Подготовка за малкия човек - тема 14

  • 44 147
  • 796
# 600
Здравейте, момичета! Да ви попитам имате ли впечатления от дрешките на Sinsay? Какви са като бранд и като на картинките ли са? В тази връзка, аз много се разочаровах от Carnival kids - бях харесала няколко неща, но отидох до физическия им магазин и се отказах като ги видях. Материите и изпълнението бяха много зле.
Виж целия пост
# 601
Здравейте, момичета! Да ви попитам имате ли впечатления от дрешките на Sinsay? Какви са като бранд и като на картинките ли са? В тази връзка, аз много се разочаровах от Carnival kids - бях харесала няколко неща, но отидох до физическия им магазин и се отказах като ги видях. Материите и изпълнението бяха много зле.
Не са хубави, по-принцип е евтина марка и работят с евтини материи. На Carnival всичко е китайско. Единственото качествено са официалните рокли, макар че и те са китайски, но 2 пъти взимам за повод и не знам дали аз нацелих, но много добро изпълнение.
Виж целия пост
# 602
Здравейте, момичета! Да ви попитам имате ли впечатления от дрешките на Sinsay? Какви са като бранд и като на картинките ли са? В тази връзка, аз много се разочаровах от Carnival kids - бях харесала няколко неща, но отидох до физическия им магазин и се отказах като ги видях. Материите и изпълнението бяха много зле.

Ммм Пепко ниво или малко отгоре. Аз съм доволна цена/качество - блузки, панталонки, пижамки, връхни. Ма пък бяхме вземали доста ламаринени бодита и не повторих за бельо. Чувалчета много симпатични имаха и одеалца в готини десени.
Виж целия пост
# 603
Благодаря ви, момичета! На снимките изглеждат прекрасно, но се колебаех да поръчам, а не ми се ходи до мола, далече ми е...
Виж целия пост
# 604
Като играчки аз му взех едно парцалче, такава за над леглото автоматична въртележка, едно пеещо носорогче от хиполенд и кучето на Фишър прайс. Много неща си оставих за погачата-кошара, космонавт, чувалче, играчки, и дрешки. Само да попитам нещо: някой има ли опит с количките тип триколка. Аз лично много ги харесвам и ми се щеше да взема такава. [/img]
Коша става и за столче за кола за първите месеци-620 лв.
Виж целия пост
# 605
На мен стол за кола тип кош за новородено не ми се вижда Ок. Някак си толкова легнал ще се притеснявам. За количката аз имам триколка и съм много доваолна. Много маневрена е и по стълби и подобни е по-лесна за качване! Иначе марката е хубава аз си мислех да му взема такова столче.
Виж целия пост
# 606
Благодаря ви за всички мнения и полезния опит, момичета!
Вече си поръчах още дрешки за бебка Simple Smile
Хубаво е, че я има тази тема, наистина много помага за такива неориентирани като мен Simple Smile
Виж целия пост
# 607
Бихте ли ми дали съвет. Какво чувалче за спане бихте купили за новородено бебе сега - есенно или директно зимно? За тези на Аngel baby говоря.
Тук в болницата е 26 градуса и са завити с олекотени завивчици. В къщи поддържаме пак около 25.
Виж целия пост
# 608
Аз чувалче в началото не съм ползвала, но 25 градуса може да е топло за новородено.
18-22 градуса е препоръчителнате температура, следователно зимно чувалче.
Виж целия пост
# 609
Бихте ли ми дали съвет. Какво чувалче за спане бихте купили за новородено бебе сега - есенно или директно зимно? За тези на Аngel baby говоря.
Тук в болницата е 26 градуса и са завити с олекотени завивчици. В къщи поддържаме пак около 25.

Според мен освен чувалчето е важно и с какво обличате бебето отдолу. Пример:


Според мен зимно чувалче е много за 25 градуса температура на спане, та дори и само с боди отдолу.
Виж целия пост
# 610
да, да, разбира се - чувалчето върви в комбинация с дрешките и вариантите стават много... Може би най-добре е да поживеем седмица в къщи и тогава да преценя Simple Smile
благодаря ви за коментарите
Виж целия пост
# 611
Пфф да - споделям мнението за Carnival Kids, стърчащи конци, отлепящи се картинки, кофти материи, дори като петънца имаше на места...
Засега най-доволна съм от H&M.

Препоръчайте чувалчета моля, с изключение на Angel Baby.
Виж целия пост
# 612
За чувалчетата аз взех едно есенно и едно зимно. Идеята ми е, че така или иначе трябват 2, когато едното е за пране да слагам другото. А дрехите отдолу ще ги избирам според температурата.

Някой поръчвал ли е гащеризончетата с цип от Angel Baby? Добри ли са като качество?
Виж целия пост
# 613
cherry много добре си го измислила, също ако ти се струва топло може да разкопчаваш чувалчето отдолу. На Angel baby са им хубави  всички неща като качество Simple Smile
Виж целия пост
# 614
Днес бях в магазина на Okaidi и имаше много хубави чувалчета, 80 лв бяха и бяха доста плътни. Аз поръчах едно на Лорели от baby.bg, но още не е пристигнало.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия