Искам съвет - еднократен секс, ще ме потърси ли отново?

  • 13 725
  • 254
# 150
Е, колко па да е велик сексът с някой, докато си пияна на талпа.
Виж целия пост
# 151
Е, колко па да е велик сексът с някой, докато си пияна на талпа.
Точно пияните жени правят страхотен секс.
Виж целия пост
# 152
Зависи колко са пияни. 😂 Освен ако не ти харесва спящи или повръщащи.
Виж целия пост
# 153
Нямах големи емоции, бях скована, той помисли, че не ми е харесало - думи на авторката.
Виж целия пост
# 154
Е, колко па да е велик сексът с някой, докато си пияна на талпа.
Точно пияните жени правят страхотен секс.
Е, айде посмали малко! На мен не ми трябват стимуланти за да правя страхотен секс. Напротив, пречи ми да се концентрирам и ми се приспива. А, как ли на сутринта ще ти помня какво е било, еле пък да се терзая дали щял да ми се обади? Всичко се решава на място ще има ли втора среща или не.
Виж целия пост
# 155
Да, нали казат, че най-добрият начин да се пребориш с нещо е да застанеш очи в очи с него. За да не се срамува, пие и ляга момичето. На 21 г. би трябвало да разсъждава вече по-зряло, но не би.

Колко зряло? Колкото предполагат обстоятелствата. Хората го правят постоянно това незряло мислене и на 50 години - отиват някъде на почивка, на тийм билдинг, напиват се, говорят си, после по едно бързо и кой откъде е. Това не е повод за обвързване, никой нищо на никого не е обещавал. Авторката е хлътнала, обидена е, но на него не му дреме особено. Колкото по-бързо си насочи вниманието към друг мъж, толкова по-добре за нея. Този няма да стане.

Сиси, каквото и да правиш, ползвай предпазни средства. Поне така няма да се озовеш лепнала някаква инфекция или бременна и изоставена.
Виж целия пост
# 156
Тя изобщо не е била взета, че да бъде изоставена. Да вземеш на някого ръката и да я удряш в главата си, и после да ревеш, че те е набил... същата работа тука, само дето не му е взела ръката, а едно друго нещо.
Виж целия пост
# 157
Хората го правят постоянно това незряло мислене и на 50 години - отиват някъде на почивка, на тийм билдинг, напиват се, говорят си, после по едно бързо и кой откъде е.
Чакай бе, защо да е незряло? Аз го правя постоянно без особени надежди за продължение. Точно в това е зрялото поведение, в осъзнаването, че в този живот никой с нищо не ти е длъжен. Аз съм по-подозрителна към такива, които почват да ми се кълнат във вечна любов и вярност, а са ме виждали само на снимка.
Почвам да си мисля, че се опитват да ме вкарат в схема...Може и да не съм права, ама съм с 1 на ум. Disappointed Relieved
П.П. Тая побългарена дума ''тйим - билдинг'' направо кърти мивки и чучурки.Laughing
Виж целия пост
# 158
Незряло е, защото е водене по нагона - иска ми се и си го задоволявам и не ми пука. Когато се случва постоянно, вече се казва безразборни контакти. На простонароден език звучат по-неприятно нещата. А случайните контакти при определени обстоятелства, особено при употреба на алкохол е незряло, защото тогава човек изобщо не мисли.
Виж целия пост
# 159
Кое ѝ е побългареното? Мот-а-мот си е казана на чист инглиш, просто е написана като транскрипция с букви на кирилица. Как трябва да се каже на български? Служебен лагер? Или отборно изграждане? Тогава ще кърти не мивки, ами цели ВиК инсталации.
Виж целия пост
# 160
Служебен банкет с преспиване.
Виж целия пост
# 161
Сближаване на персонала чрез пиене и секс
Виж целия пост
# 162
Служебен банкет с преспиване.

Тцъ. Според мен не става. Била съм на тийм билдинги без преспиване - обяд на открито, отборни игри, скара и бира. Банкетите са по поводи, предимно на Коледа.

Сближаване на персонала чрез пиене и секс

nogo dalgo Joy
Виж целия пост
# 163
Незряло е, защото е водене по нагона - иска ми се и си го задоволявам и не ми пука. Когато се случва постоянно, вече се казва безразборни контакти. На простонароден език звучат по-неприятно нещата. А случайните контакти при определени обстоятелства, особено при употреба на алкохол е незряло, защото тогава човек изобщо не мисли.
Е, аз затова и препоръчах пълна трезвеност при алкохолна неустойчивост. При мен е самоналожена. Като видя, че някой ми идва с 2 бутилки вино го питам невинно: ''За какво са ти?''
Той отговаря: ''За стопяване на ледовете.''- без да знае, че при мен вече са стопени за да се навия да изляза на среща с него. Трябва ли да му доказвам, че мога и с двете да се справя без особено да ми се отрази на настроението? Ми въобще не е нужно! Joy
Най-обичам да правя бизнес с мъже, които си въобразяват, че жените сме неустойчиви на алкохол и емоции. Ами аз мога да се разрева от вида на цвете, ама какво от това? Това все още нищо не значи.Sunglasses
Виж целия пост
# 164
Защо сравняваме зрели хора в служебна среда с младежи на хижа? Момичето ще си прецени дали иска повече от същото или не е нейната бира. Неангажиращият секс си изисква определен характер и нагласа. Ако се знаеш, че си емоционална натура, нежна, привързваща се и ти е трудно да слагаш черта между физическо и емоционално, тогава не влизаш в такива отношения.
Но детето се учи, като пипне печката и види, че пари, условно казано.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия