Спирала за мигли - тема №21

  • 56 403
  • 747
# 345
Аз съм най-доволна от Нанолаш. При мен има видим ефект. Иначе съм ползвала през годините Ревиталаш, Рапидлаш и на Евелин.
Виж целия пост
# 346
Аз съм най-доволна от Нанолаш. При мен има видим ефект. Иначе съм ползвала през годините Ревиталаш, Рапидлаш и на Евелин.
Благодаря... мога ли да си поръчам Нанолаш   он-лайн от някъде?!? Thinking
Виж целия пост
# 347
От сайта на Нанолаш:)
Виж целия пост
# 348
Нанолаш може и в makeup.bg да се намери, но мисля, че е на по-висока цена
Виж целия пост
# 349
Nanolash е по-евтин в makeup.bg (в собствения сайт на Нанолаш има такси за доставка и плащане до БГ по спомен), но от известно време няма наличност в makeup.bg.
Виж целия пост
# 350
Благодаря ви... ще следя makeup.bg, може да имам късмет да го пуснат пак... Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 351
Втора по ред спирала на YSL ми се прецаква в стопера за няма и две седмици ползване. Спиралите са различни по вид и купувани от рзлични места.  Дълго време съм ползвала The Curler, не съм имал проблеми, сега се прецака и той. Дефект ли имат някакъв? Отворих трета ако се прецака стопера и на тази не мисля, че ще си купя пак спирала от тази марка.
Виж целия пост
# 352
Като ми свърши Curler си взех веднага още един, засега две от две здрави при мен. Много неприятно с твоите, аз бих могла да ги върна (рекламирам). Проверила ли си?
Виж целия пост
# 353
Пробвах Диор Pump n volume. Най-хубава спирала досега. Мислех, че по-високия клас не си заслужават, но не. Имам дебели, черни мигли и трудно се впечатлявам, защото с всичко постигам хубав резултат (Лореал Unlimited е гадно изключение).
Виж целия пост
# 354
Пробвах Диор Pump n volume. Най-хубава спирала досега. Мислех, че по-високия клас не си заслужават, но не. Имам дебели, черни мигли и трудно се впечатлявам, защото с всичко постигам хубав резултат (Лореал Unlimited е гадно изключение).
Уникално добре ми прави миглите. Любимец ми е, откакто е излязла.
Виж целия пост
# 355
Скачам набързо да похваля тази спирала. Има ненормално голяма четка и извива миглите много повече от другите ми спирали.
https://makeup.bg/product/588308/#/option/1278296/
Виж целия пост
# 356
Добре че повдигна темата😀
Последно време взех няколко спирали и в момента любима комбинация ми е праймъра на Лореал Парадайз + Нарс климакс червената. Комбинацията прави ненормални мигли и не се рони🤗
Виж целия пост
# 357
Тази червена на Нарс има ли я в някъде в БГ онлайн?
Виж целия пост
# 358
Не знам, но Lookfantastic & Cult Beauty доставят до България Simple Smile
Виж целия пост
# 359
Потвърждавам за спиралите на Кико Милано.
Много съм доволна, моята я няма в сайта на мейкъп, квадратна опаковка е.
Моите мигли ги прави страхотни.
Намерих я- https://www.kikocosmetics.com/en-bg/make-up/eyes/mascara/HOLIDAY … p-KC000000172001B
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия