Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 414

  • 31 850
  • 738
# 675


https://www.mundoplus.tv/tv-digital/amazon-prime-video-lanza-un- … de-series-turcas/

Amazon Prime Video стартира турски сериен канал за испанските зрители.



Скоро по HBO Max.
Виж целия пост
# 676
Здравейте,



По една усмивка, за всички.Hug
Виж целия пост
# 677
И аз да черпя по една усмивка. То днес слънце няма,поне усмивки да има.
Виж целия пост
# 678
И любимия Санджар в търсене на нови хоризонти...
Ех с какво вълнение чаках миналата есен новия сезон, както и всеки понеделник, после вторник ...
И сега има какво да чакаме..
 
Виж целия пост
# 679






Берен е станала лице на мебели #Caploonbaodasi, за детска стая.
Виж целия пост
# 680


Сравнение..........



Незабравими!
Виж целия пост
# 681


Да се надяваме, че си почина, че се зареди с енергия и напред към следващия проект.
Виж целия пост
# 682


Все още сме сряда, затова Йомер и Елиф.
Аз днес нещо спрягах глаголите "имам работа и нямам време"  и както има една приказка "направо се омотах".

Скрит текст:

И да допълня нещо - ще видим доколко е вярна информацията.
В сериала на Хазал Кая и Буура Гюлсой /Вурал от "КВФ"/ ще играят  Салих Демир Урал - малкото "кара карталче" от "КРА"


 и Берен Генчалп /нашата Мелек от "ДП"/. Сюжетът на сериала не е нещо ново под слънцето, но зависи как ще бъде направен СЦ. Също ще играе и Бюлент Шакрак.
Определено, докато чакам Енгин и неговите проекти - ще погледна този сериал.


Yapımını MEDYAPIM’ın üstlendiği ve “Oasis” dizisinin uyarlaması olarak FOX’ta ekrana gelecek yeni dizinin çekimleri son hız devam ediyor.
FOX’un yeni dizisinde Hazal Kaya, Buğra Gülsoy ve Ozan Dolunay’ın yanı sıra Bülent Şakrak, Selen Öztürk, Nezaket Erden, Elçin Altamgüç, Berk Yaygın, Beren Gençalp, Salih Demir Ural, Zeyno Asya Orçin ve Emir Kaan Özkan gibi isimler de yer alıyor.

Виж целия пост
# 683


Лека да е.
Виж целия пост
# 684


Добро утро момичета в ден четвъртък.
Да е успешен за всички.




Да закусим и напред към новините днес.
Виж целия пост
# 685
Добро утро,



С Дахан.Heart

Момичета, Hug

Здрав и спокоен ден.
Виж целия пост
# 686


Добро утро момичета Two Hearts
Последен ден от септември... върви си времето, върви...
Според информацията която знаем, Енгин съвсем скоро ще започне снимки на сериала. Очакваме подробности за каст, сюжет - къде, какво...
Също трябва да излязат и новини за филма който заснеха с Толга.
Чакаме и списание с интервю и фотосесия.
Въобще сме в спокойната позиция на чакащи...


Скрит текст:

Виж целия пост
# 687
Добро утро, чувствайте се добре и имайте страхотен ден !

Бъдете здрави...

Виж целия пост
# 688


Енгин и Туба - класни и можещи.

Докато сме чакащи, може да се научим на нещо...
Да шашнем домашните си, а и да се раздвижим - пуснете си звука:
https://www.facebook.com/zidrunas.bredulskis.7/videos/3018817828438867
Виж целия пост
# 689
Здравейте,момичета.Настъпва вече есента,хладното и дъждовно време и намаляването на “работните” обороти.
Зная,че сте добре,защото ви следя изкъсо😜.
Зная,че момчето ни е повече от добре,защото пък него следя още по- отблизо.Пръскам се от гордост заради всички успехи,които жъне!Дал бог още много да му предстоят!
Очакването ни сега е приятно,защото го виждаме често,защото има проектИ,защото уважението към него расте с всеки изминал ден.
Думите “да изковеш сам съдбата си”, му прилягат страшно много на нашият патрон.Има си човека ясна цел и не се отделя от пътя си, независимо дали се катери право нагоре или се налага да спре и да изчака известно време.Мъж скала,желязна репутация, талант в излишък!!! Пу,пу,пу, да не му е уроки!!!
Черешката на тортата дойде,че ДП освен,че шества по света,се присъединява успешно към нет платформите.КПА сега ще може да се гледа в Амазон прайм, освен в Нетфликс и то с него рекламират новият канал за турски сериали.
ДП съвсем скоро в НВО.Леле,леле,какъв неуспех вещаеха и врачуваха за този сериал,къде стигна той…….
Разбира се,това е екипна работа,и признанието е за всички,взели участие в нея.
Да не говорим пък за двата нови очаквани проекта,оригиналната идея за сериала, която е имал патрона, рекламата на Шел……как да не с е гордееш и радваш?! Ами в правото си сме!
Сега и РД наближава и по този повод исках да ви приканя да се включите в празненствата,организирани пр феновете по света.От утре до 12 октомври,всеки ден от 19:00ч Бг време, ще се провеждат акции в ТТ послучай РД на Енгин.предполагам,че Марианка ще даде подробностите за първия туит и за акаунта,от който излиза,но  идеята ми се струва чудесна и затова реших да изкоментирам. Момчето ни има фенове по цял свят, които пък също имат идеи как да отпразнуват успехите му.
Бъдете здрави и нека усмивките ни са по- големи от неизбежните проблеми, които всички имаме от време на време!


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия