



Да ти отговоря и на др. в-с,който си задала.На седмица излиза по един епизод.Излъчва се всеки понеделник по Фокс тв. онлайн и ние го гледаме,ако имаме възможност.В темата пускам хаштага и линкове за гледане.




имам новини за сериала на Онур 


- ние тук сме като енциклопедия за ЗЯ=ОИ и за Севда , Онур , Еда и даже и за другите актьори
, питайте , не се бойте
. Ще го изпусне , поне аз не харесвам неподдържани жени , а и мъжете обичат да им се порадва окото

,благодаря за инфото!Излязло е по-късно след като писах сутринта!
Серай Кая я гледах в ''Жена'' с Йозге Йозпиринчджи.Беше й сестра от една майка и различни бащи.Беше ужасна какво ли не причини на сестра си и околните.Не беше добре психически....Исмаил го харесвам.Гледала съм в сериали и филми.Търсен актьор е!









































,благодаря за новите снимки и озета за 112 еп.на ЗЯ,както и на теб, и Бамби
за филма „Айла: Дъщеря на войната”. Аз го гледах заради Мурат Йълдъръм,но за и др.актьори,които съм гледала! 

















Препоръчани теми