Alessa - снимки и мнения на дрехи от бранда - 2 тема

  • 34 869
  • 779
# 360
И аз си поръчах въпросната парка, на мен ми даде доставка от 3 до 9 декември. 😀😬

Хаха ужас 😆 ще си отчакаме..
Виж целия пост
# 361
Аз си поръчах кожено яке. А да ви питам яквтата пише за химическо чистене, вие на химическо ли ги носите или ги перете? Аз изобщо нямаше яке да взимам, ама не издържа, не че имам нужда от яке иначе...
Виж целия пост
# 362
Аз имам подобно кожено яке, но от по-стара колекция. Вече четвърта зима го нося и не е мръднало. Иначе на химическо чистене - не е имало проблем.
Виж целия пост
# 363
А колко често го носите на химическо, примерно ако се изпере няма ли да стане или не трябва да се перат?
Виж целия пост
# 364
Аз си поръчах кожено яке. А да ви питам яквтата пише за химическо чистене, вие на химическо ли ги носите или ги перете? Аз изобщо нямаше яке да взимам, ама не издържа, не че имам нужда от яке иначе...
Кое кожено яке си поръчахте? Някое от тези със синджирите ли? Може ли да споделите мнение след като го получите? 🙂
Виж целия пост
# 365
Да, някъде към средата на другия месец трябва да го получа. Това с тъмния никел ми хареса.
Виж целия пост
# 366
Качи снимки ,моля те. И да кажеш дали ти харесва и дали топли .
Дължината ми изглежда добре.

Аз също исках парка , но не и зелена. Няма с какво да я съчетая. Много ми се иска да пуснат или кожената парка или дънкената им с розовия пух, веднага бих ги взела , защото с всичко се съчетава и има с какво да го нося. Жалко , че не преиздават стари модели.
Виж целия пост
# 367
Стига с това преиздаване, че вече всеки носи Алеса, особено когато има намаление всеки се втурва да поръчва.
Наистина станаха много масови и започват да ме отказват от себе си.
Виж целия пост
# 368
Едва ли, аз не познавам много хора дето пазаруват от тях. Може би сред по-младите се предпочитат. Повечето хора не дават пари за толкова скъпи дрехи, макар че и китайските вече са на високи цени вече като гледам. А и аз съм най-големият размер, които предлагат, a не съм много едра . По - едрите хора не влизат в Alessa.
Виж целия пост
# 369
Около мен пък много хора носят Алеса, ама многоо!
Виж целия пост
# 370
Е, то аз съм около възрастни хора повече, но все си мислех че много хора не знаят за Алеса, иначе страшно много поръчки имат. Ти сигурно си в някви Вип среди и затова... Около мен повечето хора са на втора употреба, дори и млади.
Аз много неща поръчах и то зимата само на работа ходя, а тя ми е на 5 минути разстояние, можеше много пари да спестя, но са много хубави някои неща.
Виж целия пост
# 371
И моите познати не носят толкова много Алеса (като моето обкръжение са предимно 25-35 годишни дами) . И да - едната причина наистина са размерите, тъй като техните дрехи смея да твърдя са доста умалени (с изключение на тениските, ризите, някои пуловери и още няколко неща). Освен това съм съгласна и че не всеки е склонен да дава по 100лв. за блуза и 400лв. за яке например. Та и аз споделям мнението, че никак не са масови...а и с това постоянно увеличение на цените едва ли някога ще станат. Иначе за преиздаването на модели аз не виждам нищо лошо, тъй като някои артикули наистина се изчерпват мигновено.
Виж целия пост
# 372
Аз съм на 27 и все повече техни неща започнах да си поръчвам и си ги харесвам много. Около мен почти никой, освен едно момиче, не носи Алеса /моето обкръжение и в моята работа/, но излизайки от този кръг навън в София виждам доста алеси. Отида ли на басейн/море - задължително виждам Алеси. И не говоря само за нашето Черноморие и нашите зимни курорти. Отидох в Турция /Мармарис/ и познайте - в хотела имаше Алеси. Много се забавлявахме подсмихвайки се 😄😄😄 - я бански, я рокли, топове. Но виждам само млади момичета с техни дрехи. Средната възраст не ги харесват много, много, явно. Но то вкус другар няма. Носете каквото ви харесва. Това, че някой има същата дреха, няма как да ме спре да си я нося с огромен кеф. Въпрос на лично възприятие. Но и аз не съм от тези, които се дразнят, че някой има същото като мен, защото всеки има свой собствен стил и комбинира дрехите си по различен начин. 💐💐💐
Виж целия пост
# 373
Аз един стар клин съм харесала много с надпис на единия крак, може би от преди няколко години да е . Страхотен.
Е, то е за млади хора Алеса та.
Виж целия пост
# 374
Аз имам две колежки, които носят Алеса. От приятелките и познатите никоя не пазарува и причината не са само цените. Доста момичета ги намират за чалгаджийски и гледат на тях с пренебрежение. Аз обаче си харесвам нещата, които имам и си ги съчетавам така че да седят стилно, поне така се надявам.
Дрехите са доста разпознаваеми и за това ви се струва, че навсякъде ги виждате.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия