Лятото на балкан или море, НОЕМВРИйче в нас рита и расте - Ноемврийски мами - Тема 4

  • 46 546
  • 739
# 195
Аз сега поръчах от Niki’s dreams:
Чаршаф
Одеяло - зимни с вата
Възглавничка - която не е за спане, просто много ми допадна как ще стой на легълцето. Долу в краката ще е в ъгъла.
Има и платове които не са изложени в страницата. Аз се бях спряла на един десен който беше изчерпан и тя се опита да намери парчета от него, но не стигат и за възглавничка и за одеяло. Така че днес отиде и ми снима всичко което беше в сиво или бяло с розов. В крайна сметка се спрях на това. Чаршафа ще е само от розов плат на звездички, а одеалото ще е комбинирано отгоре и отдолу звездички, а по средата картинка. Направо нямам търпени да пристигнат нещата.
Виж целия пост
# 196
Marchelsi да качиш снимки после.

Аз за голямата кошара си поръчах пак от Айко готов комплект, но за малката ще се развихря с тия прекрасни комбинации.
Виж целия пост
# 197
Аз гледах готовите комплекти и да ти кажа например на лорели са около 30лв и има вътре чаршаф, плик и калъфка обаче аз плик и калъфка не планирам да използвам поне до година и нещо. И за това като видях тези прекрасни неща викам “Ще си поръчам един чаршаф и едно одеялце. И без това одеяло винаги трябва. Ако е в гнездото заспала или в люлка или на првносимото матраче. Да я наметна с нещо” а възглавничката сърце е абсолютно само с декоративна цел да не в празно леглото. От обиколниците ме е страх иначе много ми харесват как стоят за снимка 😂
Виж целия пост
# 198
аз за голямото легло имам чаршафи с ластик 2 бр от Русия . Заедно с обиколниците . А другите за вилата и за малката кошара ще взимам от Инглиш хаус или от Роксима дрим защото качеството им е добро . А или Икея като опция Simple Smile
Виж целия пост
# 199
А люлка/шезлонг някоя ще взима ли? Проучвали ли сте пазара аз гледам модели има от 50 до 800лв. И се чудя кое ще върши работа?
Виж целия пост
# 200
вече взех , Бейби Бьорн баунцер и люлка чиполино
Виж целия пост
# 201
А люлка/шезлонг някоя ще взима ли? Проучвали ли сте пазара аз гледам модели има от 50 до 800лв. И се чудя кое ще върши работа?
Ние сме си харесали тази https://bebemax.bg/produkt/bebeshka-elektricheska-lyulka-kikka-b … _QUG-sVtKcHQYRclI , но не сме ходили да я видим на живо .
Виж целия пост
# 202
Момичета, оставете нещо и за подаръци от близки Grinning
Поне мисля някой от подаръците да бъде шезлонг, само дето аз ще си го избера.
Marchelsi , много сладичък десен си избрала Heart Eyes
Виж целия пост
# 203
Аз намазах моите почти нови от олх и нямаше как да ги оставя за подарък защото баунцера нов е 500 лв Simple Smile
Момичета, оставете нещо и за подаръци от близки Grinning
Поне мисля някой от подаръците да бъде шезлонг, само дето аз ще си го избера.
Marchelsi , много сладичък десен си избрала Heart Eyes
Виж целия пост
# 204
Момичета, оставете нещо и за подаръци от близки Grinning
Поне мисля някой от подаръците да бъде шезлонг, само дето аз ще си го избера.
Marchelsi , много сладичък десен си избрала Heart Eyes

Точно това мисля да правя ама да се спра на модел и само да кажа искам това 😀
Бочинка може ли да кажеш за това бейби какво е как се ползва? Не ми изглежда абсолютно нищо особено за това питам. Все с нещо трябва да превъзхожда като му гледам цената ..
Виж целия пост
# 205
Разбирасе че ще ти кажа .
1) скъва се за 1 секунда и е адски компактно и леко , тоест може да го влачиш при баби на почивки напред назад на където се сетиш
2) има позиции на гръбчето и става от 0 до 24 месеца което е много за шезлог защото другите са до 9 кила
3) люлее се зашеметяващо😂Прикачам снимка
4) просто който е имал такъв всички казват че по добро не са взимали
Никой разбирасе не казва че детето ми ще има топ IQ с този баунцер Simple Smile но просто ми харесва и си мечтаех да го имам и си струва. После може спокойно да си вземеш повече от половината пари като го пуснеш в ОЛХ защото просто никой не си ги продава общо взето .А който пусне някой хубав и запазен веднага се грабва и така равносметката е че ако го вземеш за 450 лв и продадеш за 200 дори че и 250 си ползвал нещо за 200 лв Simple Smile колкото средно струват чиполино а и тия Simple Smile
Виж целия пост
# 206
Аз съм си хресала шезлонг на Фишер Прайс просто с вибрации и някакви мелодии май, и то от ОЛХ
. От роднини ще остне само активна гимнастика, друго не мога да измисля.
Виж целия пост
# 207
Честно да ви кажа.. още не съм много сигурна за люлката, но сигурно ще вземем де 😀 ака може от всичко да имам ще е добре, то толкова желано бебчеее. Ох, аз продължавам с моите драми покрай името.. дайте някакво предложение..Искаме да е добре прието тук,но и не като го записваме на детска примерно да е 5та дете с такова име… Очакваме момче и ви моля да ударите едно рамо за имеее 😀😀😀🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Виж целия пост
# 208
и аз съм със същата драма само че с Женските имена . Харесвам София но вече просто не знам има ли някой НЕ София и Никол
Виж целия пост
# 209
Честно да ви кажа.. още не съм много сигурна за люлката, но сигурно ще вземем де 😀 ака може от всичко да имам ще е добре, то толкова желано бебчеее. Ох, аз продължавам с моите драми покрай името.. дайте някакво предложение..Искаме да е добре прието тук,но и не като го записваме на детска примерно да е 5та дете с такова име… Очакваме момче и ви моля да ударите едно рамо за имеее 😀😀😀🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Любослава, дай някакви насоки. Изисквания за начална буква и подобни.

При руските ми познати тук за момиче се срещат Алис(а) и Шарлот(е) при няколко. Шарлоте за българските условия май не е разпространено, но Алис на мен ми харесва.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия