На пазар във Варна - тема 65

  • 43 741
  • 751
# 75
Здравейте Simple Smile
Искам да попитам дали някой е виждал рокля на лимони някъде по магазините из града? ☺️

Ако Ви е необходима в детски размер - вчера имаше в H&M
Виж целия пост
# 76
Здравейте Simple Smile
Искам да попитам дали някой е виждал рокля на лимони някъде по магазините из града? ☺️
Elziitoo, в Делта Планет, магазин Pilini, днес ходих. Роклята е с лимони и листа на бял фон, с ластик на кръста и тънък колан, разкроена е, докъм коляното.
Виж целия пост
# 77
Хора, спешно се търси Сестра да постави абокат и система с глюкоза. Младост до Дап-а. Каквото струва ще се прати плюс Такси.
Виж целия пост
# 78
Някой търсеше лавандула.
Кауфланд до МолВарна-3.50лв
Виж целия пост
# 79
Аз търсих, благодаря! Но взехме розички в саксия за една малка рожденичка Grinning
Виж целия пост
# 80
Хора, спешно се търси Сестра да постави абокат и система с глюкоза. Младост до Дап-а. Каквото струва ще се прати плюс Такси.

Миналата есен ми бяха казали за някаква организация на мед. сестри в ДКЦ Чайка, която извършва такива услуги. Тогава не се наложи и не търсих координати. Друг вариант е да попитате в мед. център (в Младост има поне 3).
Виж целия пост
# 81
Благодаря! Вече намерих и казуса е решен. Има частни обяви в ало.бг. Ама човек в паниката си първо е свикнал тук да търси решение.
Виж целия пост
# 82
Здравейте, моля предложете заведение с детски кът на открито (тип Тримата мускетари или като това на ТЦ Явор), благодаря.
Виж целия пост
# 83
Пипи, гледам моята махала и ти предлагам площадката заедно със заведението над читалище Елин Пелин. Площадката е от маса време, но заведението е до нея и може да се наблюдават децата.

Скрит текст:
Виж целия пост
# 84
Спортни сакове на известните марки къде мога да видя на живо освен магазините в Гранд МОЛ и аутлетите на Адидас.
Виж целия пост
# 85
Нямаме вода от вчера по обед. Пишеше, че до полунощ.. но все още няма.
Човек не може очите да си измие, какво остава душ да си вземе...
Някой знае ли нещо?
Гейзерчето беше вчера до ОМВ под ВиК.
Виж целия пост
# 86
В сайта на ВиК има секция аварии и там пише, до кога ще продължи ремонтът. В морето също пишеше, че проблемът продължава.
Виж целия пост
# 87
Да, но в сайта на Вик не винаги е актуална информацията. Вчера например  нямаше никакво инфо. Имаше линк, който не водеше до никъде.
Както и да е, сега поне са писали нещо.
Виж целия пост
# 88
Спортни сакове на известните марки къде мога да видя на живо освен магазините в Гранд МОЛ и аутлетите на Адидас.
Спорт Депо в Палах център.
Виж целия пост
# 89
Благодаря за препоръката за торта от Home bakery! 🍀Елена се справи страхотно, взе предвид всичките ми изисквания за блатове и плодов пълнеж. С декора с желаните герои направи рожденика много щастлив. Преди не бях чувала за нея, но сега редовно следя всяка публикация в соц. мрежи- тази жена е ювелир!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия