Съпруги на военнослужещи - 30

  • 64 357
  • 739
# 210
Мили момичета, да изпратим с усмивка старата година. И да посрещнем с надежда новата 2022! Навън слънцето е огряло снежните върхове, за да ни покаже, че хубавото предстои.
Желая ви прекрасна празнична вечер! И догодина отново да бъдем заедно! Tada
Виж целия пост
# 211
Весело посрещане на новата година.
Нека си пожелаем 2022 да е по-спокойна и успешна.
Прегръщам ви.
Виж целия пост
# 212
Привет и от мен!
При нас е слънчево, топличко. Прилича ми на пролетен ден, а това ми създава ведро настроение.
С подготовката на празничното меню сме добре. От вчера действаме с щерката. Днес сме си запланували и разходка из празнично украсения град.
От сутринта валят поздравления и подаръци към гаджето. Днес е рожденик. И целувки има. Да ни е жив и здрав стожера на семейството.
Да изпратим с благодарност старата, защото сме здрави, имаме работа, живеем под мирно небе. Да посрещнем с вяра и надежда новата година.
На всички вас желая здраве, сполука и добро в бъдните дни.
Прегръщам ви, прекрасни!❤
Виж целия пост
# 213
Фло, честит рожденик! Да е жив и здрав! Все така опора да ви е! ❤️

И аз ви пожелавам весело посрещане на новата година! Дано е по-добра от предишните.. Прегръдки от мен и дребка за всички! ❤️ ❤️
Виж целия пост
# 214
Прекрасни момичета, за много години! Да ни е честита Новата 2022.
Нека се сбъднат пожеланията на приятелите ни и нашите най-съкровени мечти. За това ви пожелавам преди всичко здраве, а после успех, късмет, пари, любов, благополучие.
Отпразнувахме и двете нови години. Изкарахме много весело.
Виж целия пост
# 215
Добро утро!
Честита да е 2022! Посрещнахме я с надежда за здраве и по-добро бъдеще! Да бъде!
Честити да са имениците, ако имаме такива!

Попаднах на едно стихотворение и мисля, че е подходящо за старт на новата година.
***
Важно е...
Какво носиш, когато си с празни ръце...
Какво виждаш, когато си със затворени очи...
Какво казваш, когато мълчиш...
Какво даваш, когато нямаш нищо...
Къде отиваш, когато си спрял в себе си...
Важно е...
Какъв ще бъдеш днес, въпреки вчера...
Какво ще направиш днес,
въпреки утре...
Къде те почуква човешкото...
Къде те гали дребното...
Колко те смалява лошото...
Как те променя грозното...
Важно е...
Какво си дал на идване...
Какво завещаваш на тръгване...
Къде оставяш себе си...
Кого оставяш в себе си...
Какво учиш за усмивката...
Какво учиш за болката...
Какво учиш за прошката...
Важно е...
Да се събираш в себе си така,
че да оставяш малко място да потанцуваш с мислите си...
да имаш достатъчно въздух да дишаш дълбоко...
да имаш достатъчно вяра,
да продължиш напред със смелост.
Важно е...
това, което е важно за сърцето ти....
Другото променя форма и смисъл. Свива се и се разширява до безобразие.
Мачка те и те лети на пресекулки...
Важно е...
да имаш нещо, което ти е важно.
Да бъдеш нещо, което е важно.
Да живееш със смисъл.
Да бъдеш нечий смисъл.
Да побеждаваш с добро.
Да губиш с мъдрост.
Да падаш.
Да ставаш.
Да не спираш,
за да стигаш.
Ariadna

Фло, малко със закъснение - да ти е здрав Николай!
Аз днес ще пътувам към Пловдив и сега трябва да се стягам за път. Хубав ден!
Виж целия пост
# 216
За много години, момичета! Здраве, благоденствие и много обич ви пожелавам през новата 2022 година!
При нас отново денят е слънчев. Ще излезем, за да видим бабугерите и да се порадваме на прекрасния ден!
Виж целия пост
# 217
Честита Нова 2022 година.
Здраве и благоденствие за всички.
Лунно цвете, честит имен ден. Жива и здрава. Весел празник.
При нас слънцето се опитва да се покаже, но нещо не му се получава.
Приятни почивни дни на всички.
Виж целия пост
# 218
ЛУННО ЦВЕТЕ, Честит имен ден. Да пребъдеш в идните години.
При нас е отново пролетно. Синът и внучетата днес се прибират в България. Изкарахме всичките празници чудесно. Най-хубавото беше, че бяхме заедно. Сутринта имахме баница с късмети. Щерката е непресъхващ извор на създаване на добро настроение. Беше купила специални такъми и восък, та сутринта ни ля восък за да гадаем по фигурките какво ни очаква през Новата година. Децата ни сурувакаха.
Тези дни ще мързелуваме. Наготвили сме поне за три дни. Ще се отдадем на почивка и разходки - едно добро начало на Новата година.
Виж целия пост
# 219
Фло, на фона на концерта на виенската филхармония, твоят пост за разходки из Виена ме накараха да помечтая.
Виж целия пост
# 220
Благодаря ви за красивите пожелания, момичета! Благословени бъдете! Heart
Виж целия пост
# 221
И ние да благодарим за хубавите пожелания. Вярвам, че ще се сбъднат!
Днес синът и чаветата се прибраха в София. Ние оставаме още три дни, та да довършим вкусищата, които приготвихме с дъщерята. 😉 Като в приказката, три дни яли, пили и се веселили. 😆 Днес почивахме, но утре и в другиден ще се поразходим пак.
Виж целия пост
# 222
Честита нова година, прекрасни момичета! ❤️
Пожелавам ви здраве, всичко друго ще се нареди, ако има здраве! ❤️
Една година по-добра от предишните пожелавам!

Лунно цвете, честит имен ден! Пожелавам ти много щастие и усмивки!

Приятни почивни дни!
Виж целия пост
# 223
Привет, прекрасни!
Празниците свършиха. Изкарахме много добре, доволни сме. Вчера се прибрахме по живо, по здраво. Оправих багажа, започвам да се настройвам за работа. Утре стартирам.
Къде се покрихте? МЪНИЧЕ, РАДИНКА, ДИМИТРОВА, СЕТИ БЕТИ???
Виж целия пост
# 224
Здравейте, момичета! Честит празник на празнуващите! Честит имен ден и на твоето момиче, Дунди! Здраве и присъствено обучение ѝ пожелавам! Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия