Спам тема(Августовски Отпускарски Спам!) - от 01.08. до 31.08.21г.

  • 27 196
  • 1 477
# 1 320
Кикиморо, хич не ме лайквай  ми земай се изтегляй от туй море...Joy

Ауууу...и Ина ми заби ноШ в гърбаз@...
Виж целия пост
# 1 321
Наин Relieved
Виж целия пост
# 1 322
Тете, нещо за моренцето ли мрънкаш, м?
Беше ли там? Беше.
Хареса ли ти? Не
Не спре да мрънкаш! Не спре! Нека тий!
Виж целия пост
# 1 323
Мъ, Тето мъ, язе нъ съм одила на море таз година. Къф си егоист, начиии. Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 1 324
Ам пак ми се ходи вее...Tired Face
Виж целия пост
# 1 325
И... кво ти пречи да отидеш? Остави домочадието да се справят по мъжки и беж на морето! При... гларусите. Искам да кажа при вълните, морския бриз и гларусите, тъй прозвуча някак зле. Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 1 326
Рейче, де си, мило? Мъцни нещо.
Дечко ок ли е? Ти?
😘😘
Виж целия пост
# 1 327
Тука съм, тука!
Детето, бива.
Аз бивам.
Имах КУРс, после са къпАх, че вчера изпуснАх, лакирВах са и сега ми се пие, ама нема нищо, а ма мързи да ода до магазина.....
Джастето да мине да каже как е хавата!

Абе исках да ви кажа на всички нещо.
Вие тука всички сте слаби бе! Това не е хубаво, щото се чувствам различна между вассссс ссссс ссссс ссссс
Виж целия пост
# 1 328
Аз па свърших ино полезно дело и измих прозореца на транвая Simple Smile

Виж целия пост
# 1 329
Но, защо?
Виж целия пост
# 1 330
Рейче,  зако тий да се мъчиш бе? За слаботията. Ти така си шест!
Виж целия пост
# 1 331
Па, тежи ми.... Заради туй ученье, ни спортувам, ни на масажа ода... Туй не е живот моето хъъхъхх. Надявам се след октомври да почна пак някой неща които любя, тача и милея.
Виж целия пост
# 1 332
Важното е умствено да не заслабнем

Абе исках да ви кажа на всички нещо.
Вие тука всички сте слаби бе!

Ма и Арчето ли Stuck Out Tongue Closed Eyes
Виж целия пост
# 1 333
С морски не ща да си приказвам, пък било то и приятелки.

Реа, аз те помня слаба, да не си ни лъгала със снимки от 2010 г. ??

Пия мента, кеф ми е на хлад и дъжд, наплющях се със супа, пускам аниме и умирам Heart
Виж целия пост
# 1 334
Ан тъй, Норче, пусни си Сънчо, дечко...Satisfied

Реата е самоходна тояжка и тя, ко ми се прави...на дебела. Аз работя с точни цифри и формули..да даде тук обиколките, да преценя...тъй общо дИбел съм, тАнак съм...не мое...точто требе, конкретно...

Ай, отивам да отброя 2 345 лв и да заделя...Stuck Out Tongue Closed Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия