# 332
Момичета 21 сед. Съм. Още не го усещам бебчо. Вчера бях на преглед всичко е наред. 1ва бременост и предна плацента. Има ли някой от вас който още не го усеща че взимам да се претиснявам.
Виж целия пост
# 333
Момичета 21 сед. Съм. Още не го усещам бебчо. Вчера бях на преглед всичко е наред. 1ва бременост и предна плацента. Има ли някой от вас който още не го усеща че взимам да се претиснявам.

Аз също съм с предна плацента и я усетих в 21 седмица. Преди това по-скоро приличаше на бълбукане и къркорене на червата. Сега вече съм в 22 седмица и си усещам ритниците от време на време.
Дайте си време и ще го усетите скоро и само спокойствие.
Виж целия пост
# 334
Момичетата който пият аспирин какъв си взимате. Моят е акард150?
И аз съм с аспирин акард 150
Виж целия пост
# 335
Момичета здравейте,
има ли някои от вас със срязващи болки ниско долу вдясно? От няколко дни от време на време ме срязва, но тази вечер е значително повече, дали да се притеснявам? Утре влизам във 23 г.с.
Виж целия пост
# 336
Момичета здравейте,
има ли някои от вас със срязващи болки ниско долу вдясно? От няколко дни от време на време ме срязва, но тази вечер е значително повече, дали да се притеснявам? Утре влизам във 23 г.с.
И аз имам болки ниско долу, но не ги определям като срязващи, а боцкащи за сега , точно четях ,че и други мами от групата имат такива.
Виж целия пост
# 337
Аз имах до онзи ден. Оказаха се червата, замислих се, че няколко дни не съм ходила до wcто и като почнаха едни мъки. Беше ме хванал някакъв временен запек и от там се събрали едни газове, седят и не мърдат, после като облекчи ситуацията всичко премина. Дано е нещо без обидно при вас.
Виж целия пост
# 338
Аз все още проблем със запека нямам, така че със сигурност не е това. Надявам се да е от разширяване на матката, ще отида утре на лекар да видим какво се случва.
Аз имах до онзи ден. Оказаха се червата, замислих се, че няколко дни не съм ходила до wcто и като почнаха едни мъки. Беше ме хванал някакъв временен запек и от там се събрали едни газове, седят и не мърдат, после като облекчи ситуацията всичко премина. Дано е нещо без обидно при вас.
Виж целия пост
# 339
Миналата седмица успях да си отида на прегледите Simple Smile голямото дете вече е ОК.
Бебо беше почти 500г, пуснах кръвни и урина, всичко в норма. Мислех, че може да са се появили контракции след премеждията в болницата, започнах нощем да имам болка, но много високо горе по целия корем. Май съм пред гастрит от ужасните киселини, защото според АГ нито контракции имам, нито шийката е скъсена Simple Smile Сега си вземам гавискон за киселините и май всичко е наред.
Дано успея да отида до Лидл ако има нещо да си взема. За тези 2 седмици, които не ходех на работа - тази сутрин влизам само в 2 чифта дънки - едни широки от преди и едни много захабени от предишната ми бременност.
Иначе да ви кажа - във фейса, има доста често игри на страниците на Canpol (https://www.facebook.com/CanpolbabiesBG) i Medela (https://www.facebook.com/Medela.Bulgaria). Аз веднъж съм печелила-дрешка за голямото дете, та участвам като видя Simple Smile
Виж целия пост
# 340
Чела съм, че левкоцити се повишават при бактерия. При мен преди два месеца също бяха повишени и бях с ешерихия коли. Скоро правили ли са ти микробиология?
Момичета, онзи ден ми изписаха фемибион 2, но не си носех рецептата в аптеката, а сега не мога да разчета как ми е изписан. Някоя от вас с такива витамини, която да сподели кога ги пие?
Аз пия фемибион 2 от 13г.с изписани от следящия ми лекар сутрин след хранене по 1 от белите и 1 от червените
Виж целия пост
# 341
Някоя от вас дали може да ми помогне...дадоха ми електрическа помпа за кърма втора употреба. Искам да заменя всичките и консумативи. Знаете ли дали за всеки модел са различни или частите и пасват на всички модели? Ще разпитам и в аптеката, но все пак, ако някоя има представа, ще ми е от полза.
Ето това е помпата
Виж целия пост
# 342
Здравейте мами до сега не съм писала в темата но ви следя отдавна бременна съм в 23 седмица и от няколко дни имам ужасни крампи в краката болки в кръста и десния ми крак отича днес бях при аг и ми каза че не е нормално по този начин да ме болят двата крака и да ми отича десния. Каза ми че имам две опции първата е да ме настанят в болница а втората е да се консултирам с невролог. Избрах втората опция имам час за утре и също така ще пускам кръв и урина. Аг-то ми изписа но-шпа 3 по 2 магне Б6 2 по 1 и алеракт 1по1. Въпроса ми е има ли други жени като мен и какво точно означава това
Виж целия пост
# 343
Нямам тоэи проблем, но съм чувала от други эа него. Отичането на краката до колкото энам се води често срещано по време на бременност, но эависи и эа какви иэмерения се говори. Принципно на първо време се довери на лекарите, те энаят най-добре. Иначе как ти е кръвното? Високо ли е?

Крампите може да са свърэани с липса на магнеэий, което эа твоята седмица е напълно нормално и често срещано. Болките в кръста също.
Виж целия пост
# 344
Нямам тоэи проблем, но съм чувала от други эа него. Отичането на краката до колкото энам се води често срещано по време на бременност, но эависи и эа какви иэмерения се говори. Принципно на първо време се довери на лекарите, те энаят най-добре. Иначе как ти е кръвното? Високо ли е?

Крампите може да са свърэани с липса на магнеэий, което эа твоята седмица е напълно нормално и често срещано. Болките в кръста също.
кръвното ми този път беше нормално по принцип съм с по ниско кръвно, но съм и с анемия от доста време вече
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия