🌷ХАЛИТ ЕРГЕНЧ🌷БЕРГЮЗАР КОРЕЛ🌷ЖИВОТ, ТВОРЧЕСКА КАРИЕРА #295

  • 31 090
  • 735
# 540
Ако зодията на бебе Лейла бъде (евентуално) скорпион,
на сем. Ергенч няма да му е леко - тя ще е чаровница,
но и доста своенравна и капризна. Особено сред компанията
на двама братя и влюбени в нея родители...
Само да е жива и здрава - ще видим как ще расте! Revolving Hearts



Руските фенове са ни подарили репортаж с чаровната Аслъ Енвер с руски субтитри. Hands Plus1

https://vk.com/halit_berguzar_ergenc?z=video136478071_456242480% … t_-87501705_31738



Радвам се за благополучното пътеиествие на куклата Амал. Hands V
Радвам се и за хуманното отношение към нея - в повечето случаи.
Освен всичко друго, това е много  полезеенн урок по хуманност,
от какъвт всяко общество има нужда. Hands Plus1
Виж целия пост
# 541
Виж целия пост
# 542
Hearts Здравейте в четвъртъкЧ Хубав ден! Hearts













ФОТО на ДЕНЯ!.... Hearts

Виж целия пост
# 543
Blue Heart Здравейте! Blue Heart

Сутрешното кафе е най-сладко! Особено в елитна компания! Satisfied







Тази приятна компания ни харесва и през деня. Hands Ok Hand

Виж целия пост
# 544






Виж целия пост
# 545
Привет! Hug



От презентацията на Бирдже









Coffee

Виж целия пост
# 546



Хатидже,,,,


Виж целия пост
# 547




Берг днес не се появи в ИГ Sunglasses
Виж целия пост
# 548
Есенни листа.... Hearts





Спокойна вечер и лека нощ!....  HeartsHeartsHearts
Виж целия пост
# 549
Любов по време на война... (кадри от сериала "Ти си моята родина")





И зад кадър на "Родината".



Виж целия пост
# 550
От Берг - "Денят свърши" Heart Eyes "День уже закончился... а все также"



И утре е ден, ще очакваме Халит. Heart Eyes



От приятели и колеги

От Есра - "Моята снежинка" Heart Eyes





Енгин Хепилери, Бюлент Шакрак, Демиет Евгар и Окан Ялабък





Клипче с актьорите от "Любов 101"

https://www.instagram.com/p/CVSVDKzK14F/

А аз поемам към Чукурова Heart Eyes
Виж целия пост
# 551
 И в края на четвъртък... Лека нощ на Джевдет.



А утре ще кажем "Добър ден" на Халит. Дано все пак ни дадат картина от форума,
за да чуем какво ще ни каже. Hands Pray





Днес от Once Custom.



Аслъ Енвер в реклама на  Мерцедес.

https://www.instagram.com/p/CVS4IfqANjE/?hl=bg

Виж целия пост
# 552
Фенско твочество Hands Clap









Благодаря за снимката с Халит! От зимата от Бурса имат цял албум запас - ще им стигне до края на годината. Smile
Виж целия пост
# 553
Hearts  Добро утро в петък! Бъдете здрави! Hearts

  







От БЕРГ....

Виж целия пост
# 554
Добро утро! Hug
От Берг, Халит и Хан Heart Eyes

"Какой же покой"



Моята Лейла?



"Какое спокойное утро. Особенно этот последний крик..."



https://vk.com/berguzar_korel?z=video-29037595_456245584%2F29ebe … pl_wall_-29037595

Песента, която Халит припява, а Хан приглася Heart Eyes


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия