




,има линк за новата тема пуснат от Дъга
, на 49 стр.!Иначе нямаше как да се преместим и ние! 
...в очакване на снимките за рекламата на Фокс тв.






















,Дъгичка
, както винаги с много инфо 

, веселячка е Еда , няма спор . Знаете ,че именно от Мръсната седморка Pis Yedili я харесвам , толкова бяха сладки с Кадир 




,благодаря за интервюто с Еда Едже.И аз не знам дали е това е интервюто за Hello,тъй като не съм го срещала преведено на руски ез..Може биТВ Новелас са превели някое по-старо интервю с Еда,тъй като пишат за ''Опасно изкушение'',който започна наскоро у нас.А героят на Онур ще е Фърат,а не Ферит,може би в бързината си се объркала.















, същото си помислих - наглецът явно си мисли ,че след грубиянщината му тя е на разположение и заради нея са разделени . Леле , ужасен е . Тя е даже търпелива с него





Гости
,Фили
Дъга 
,само гледай какво ще се случи м/у Шаика и Халит!
А м/у Кая и Йълдъз няма да има нищо.Ще и бъде адвокат,когато се наложи!
,привет! 















, ние също навремето искахме Йълдъз с Кая , ама той си беше за Ендера , тя получава личните еркеци 
, говоря за лятото , сега заради Фърат може да изглежда всякак , но предполагам ще има малка разлика във вида му преди , в , и след затвора ( защото предполагам той или ще избяга , или ще го пуснат условно от затвора , не знам нищо от оригинала )










Препоръчани теми