








След смъртта на Халид, дават Ийлдъз в един черен бус, спира на някаква спирка и поканва мисля, че един бездомник да се качи, беше Халид. После тя казва, няколко изречения и че е най-добре да разкаже какво се е случило с нея, нещо от този род. Та, каква беше тази поява на Халид?!
След смъртта на Халид, дават Ийлдъз в един черен бус, спира на някаква спирка и поканва мисля, че един бездомник да се качи, беше Халид. После тя казва, няколко изречения и че е най-добре да разкаже какво се е случило с нея, нещо от този род. Та, каква беше тази поява на Халид?!
, това беше тийзъра на сезон 3 . Не се съдържаше в никоя серия . 




,чудех се защо не си наминала,тъй като беше писала,че ще си при децата на вилата.Дано сега си по-добре и не ти се наложи скоро да влизаш в болница!Бързо възстановяване! 


,здравей! Аз пуснах линковете и писах,че ги има на 1стр. на темата!











е пуснала пост преди моя и сигурно ще се повторим с нещо...



,благодаря за новите снимки и озета за 111 еп. на ЗЯ!
Таня
Ню
Хелен 
,добре дошла!
Наминавам набързо,че съм при дъщерята.














,чудех се защо не си наминала,тъй като беше писала,че ще си при децата на вилата.Дано сега си по-добре и не ти се наложи скоро да влизаш в болница!Бързо възстановяване! 


,здравей! Аз пуснах линковете и писах,че ги има на 1стр. на темата!











е пуснала пост преди моя и сигурно ще се повторим с нещо...
Благодаря ви отново!:sun_with_face:
, гледай да има разстояние от двете страни на емотикона , не го залепвай за буква или препинателен знак
, добре ,че сте вие с Дъгичка 🌈 , няма нужда никъде да влизаме , давате ни много информация . 
, гледай да има разстояние от двете страни на емотикона , не го залепвай за буква или препинателен знак
, добре ,че сте вие с Дъгичка 🌈 , няма нужда никъде да влизаме , давате ни много информация . 
, разбрах за интервалите и ще ги спазвам!



е писала!

























,благодаря за новите снимки и инфо.Да тези бяха снимките с Несрин.
Дочакахме и 5 сезон на ''Забранената ябълка''! 


Желаем им висок рейтинг!













,готови ли сте за новия сезон! 










Препоръчани теми