Керем Бюрсин преди и след "Почукай на вратата ми" (тема 100)

  • 29 171
  • 748
# 465
Момичета, няма да мога да преведа фрага понеже съм на почивка Confused Когато се върна утре това ще е първата ми работа. Отново се извинявам, обещавам да се реванширам Hug
Виж целия пост
# 466
Понеже Али каза че няма да може да преведе фрага тази вечер, а и аз няма как сега да включа компютъра, минаваммсамомда оставя превод на фрага. За момента само толкова мога и аз


Мед. сестра: Здравейте, г-н Серкан, колегата ми който ще поеме смяната малко ще закъснее. А аз трябва да излезна. Дали ще е проблем за вас?
Серкан : Не, не, може да излезеш
Мед. сестра :Благодаря Ви
Серкан : За нищо
Еда :Пред вратата ми денонощно има медицински слутел на смяна ли?
Лекаря на Еда: Мъжът ти ми предложи рушвет за да ти пусна болничен, че не можеш да работиш
Еда:Как така?
Серкан: Това е да си съпруг. Ние сме един отбор
Майката на Кемал: Снахо, ела да ми масажираш малко крака.
Айдан :Аз ли ше направя това?
Сейфи :Разбира се, че ще го направите, снахо.
Серкан :А тези хормални проблеми може ли да се случат и на мъжа? Защото съм малко чувствителен
Еда: Хаяти Йонем ли (името на лекар, но като се преведе става нешо като Сигурност за живота, в момента ми бяга от ума точният превод)
Серкан :Хаяти Йонем
Еда :Така ли се казва?
Серкан :Да
Еда : Избрал си лекар точно като за теб
Серкан :Отварям
Виж целия пост
# 467
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Желая ви един страхотен ден, изпълнен с много настроение, положителни емоции и усмивки Wink

Gift Heart
Виж целия пост
# 468
Привет момичета!
Керем ви пожелава един спокоен неделен ден!




Цитат
"Какво толкова й харесваш на тази жена, братле, красива е, спор няма, но красиви много?
- Така е, много красиви има, но за мен красива е само тя. И под тази красота стои нещо друго. Нещо, след което трудно мога да подаря сърцето си на друга. Вниманието си да, временно увлечение да. Но душата си? Не. Под тази банална за теб красота, аз съм открил нещо, дето не всеки го вижда, не всеки успява да го вдиша. Зад тези красиви очи се крие една ранима, нежна и същевременно силна жена. Пред бурните й и гъсти коси аз виждам едно красиво лице, лице по което са се стичали безброй сълзи предизвикани от несправедливостта, която тя ненавижда. А отвъд големите й,  перфектни за мен гърди, се намира сърцето й. А това сърце  как само обича... Силно и истинско. Прощаващо, кървящо и същевременно лекуващо моето. А отвъд изваяното й тяло стои душата й. А душата на тази жена не се среща във всяко тяло, което срещаш по улиците, по заведенията, в клубовете, където се сетиш. Душата на тази жена учи, лекува, гали те, усеща те, разбира те, изкарва те от време на време извън нерви, а после невинно се сгушва в теб гледайки те... И си мислиш  и тя е човек и тя греши. Тази жена, само като ме погледне и знае какво си мисля. Само като ми чуе гласа и знае, какво ще й кажа, какво ще й предложа. С тази жена, аз станах мъж, аз разбрах, че съм мъж, че имам какво да дам на света. А когато срещнеш жената, дето смята, че ти и съществото ти имате, какво да дадете на този сбъркан свят и вярва в тебе...разбираш защо всички други ще те привличат, но няма никога да ги обичаш. И само имай късмета да си позволиш да загубиш тази жена... ей тогава разбираш, какво е празнота. Тежко ти и горко. Така че, братле, красотата на тази жена е само бонус към всичко останало, разбираш ли? И не, братле, не я харесвам. Аз мога да харесвам много, но благодарение на нея аз се превърнах в мъж и я обичам. И понеже съм мъж на място, аз знам че заслужавам най-доброто. А най-доброто е ТЯ."
М. Куртева
Виж целия пост
# 469
По пътя...
2018 година е доста продуктивна за Керем, но дали е успешна? Нали рекламата никога не е лоша?

Главна роля на пилот във военния екшън "Живота си давам"( „Can feda“). Отзивите за филма: от ➖ до ➕. Изтъркан военен сюжет. Не добър сценарий. Люшках се между фалшивия патос на патриотична мотивация и житейските измерения на една сурова действителност (много неубедителен Бурак Озчивит). Керем играе добре, но сценария не разгръща героя му в дълбочина (както и останалите персонажи).
❗Капитан Онур Кешкин...


Същата година се снима в сериала "Неживите" за Netflix. Вампир Димитри, за който и зиме, и лете, всички врати са отворени.


Следва филма "Добра игра". Повечето отзиви в две думи - посредствено клише. Критиката е от запалени геймъри, познаващи показаната игра във филма. За мене тя е обединяващо звено и филма е всичко случващо се около нея. Не е "уаууу", но е приятен тийн филм за приятелството, отговорността, достойнството. Керем тук има неголяма роля като Рузгяр -  мениджър на отбор геймъри.

Заключителна част от коментар по повод филма. Писан е или от много завистлив, или от много ревнив "почитател".
"И накрая, моля някой да каже на Керем Бюрсин, че той не е супер талантлив, прекалено харизматичен, ултра-мега-мултидисциплиниран човек. Достатъчно е това, което виждаме във всеки проект. ъху аз съм претоварен...."
🔴Тука чувам едно звучно "f@ck"! от всички и се усмихвам.😉

В есента на 2018 г. сме. Започват снимките на сериала "Великолепния тандем".


Великолепни Ибрахим Челиккол и Керем Бурсин

Неустоими Мерт Барджа и Мустафа Керим Джан (МКДж)

Неочаквано добре(за мен) стоящи до тях Йозге Гюрел(Нилюфер) и Ойкю Карайел(Яамур)


малкият Фуат Фатих като Мехмет


Лек и приятен неделен ден!
Виж целия пост
# 470








Силве, колко хубаво представяне им правиш на проектите на Керем в хронологичен ред, започвайки от "В очакване на слънцето". Hands Clap Не спирай!!!


Цитат
"Какво толкова й харесваш на тази жена, братле, красива е, спор няма, но красиви много?
Скрит текст:
- Така е, много красиви има, но за мен красива е само тя. И под тази красота стои нещо друго. Нещо, след което трудно мога да подаря сърцето си на друга. Вниманието си да, временно увлечение да. Но душата си? Не. Под тази банална за теб красота, аз съм открил нещо, дето не всеки го вижда, не всеки успява да го вдиша. Зад тези красиви очи се крие една ранима, нежна и същевременно силна жена. Пред бурните й и гъсти коси аз виждам едно красиво лице, лице по което са се стичали безброй сълзи предизвикани от несправедливостта, която тя ненавижда. А отвъд големите й,  перфектни за мен гърди, се намира сърцето й. А това сърце  как само обича... Силно и истинско. Прощаващо, кървящо и същевременно лекуващо моето. А отвъд изваяното й тяло стои душата й. А душата на тази жена не се среща във всяко тяло, което срещаш по улиците, по заведенията, в клубовете, където се сетиш. Душата на тази жена учи, лекува, гали те, усеща те, разбира те, изкарва те от време на време извън нерви, а после невинно се сгушва в теб гледайки те... И си мислиш  и тя е човек и тя греши. Тази жена, само като ме погледне и знае какво си мисля. Само като ми чуе гласа и знае, какво ще й кажа, какво ще й предложа.
С тази жена, аз станах мъж, аз разбрах, че съм мъж, че имам какво да дам на света. А когато срещнеш жената, дето смята, че ти и съществото ти имате, какво да дадете на този сбъркан свят и вярва в тебе...разбираш защо всички други ще те привличат, но няма никога да ги обичаш. И само имай късмета да си позволиш да загубиш тази жена... ей тогава разбираш, какво е празнота.
Скрит текст:
Тежко ти и горко. Така че, братле, красотата на тази жена е само бонус към всичко останало, разбираш ли? И не, братле, не я харесвам. Аз мога да харесваш много, но благодарение на нея аз се превърнах в мъж и я обичам. И понеже съм мъж на място, аз знам че заслужавам най-доброто. А най-доброто е ТЯ."
М. Куртева
[/spoiler]
Прекрасно Heart
Виж целия пост
# 471
Стори от Керем. вече са в Истанбул🤗
Виж целия пост
# 472

Неустоими Мерт Барджа и Мустафа Керим Джан (МКДж)

Неочаквано добре(за мен) стоящи до тях Йозге Гюрел(Нилюфер) и Ойкю Карайел(Яамур)




Лек и приятен неделен ден!

     И баба да се изкаже, дет се казва... Този филм го загледах покрай Ибрахим Челиккол, защото бях впечатлена от играта му в други проекти... Тогава Керем не ми направи кой знае какво впечатление, но игра прилично. Двете обаче споменати актриси в този сериал не играха, а наистина просто "стояха" до тях... Мое мнение, всъщност.. Не знам дали заради слаб сценарий, неумение да се развие подходящо сюжета ли, липса на достатъчно далновидни идеи за по-нататъшните събития ли, не знам какво се случи, но някак си не им се получи.. А знаем, че и Ибо, и Керем притежават такъв неоспорим актьорски талант... че просто беше грехота да го опропастят така..
Виж целия пост
# 473
Добър ден!
С нещо ново от Мая

Виж целия пост
# 474
Нов пост от Ханде🥰
https://www.instagram.com/p/CTJ6hwAqICT/?utm_medium=copy_link





Виж целия пост
# 475
Ново от Ханде



Ханде от фотосесиата за Nocturne, ниезлъчени снимки









Виж целия пост
# 476
Мелиса коментира снимките на Бамби Wink
Виж целия пост
# 477
Ханде е невероятно красива жена.
Виж целия пост
# 478
Идвам с две клюки - Ситаре и Ханде вече не се следват в Инстаграм. Wink Проверих, така е. Simple Smile Пишат, че Арас и Биге са се събрали. Дано е вярно и си оправят отношенията! Много ги харесвам като двойка. Heart

P. S. В тази му роля е в страхотна форма. И стилът му ми харесва. Heart Eyes
Виж целия пост
# 479
Ханде с Гамзе и Мави
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия