Спирала за мигли - тема №21

  • 56 395
  • 747
# 435
Аз съм доволна от тези на Shu Uemura . Миглите остават повдигнати цял ден.
Виж целия пост
# 436
Имате ли мнения за спиралите на есенс?Коя е хубава ,или коя ви допада
Виж целия пост
# 437
От зимата  ползвам лилавата Lash Princess и съм много доволна.
Много време не успявах да открия подходяща за мен, но тази е супер.
Виж целия пост
# 438
От зимата  ползвам лилавата Lash Princess и съм много доволна.

Може ли линк или снимка? Благодаря!
Виж целия пост
# 439
Миглоизвивачката на Диор е уникална. На Мас също.
Може ли линк към тази на Диор?Благодаря.
Виж целия пост
# 440
И аз отдавна търся хубава миглоизвивачка трябва да видя тази на Мас.
Виж целия пост
# 441
Миглоизвивачката на Диор е уникална. На Мас също.
Може ли линк към тази на Диор?Благодаря.
Купих я от сефора аз.
Ето тук, но няма наличност.
https://makeup.bg/product/514201/
Виж целия пост
# 442
Мноого съм доволна от тази на есенс, купих я на сляпо защото беше нова и ми хареса четката, много е интересна, половината четка е силиконова, другата половина от друг материал. Не се наплъстява, разресва и дава обем и дължина. Единствената друга която съм ползвала на есенс е lash princess, от която останах крайно разочарована а е толкова хвалена, много ми се напластявше, и ми се слепваха миглите, ужас.

Виж целия пост
# 443
От зимата  ползвам лилавата Lash Princess и съм много доволна.

Може ли линк или снимка? Благодаря!
Ето тази е:

Чета по- горе негативно мнение за нея, но като цяло са малко.
Аз навремето бях така с прехвалената на Мейбълин, всички я боготворяха, аз я мъчих една седмица и замина в коша.
Виж целия пост
# 444
Много добри мнения съм чувала за зелената,но като си я взех не беше нищо кой знае какво и на извити мигли и на нормални а всички lash princess спирали са такива.Аз имам само зелената и розовата и не съм доволна от тези два продукта на Есенс като спирали...
Виж целия пост
# 445
Аз тези от снимката по-напред всичките съм ги ползвала от любопитство. Плюс една розова цялата опаковка. Добре стоят при мен, но нямаха махане. Бетон абсолютен. А това ми е много голямо изискване  - да се махат лесно. Ясно че с мицерална вода и 15 мин пред огледалото ще се махне, но не мога да отделя толкова време за махане на спирала.
Виж целия пост
# 446
Имала съм първите две от снимката с 4-те принцеси. Помня, че бях много доволна, а струваха стотинки.
Виж целия пост
# 447
При мен се махат супер лесно- с вода и сапун.
Зор ми беше онази Мейбълинската, миглите бяха като опаковани, мокриш, чакаш…
Виж целия пост
# 448
Да споделя за миглоизвивачките.
Всичко е до мигли и може би техника, аз нямам и двете.

Имам Диор, Shu, Twezzsermann, тук препоръчаха една от Кауфланд , Мас пълен размер и половин размер .

Сега си правя временно извиване, но пък спиралата ми ги залепва и трябва със суха четка за разресвам.

Няма пълно щастие .
Виж целия пост
# 449
Откакто ползвам олио за дегримиране не ругая спиралите за трудно сваляне!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия