Модни консултации (Август, 2021) - 58

  • 49 366
  • 772
# 555
200лв за обикновен черен клин? Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 556
Цитат
200лв за обикновен черен клин? Stuck Out Tongue Winking Eye
За мен, сумата е висока, за йога панталони/клин, който ще се ползва за домашна употреба.
Ето един в Амазон, под лимита на дамата е, но изглежда многофункционален и има над 8,000 ревюта.
За мен, броя ревюта и най-вече звездите, са добра индикация



https://www.amazon.com/CompressionZ-Womens-Compression-Pants-Bla … 9DV4AYAWMRMABXW91
Виж целия пост
# 557
Докато раглеждах за зелени палта, харесах това:



Недостатък е, че е само 50% вълна, но пък ми допада всичко останало. Ако видите още недостатъци, кажете!
Виж целия пост
# 558
Аня, онова, последното е моето зелено.
Виж целия пост
# 559
За клина, взех си на найк 7/8
Ето този
Харесва ми, че е 100 % памук.
Виж целия пост
# 560
Палтата са страхотни, много харесвам такъв зелен цвят.
Последното ми идва дълго обаче.

Клин за 200лв за вкъщи не бих си купила, освен ако не тренира сам,хаха.
Виж целия пост
# 561
Агент много хубава рокля!Ще споделиш ли нещо повече за нея?Може и да си,но съм пропуснала.Например от къде е!?
Виж целия пост
# 562
200 лв за клин... даже и за спорт не. Това е безумие. Не цениш парите.
Виж целия пост
# 563
Ровейки за друго, попаднах на прекрасно палто, с поносима към момента цена.
100% вълна, перфектна в моите очи линия, любим цвят маслина.
За интересуващите се - FD, № IO1121S1064-GR547
Скрит текст:



Домашни дрехи купувам от Oysho.
А обикновен клин може да се открие във всеки магазин с бърза мода. Peace
Виж целия пост
# 564
200 лв за клин... даже и за спорт не. Това е безумие. Не цениш парите.
Много си е хубаво даже, дано все повече българки да могат да отделят по 200лв за клин или за каквото им душа хареса Simple Smile
Виж целия пост
# 565
200 лв за клин... даже и за спорт не. Това е безумие. Не цениш парите.
Благодаря! Много обичам, когато попитам за нещо конкретно и започнат генералните заключения. Със сигурност ще го имам предвид. Blush

Благодаря за предложенията, дами. Heart Не е драма, но искам да е нещо, което ми харесва. Спортен клин не съм купувала досега, не съм и търсила, затова и дадох подобен бюджет, просто защото не знам между какви цени варират. Ще разгледам всички предложения и отново ви благодаря. Heart
Виж целия пост
# 566
Не. Не го разбирайте погрешно. Браво на момичето, че може да си го позволи. Просто това беше искрената ми реакция. В крайна сметка тя решава колко да даде. Но не мисля, че клин от 200лв ще направи чудеса повече от хубав клин за 35. Аз препоръчах този от ейч енд ем. Много стегнат и плътен.
Скрит текст:
[img width=377 heigcdn.bg-mamma.com/4Vdf/BJSXU.jpg[/img][img width=236 he//cdn.bg-mamma.com/4V.jpg[/img]
Идвам да питам за един сутиен Dorina Michelle.
Дали да си взема по-малкия размер. Като се наведа и отпусна се получава лека кухина и не знам голям ли ми е или е от модела.
Скрит текст:
[img width=600 heigt=595]//cdn.bg-maom/4pg[/img]
[img width=600 he9]//cdn.bg-mamma.cf/pg[/img]
[img width=600 pg[/img]
Виж целия пост
# 567
Кухината се получава от това, че няма банели и не приляга плътно на гръдния кош.
Имам такъв модел на друга марка и направо го ненавиждам. А като се наведа и всичко се изсипва навън Simple Smile
Виж целия пост
# 568
Според мен не ти е голям - от модела е. Много неприятно, дори стягане на презрамките няма да помогне в случая.
Кухината идва от прекалено голямата площ и дължина на ръба и преди всичко от липсата на еластичност и възможност за приемане извивките на тялото. Чашка, която свършва малко под ключицата не трябва да е от твърд материал.

И аз имам въпрос. Поръчах рокля, която според производителя е 94 см "от гърба до долу". А тя е с презрамки. Като измерих на себе си , 94 см са от рамото ми до средата на коляното, висока съм 170. Но после разгледах за снимки облечена и на всички е 10-15 см над коляното. Някой запознат ли е с тези размери - колко трябва да е дълга една рокля до коляното?

ПС даже тук е дадена 100 см, като не виждам къде са тези 100 см.
https://www.glamadise.com/Bandage-dresses/Bandage-dress-Guess-Beige
Виж целия пост
# 569
Роклята е еластична и когато я облечеш се разтяга по ширина и това я скъсява.

Сутиена трябва да лежи плътно по гръдния кош между гърдите. В противен случай се получава това зяпане.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия