Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво да подаря на лекаря, който ме е водил през инвитро процедури?
Какви подаръци са подходящи за екипа, който следи бременността?
Какви подаръци са подходящи за акушерките?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво да подаря на лекаря, който ме е водил през инвитро процедури?
-
Какви подаръци са подходящи за екипа, който следи бременността?
-
Какви подаръци са подходящи за акушерките?
-
Защо бебетата приемат антибиотици и кои са рисковите групи за инфекции при новородени?
-
Какви са препоръките за кърмене и използване на шезлонги/люлки?

всяко първо нещо е страшно. Страховете от бременността сега се прехвърлят върху тези, изцяло зависещи от нас, вързопчета. Безсилие то да се грижиш за някого, когато ти имаш нужда от помощ и грижи, е неизбежно. Всичко е наред, бебетата ни учат, а и всяко първо дете е опитно зайче
голяма работа, че памперса му не е сложен перфектно, че пишоната еди си как се забелвала и тн. Важното е, че бебетата са обичани и желани. Гладни няма да останат, коликите ще преминат, зъбите ще избият и ние отново ще заспим, дори след 2 години да е. Но това го разбираме после и с второто сме една идея по-подготвени. С първото никой не ни казва колко плаши всичко около бебето. Не сте сами, всички се опознаваме с малките човечета и очакваме знак дали сте справяме
аз не съм вярвала, че като я видя ще изпитвам такова чувство на пълнота, все едно нещо е липсвало и това е било тя. 
